Liga prvaka 2021 /2022

Prvenstva i kupovi klubova, igrači, vijesti, transferi, kladioničari u plusu (no kako drukčije?!)

Moderator/ica: Socrates

Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Liga prvaka 2021 /2022

Post Postao/la storm »

Da otvorim sa klubom mog grada :oo :srce

Zdrijeb pretkola je 9.august , utakmice su 18/19.august...
Igra se samo jedna tekma u ovoj fazi, domaćina isto određuje zdrijeb...
Mogući suparnici nk Celje (znači prolaz misija nemoguće :ooo osim sarajevo, njih deremo :valja)

Celtic FC (Škotska)
Astana (Kazahstan)
Ludogorec Razgrad (Bolgarija)
Crvena zvezda (Srbija)
Qarabag (Azerbejdžan)
Legia Varšava (Poljska)
Maccabi Tel Aviv (Izrael)
Molde (Norveška)
Šerif Tiraspol (Moldavija)
CFR Cluj (Romunija)
Ferencvaros (Madžarska)
Dundalk (Irska)
Slovan Bratislava (Slovaška)
Suduva (Litva)
Omonia (Ciper)
Sarajevo (BiH)
Dinamo Tbilisi (Gruzija)
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Juventus - Lyon 2-1 (0-1) ukupno 2-2
U završnicu ide Lyon... Jest mi nešto drago :love

Manchester City - Real Madrid 2-1 (2-1) ukupno 4-2 izletise i galacticosi :oo
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Večeras još slijede :
Barcelona - Napoli (1-1)

Bayern - Chelsea (3-0)
0
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7688
Postovi: 5636
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la SmokingMan »

Ne pamtim kada sam propustio sve utakmice LP do sada. :DD
0
slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la laga-nini »

barca rutinski
0
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la Malfoy »

Bayern uzima ovo..
1
1 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Man. City v Lyon
Leipzig (GER) v Atlético (ESP)
Barcelona v Bayern
Atalanta (ITA) v Paris (FRA)

Imamo četvrtfinalne parove

Meni interesantno, dinamo je bio u grupi sa dva kluba, u samoj završnici... (city, atalanta)
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Ferencváros (HUN) vs Djurgården (SWE)
Celtic (SCO) vs KR Reykjavík (ISL)
Legia Warszawa (POL) vs Drita (KOS)/Linfield (NIR)
Sheriff (MDA) vs Fola Esch (LUX)
Connah's Quay (WAL) vs Sarajevo (BIH)
Crvena zvezda (SRB) vs Europa (GIB)
Budućnost Podgorica (MNE) vs Ludogorets (BUL)
Ararat-Armenia (ARM) vs Omonia (CYP)
Floriana (MLT) vs CFR Cluj (ROU)
Maccabi Tel-Aviv (ISR) vs Riga (LVA)
Qarabağ (AZE) vs Sileks (MKD)
Dinamo Tbilisi (GEO) vs Tirana (ALB)
Dynamo Brest (BLR) vs Astana (KAZ)
Molde (NOR) vs KuPS (FIN)
Flora Tallinn (EST) vs Sūduva (LTU)
Celje (SVN) vs Dundalk (IRL)
KÍ (FRO) vs Slovan Bratislava (SVK)

Irci u Celju :love
1
1 slika
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la Malfoy »

Treba promjeniti naslov teme u 2019/2020/2021 :D

ps. Mislim da ce Sarajevo igrati na Kipru
1
1 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Malfoy je napisao/la: 09 aug 2020, 12:45 Treba promjeniti naslov teme u 2019/2020/2021 :D

ps. Mislim da ce Sarajevo igrati na Kipru
Hahahahah da, još nije gotova prošla sezona, pa imamo neki hibrid :D

Pa da, koliko sam i ja shvatio, pošto se igra samo jedna tekma, prvi u paru je domaćin... :ok
0
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la Malfoy »

storm je napisao/la: 09 aug 2020, 12:48
Malfoy je napisao/la: 09 aug 2020, 12:45 Treba promjeniti naslov teme u 2019/2020/2021 :D

ps. Mislim da ce Sarajevo igrati na Kipru
Hahahahah da, još nije gotova prošla sezona, pa imamo neki hibrid :D

Pa da, koliko sam i ja shvatio, pošto se igra samo jedna tekma, prvi u paru je domaćin... :ok
Prvi u paru jeste domacin. Ali mi inace imamo problema sa vizama za UK, a pogotovo sada... Nesto ne vjerujem da ce se to moci srediti za 10 dana.
0
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Počela je prva od dvije najluđe nogometne sedmice u povijesti
Pred nama je završnica Lige prvaka i Evropske lige, pa ćemo svaki dan moći da uživamo u vrhunskim utakmicama.


slika
E. Škorić

Počela je prva od dvije najluđe nogometne sedmice u povijesti
Igra se po jedna utakmica na završnim turnirima dva najprestižnija klupska takmičenja, a starta od večeras s dva meča četvrtfinala Evropske lige.



Manchester United i Kopenhagen te Inter i Bayer Leverkusen igraju utakmice četvrtfinala na neutralnom terenu u Njemačkoj, a sutra od 21 sat također igraju Šahtar i Basel te Wolverhampton i Sevilla.

Polufinale je na rasporedu 16. i 17. augusta, a finale je 21. augusta. Utakmice će se igrati u Njemačkoj na neutralnim stadionima u Kölnu, Dusseldorfu, Gelsenkirchenu i Duisburgu.

Liga prvaka seli se u Lisabon, gdje se očekuju velika uzbuđenja. Prvi igraju Atalanta i PSG u srijedu od 21 sat, a u četvrtak će se sastati Leipzig i Atletico Madrid u istom terminu.

U petak najveća utakmica četvrtfinala između Barcelone i Bayerna, a četvrtfinale Lige prvaka okončat će se mečom Manchester City - Lyon u subotu od 21 sat.

Sve utakmice igraju se na stadionu Benfice i Sportinga, a polufinale su na rasporedu 18. i 19. augusta, dok je finale 23. augusta.

Jedan od finalista bit će ekipa koja nikada nije osvojila Ligu prvaka. Bayern, Barcelona, City i Lyon nalaze se u istom dijelu polufinalnog žrijeba, dok su ekipe s druge strane Atletico Madrid, PSG, Leipzig i Atalanta.

Kalendar elitnih natjecanja je prilično zanimljiv s obzirom na to da su neki klubovi završili sezone prije nekoliko sedmica, a neki već dugo na odmoru.
0
Furlan
Novi behar
Novi behar
Reactions: 202
Postovi: 224
Pridružen/a: 28 jul 2020, 21:27

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la Furlan »

Forza bergamaschi. :zong
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la Hannibal »

onaj hadalj ilicic stvarno nece igrat hahaha
frajer ufatio nekog lika kako mu hefta zenu pa ga pogodilo mnogo i ne moze da igra hahaha
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

aaaaaaa šta prosu atalanta :kme


ČETVRTFINALE LIGE PRVAKA
ATALANTA - PSG 1:2 Parižani gubili do 90. minute pa zabili dva gola za polufinale

Index Sport

slika
Foto: Getty Images/Guliver Image
PSG je u nevjerojatnoj utakmici u Lisabonu pobijedio Atalantu 2:1 i plasirao se u polufinale Lige prvaka.

Mario Pašalić doveo je Atalantu u vodstvo u 27. minuti da bi Parižani u infarktnoj završnici došli do pobjede. Prvo je Marquinhos u 90. uz puno sreće izjednačio, a u trećoj minuti sudačke nadoknade prolazak PSG-u donio je Maxim Choupo-Moting.

Iako je bila na pragu polufinala, Atalanta je odigrala jednu od najlošijih utakmica ove sezone i pravo je čudo da PSG puno ranije nije i puno uvjerljivije nije riješio ovaj susret.

Za to je najzaslužniji Neymar koji je promašio dvije šanse kakve nije vjerojatno nikad u životu, ali upravo on je u završnici asistirao za izjednačenje i pokrenuo akciju iz koje je PSG došao do pobjede.

Riskantna igra Atalante funkcionirala je pola sata

Atalanta je od prve minute zaigrala vrlo riskantno, s jako visoko postavljenom obranom koja je griješila i ostavljala brzim PSG-ovim igračima jako puno prostora iza svojih leđa. Talijani su bili opasni prema naprijed pa je već u 3. minuti Papu Gomez mogao dovesti svoju momčadu u vodstvo, ali je iz jako dobre pozicije pucao ravno u Navasa.

No, u sljedećem napadu PSG je morao povesti. Atalantina obrana je praktički na centru loše postavila ofsajd zamku i Neymar je u 4. minuti potpuno sam krenuo na Sportiella. Ušao je u šesnaesterac, namjestio se i onda s deset metara neshvatljivo promašio gol za cijeli metar.

Uzvratila je Atalanta u 11. minuti kad je Bernat zaboravio Hateboera na drugoj stativi, ali Nizozemčev udarac glavom Navas odbija u korner. Osam minuta kasnije opet je Atalantina obrana ispala i Neymar se ponovno sjurio prema golu. Ovaj put iskosa s desne strane, ali je Brazilac u velikoj šansi prema Sportiellu uputio nešto između udarca i asistencije Icardiju i lopta je otišla bezopasno pokraj gola.

Krasan gol Pašalića

Kako se bližila sredina poluvremena PSG je sve jače stiskao i onda je Atalanta povela. Nakon brze akcije po desnoj strani, lopta se od Zapatine noge odbila točno u korak Marija Pašalića koji je sjajnim udarcem lijevom nogom probio Navasa za 1:0.

Primljeni gol nije pokolebao Francuze pa se već u sljedećem napadu Neymar krasno oslobodio Pašalića, ali je njegov odličan udarac s ruba kaznenog prostora otišao pokraj gola. Atalanta je padala, Neymar ih je prolazio kako je htio, ali je u 42. minuti opet nevjerojatno loše reagirao u čistom ziceru.


Hateboer je vratio prekratku loptu Sportiellu, Neymar ju je presjekao te izbio iskosa s lijeve strane pred gol, ali je u čistoj šansi pucao nekoliko metara pokraj gola. Tako su Talijani nekako preživjeli do poluvremena iako je bilo jasno da s ovako riskantnom igrom neće moći izdržati do kraja. No, malo tko je očekivao takvu završnicu...

Očekivao se dodatni pritisak PSG-a od samog početka drugog poluvremena, no iako su dominirali, Francuzi nisu stvarali šanse. Čekao se samo ulazak Mbappea, koji je protiv ovako postavljene Atalantine obrane trebao imati puno prostora, a kad se to dogodilo u 60. minuti počeo se stezati obruč oko Sportiellova gola.

Mbappe razvukao Atalantinu obranu

Do tada visoko postavljenu obranu Gasperini je nakon Mbappeova ulaska spustio bliže golu što je značilo da će PSG biti sve bliže šesnaestercu. Thomas Tuchel napravio je sjajan posao s izmjenama jer je nakon Mbappea umjesto Herrere i Gueyea uveo Paredesa i Draxlera koji su ubrzali PSG-ovu igru. U 74. minuti Mbappe je pobjegao po lijevoj strani, ušao u šesnaesterac i u čistoj šansi gađao prvi kut koji je Sportiello obranio. Dvije minute kasnije Neymar je prošao četiri igrača Atalante, ali je u odličnoj poziciji još jednom katastrofalno reagirao i pucao mlako i bezopasno.

U 79. minuti Tuchel vadi nevidljivog Icardija i uvodi Choupo-Motinga, a u 80. minuti Mbappe je opet pobjegao obrani, ali mu je Palomino u zadnji trenutak ušao u blok. PSG je sve više stiskao i kad se činilo da će Atalanta nekim čudom izdržati Talijanima se sve srušilo.

Tuchelove izmjene donijele preokret

Choupo-Moting je ubacio na drugu stativu, Neymar poslao loptu u peterac, a tamo je Marquinhos koji zabija za 1:1 i, činilo se, produžetak. Igralo se pet minuta sudačke nadoknade, a PSG je, umjesto da čeka produžetak, jurnuo po pobjedu jer je bilo očito da Atalanta više jednostavno nema snage.

Curilo je na sve strane, a u trećoj minuti sudačke nadoknade akcija PSG-a bila je jednostavno prebrza. Neymar je na vrhu šesnaesterca savršeno proigrao Mbappea koji šalje oštru loptu u peterac gdje je Choupo-Moting potpuno sam i zakucava loptu u prazan gol za senzacionalni preokret.

Tako je PSG potpuno zasluženo ušao u polufinale u kojemu će sljedećeg utorka igrati s pobjednikom susreta Lepizig - Atletico.
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la laga-nini »

..zasluženo..krasan gol pašalića..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Liga prvaka 2020 /2021

Post Postao/la storm »

Ma jedan mi od najmrzih klubova pored shityja... Psg :oo
0
Odgovori

Natrag na “Nogomet/ fudbal”