Zlatan Ibrahimović

Prvenstva i kupovi klubova, igrači, vijesti, transferi, kladioničari u plusu (no kako drukčije?!)

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Crvena zvezda se izvinila Ibrahimoviću: Primitivac koji te vrijeđao bit će kažnjen

Post Postao/la Heidi »

slika
Crvena zvezda je izdala saopćenje povodom sramotnog vrijeđanja Zlatana Ibrahimovića na nacionalnoj osnovi iz lože stadiona "Rajko Mitić" tokom sinoćnjeg duela protiv Milana.

Sinoć je cijeli region zgrozio neodgovorni pojedinac koji je iz lože stadiona vrijeđao Ibrahimovića koji je sjedio na tribinama.
Uz mnoštvo psovki Ibrahimoviću je još uvijek neidentifikovani pojedinac poručio i da je "smrdljivi balija".

"Crvena zvezda najoštrije osuđuje uvredljive povike Zlatanu Ibrahimoviću tokom sinoćnjeg meča s Milanom. Кao klub smo učinili sve da organizacija meča bude na nivou dva velika kluba i nećemo dozvoliti da jedan primitivni pojedinac baci mrlju na tradicionalno poznato gostoprimstvo naše zemlje i našeg naroda. Crvena zvezda će u saradnji s nadležnim organima pronaći pomenutog pojedinca i insistirati da snosi sve posljedice takvog ponašanja.

Crvena zvezda se najiskrenije izvinjava Zlatanu Ibrahimoviću zbog neprijatnosti koju je doživio u našoj kući. Naš klub je po starim srpskim običajima oduvijek bio dobar domaćin i to je poznato u cijeloj Evropi i tako će ostati i ubuduće jer ovakve ispade nikada nećemo tolerisati", stoji u saopćenju Crvene zvezde.

Klix.ba
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Crvena zvezda se izvinila Ibrahimoviću: Primitivac koji te vrijeđao bit će kažnjen

Post Postao/la Socrates »

Nesto bas ne vjerujem u to njihovo gostoprimstvo, al' hajde.

Iskoristili su ovu priliku, kada vjerovatno mogu locirati pojedinca, pa ce ga uciniti zrtvenim jagnjetom, da bi pokusali sebe oprati kao klub.

Medjutim, kada je stadion pun, i kad su Zvezdini navijaci velicali presudjene ratne zlocince i ratne zlocine, onda se niko nije ni pocesao. Tada je, naime, trebala drzava reagirati, i reagirati ostro.

Ne kazem, vjerovatno ima takvog navijanja i na drugim stranama, ali uloga Zvezdinih navijaca je, daleko, daleko, daleko najsramnija u sirenju mrznje, sovinizma, i, anticiviliziranosti na Balkanu, u poredjenju sa ostalim navijackim grupama. Tako je vec 3-4 decenije.
2
2 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Crvena zvezda se izvinila Ibrahimoviću: Primitivac koji te vrijeđao bit će kažnjen

Post Postao/la Heidi »

Navijaci zvezde su teski cetnici.
A ni igraci, ni direktori se nikad nisu udostojili da nesto promijene. Sovinizam ko iz knjiga.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Heidi »

Ibrahimovićev govor sa Sanrema je hit o kojem piše Italija. Evo što je rekao

slika

ZLATAN IBRAHIMOVIĆ bio je počasni gost na glazbenom festivalu u Sanremu, a jučer je održao govor u kojem je pojasnio zašto je došao na mjesto koje s nogometom nema nikakve veze.

Napadač Milana imao je ulogu suvoditelja programa u Sanremu, a njegova odluka da usred sezone ode na festival uzrokovala je brojne reakcije navijača Milana.

Govorio o sebi u trećem licu
Tijekom cijelog trajanja festivala Ibrahimović je igrao ulogu arogantne zvijezde, nekoliko puta je naglašavao da je to njegov festival, da je sada on preuzeo kontrolu, ali sinoć je oduševio monologom na zatvaranju. Njegove riječi prenijeli su svi talijanski mediji, mnogi i na naslovnicama.

"Svi su prije festivala znali tko je Zlatan. Zašto je Zlatan onda došao ovamo? Jer voli izazove i adrenalin. Ako si ne postavljate izazove, nikad nećete pobijediti", rekao je Ibrahimović u uvodu pa dodao:

"U karijeri sam odigrao 945 utakmica i pobijedio u mnogima, ali ne svima. Osvojio sam 11 titula, ali i izgubio neke. Ja sam Zlatan i kad ne pobijedim u svakoj utakmici. Ja sam Zlatan kad pobjeđujem i kad gubim. Zabio sam puno golova, ali nekoliko sam i promašio. Samo nekoliko."

Zaključio govor porukom
Na kraju je Ibrahimović malo odahnuo pa rekao završnih nekoliko rečenica kojima je poslao poruku kojom je oduševio publiku i organizatore.


"Neuspjeh nije suprotan uspjehu, on je dio uspjeha. Ne raditi ništa je najveći neuspjeh od svih. Ako Zlatan može pogriješiti, onda možete i vi. Najvažnije je svakog dana raditi razliku. Trud, posvećenost i koncentracija su ključni", rekao je Ibrahimović pa dodao:

"Ja sam na ovom festivalu kako bih vam rekao da i vi na neki svoj način možete biti Zlatan. Posebna zahvala Italiji, mom drugom domu."

Index. hr
2
1 slika 1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Heidi »



:D
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Heidi »

Kakva facetina :D

3
2 slika 1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la storm »

A šta se nešto zamjerio gay populaciji, vidio sam naslove, ali nikako vremena da otvorim :D
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la CocoMa »



:cool

Veseljak u duši.. na babu.. :oho :cool
1
1 slika
MunDzi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4421
Postovi: 2114
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la MunDzi »

Meni je lik karakterom bezvezan.
Nekako sirov.
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Heidi »



:ooo
2
1 slika 1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la storm »

Meni oko njega baš varira stav...genijalan nogometaš, ali neke poteze i izjave ima, da ne znam bi li se smijao ili plakao...
No ljudina u svakom smislu i veliki humanitarac, koji baš za sve što pomaže i ne voli da se piše...
0
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la ina »

Govorili su kako bi bilo bolje da su pozvali
Totti ja.. :D On im ne bi dir'o u gay populaciju..


Zlatan je Zlatan. Nezaustavljiv a karakterno često sirov.. Što je duplo više nakarikirano i zahvalom medija, iako ga to ne tangira minimalno.

Nije mu bio loš motivacionalni monolog. :zaljub
Tutti potete essere Zlatan.. :ehe

Sjoooo upijajući samo dobre primjere..
Izostavio je reći.. 😂🤔
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Iskra »

Kad su ga novinari pitali kakve zene voli odgovorio je

Kako mislite zene? Ja volim jednu zenu!

:srce
5
5 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Heidi »

storm je napisao/la: 07 mar 2021, 22:45 A šta se nešto zamjerio gay populaciji, vidio sam naslove, ali nikako vremena da otvorim :D
GLASNOGOVORNIK politički organiziranog dijela talijanske LGBT zajednice optužio je Zlatana Ibrahimovića za homofobiju nakon njegovog nastupa na Sanremu.

Šveđanin je bio poseban gost na festivalu u Liguriji na kojem je i zapjevao sa Sinišom Mihajlovićem, a jedan trenutak posebno je naljutio LGBT zajednicu.

Problematična šala

Voditelj događaja, umjetnik Amadeus, tražio je od Zlatana da zamisli kako bi izgledao ovaj događaj da se prijenos organizira iz njegove kuće.

"Pjevači u dnevnoj sobi, djevojke sa Zlatanom. Ti u kuhinji dok mi kuhaš kavu", rekao je Zlatan pa komentirao i Achillea Laura:

"Njega bismo stavili u garažu da pazi na aute, lopovi ne bi ništa ukrali jer bi ga se bojali."

Lauro je talijanski pjevač kojeg mnogi uspoređuju s Lady Gagom zbog toga što se ne deklarira kao "on" ili "ona", nego kao "ono".
index.hr
ma zeza se covjek :valja

slika
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Heidi »

Iskra je napisao/la: 08 mar 2021, 10:16 Kad su ga novinari pitali kakve zene voli odgovorio je

Kako mislite zene? Ja volim jednu zenu!

:srce
Vjerovatno malo lagi, mrcina, al nema veze :D

Meni je arogantan i neustrasiv, ali to moze potkrijepiti. :respekt
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la Dina »

Da se ne lažemo... osim što je talentiran fudbaler, i što lijepo izgleda, lik ima samopouzdanje, zna napraviti šou, zna iskoristiti medije... Oprostićemo mu i aroganciju jer mu tako lijepo pristaje :missy

I daa, imam malog rođaka koji je po njemu dobio ime :ha
3
1 slika 2 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Zlatan Ibrahimović

Post Postao/la SmokingMan »

slika

slika

slika

slika

slika

:ooo :ddk

slika

slika

slika
3
2 slika 1 slika
slika
Odgovori

Natrag na “Nogomet/ fudbal”