Trenerski kutak

Prvenstva i kupovi klubova, igrači, vijesti, transferi, kladioničari u plusu (no kako drukčije?!)

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 2120
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la Xeno »

A Conte nije vise trener Intera. :sunja
Moglo se i ocekivati; problemi sa budzetom su stvarni i zabrinjavajuci.
0
Zadnja izmjena: Xeno, dana/u 28 maj 2021, 14:55, ukupno mijenjano 1 put.
Everyone's got a theory about the bitter one
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la Desperado »

Šta je sa Ronalda? Je li napušta Juventus?
0
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la Desperado »

https://www.skysports.com/football/news ... rn-to-club

Navodno bi se Pochettino mogao vratiti u Spurse.

Conte se također povezuje sa Realom jer ode Zizou.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la storm »

MarlboroGold je napisao/la: 28 maj 2021, 14:42 Šta je sa Ronalda? Je li napušta Juventus?
Izgleda je PSG opcija...realno oni jedini mogu platiti...i hoće :oo
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la storm »

MarlboroGold je napisao/la: 28 maj 2021, 14:46 https://www.skysports.com/football/news ... rn-to-club

Navodno bi se Pochettino mogao vratiti u Spurse.

Conte se također povezuje sa Realom jer ode Zizou.
Ancelotti je sjeo u Real...ovog ljeta zvučniji trenerski transferi od igračkih :valja

Allegri u Juve
Pochettino u Tottenham (upitno još)
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la storm »

Auuu @Socrates
Tottenhamov predsjednik Daniel Levy odlučio je, izgleda, sportski sektor svog kluba popuniti kadrovima s Čizme. Prvi čovjek Spursa navodno pregovara s Antoniom Conteom, nedavno smijenjenim trenerom Intera, a čini se kako bi za talijanskim trenerom trebao doći i nedavno razriješeni sportski direktor Juventusa Fabio Paratici.

Talijanski stručnjak za tržište transfera Tancredi Palmieri javlja kako je Conte dogovorio osobne detalje, a škrtog Levyja to će zadovoljstvo koštati 15.000.000 eura za plaću na godišnjoj razini i još 2.500.000 eura kroz moguće bonuse. Identične uvjete u sjevernom Londonu imao je i njegov prethodnik Jose Mourinho.


Prvi Conteov i Paraticijev problem bit će nagovoriti kapetana Haryja Kanea na još jednu sezonu u klubu, međutim signali koji stižu s Otoka ne slute na dobro za Spurse. Guardiolin šef je bijesan jer mu je ponovo trofej Lige prvaka iscurio iz ruku te se sprema svom šefu dati bjanko ček kako bi mu doveo kapetana engleske reprezentacije.
0
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3831
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la East_side »

storm je napisao/la: 04 jun 2021, 22:34 Auuu @Socrates
Tottenhamov predsjednik Daniel Levy odlučio je, izgleda, sportski sektor svog kluba popuniti kadrovima s Čizme. Prvi čovjek Spursa navodno pregovara s Antoniom Conteom, nedavno smijenjenim trenerom Intera, a čini se kako bi za talijanskim trenerom trebao doći i nedavno razriješeni sportski direktor Juventusa Fabio Paratici.

Talijanski stručnjak za tržište transfera Tancredi Palmieri javlja kako je Conte dogovorio osobne detalje, a škrtog Levyja to će zadovoljstvo koštati 15.000.000 eura za plaću na godišnjoj razini i još 2.500.000 eura kroz moguće bonuse. Identične uvjete u sjevernom Londonu imao je i njegov prethodnik Jose Mourinho.


Prvi Conteov i Paraticijev problem bit će nagovoriti kapetana Haryja Kanea na još jednu sezonu u klubu, međutim signali koji stižu s Otoka ne slute na dobro za Spurse. Guardiolin šef je bijesan jer mu je ponovo trofej Lige prvaka iscurio iz ruku te se sprema svom šefu dati bjanko ček kako bi mu doveo kapetana engleske reprezentacije.
Citao sam bas juce o tome.
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la storm »

TOTTENHAM će uskoro objaviti ime novog menadžera, pišu engleski mediji te dodaju kako je londonski klub sve dogovorio s portugalskim trenerom Paulom Fonsecom.

Iako su se po medijima kao glavni kandidati spominjala puno zvučnija imena poput Antonija Contea i Mauricija Pochettina, Spursi su iznenadili odabirom 48-godišnjeg Portugalca, a ironično je što je upravo njega u Romi naslijedio Jose Mourinho dva mjeseca nakon otkaza u Tottenhamu.
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la Socrates »

Guardiola izjavio da napušta City 2023. Neće produživati ugovor. Nakon toga, odmoriće godinu dana, a onda namjerava trenirati neku reprezentaciju.

Dakle, ima još dvije sezone da osvoji Ligu Prvaka.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la Hannibal »

celava prevara od tenera bgm
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la storm »

Socrates je napisao/la: 27 aug 2021, 21:41 Guardiola izjavio da napušta City 2023. Neće produživati ugovor. Nakon toga, odmoriće godinu dana, a onda namjerava trenirati neku reprezentaciju.

Dakle, ima još dvije sezone da osvoji Ligu Prvaka.
Cilja na furiju vjerojatno...
Ali kako @Hannibal kaže, meni ništa posebno zadnjih deset godina nije uradio.
Sve vrhunske momčadi dobio u ruke...
Mourinho je recimo sa kvalitetno limitiranim portom, interom, osvojio kantu lp...
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Trenerski kutak

Post Postao/la storm »

:kme ovo će mi biti jako teško...

Ćiro Blažević otkrio: Teško sam bolestan. Zbogom
Index Sport
slika
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
SLOVENIJA u utorak na Poljudu gostuje kod Hrvatske u važnoj utakmici kvalifikacija za SP. Tim povodom slovenski novinari nazvali su legendarnog trenera koji je Hrvatsku vodio u velikim okršajima sa Slovenijom 90-ih i doznali tužne vijesti.

Umjesto da se prisjeća žestokih bitaka sa Slovencima na Poljudu, Bežigradu i Maksimiru u kvalifikacijama za EP '96. i SP '98. Ćiro je poziv iz slovenskog SportKluba iskoristio za oproštaj od Slovenije i Slovenaca.



"Uvijek ste bili zajeban, ali pošten narod. Zato vas volim. I zato što vi obožavate mene, pa i ja vas. Naša ljubav je bezgranična, a od mene je počela jer sam davno bio jako zaljubljen u jednu Slovenku iz Ptuja. Jako vas cijenim i poštujem. Vi ste mala Švicarska. Ipak, moram vam reći tužnu vijest. Ja sam jako, jako bolestan. Osim što sam star, imam 86 godina. Ako uskoro ne dođem, a vjerojatno i neću, iskoristio bih ovu priliku da iskažem svoju ljubav i pozdravim sve svoje prijatelje u Sloveniji. Poručujem im da mogu biti ponosni što su Slovenci. Dosegli ste civilizacijski nivo za kojim mi Hrvati čeznemo. Nažalost, moram reći katolički – zbogom. Zbogom dragi moji Slovenci. Žao mi je. Veoma sam pesimističan", poručio je Blažević.

Podsjećamo, Ćiro boluje od raka. Prvi put mu je dijagnosticiran 2011. Prije tri godine imao je operaciju prostate. Maligna bolest sada mu se vratila nakon što ju je dva puta pobijedio.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Nogomet/ fudbal”