Transferi igrača...

Prvenstva i kupovi klubova, igrači, vijesti, transferi, kladioničari u plusu (no kako drukčije?!)

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

ni realu ne cvjetaju ruze u finansijskom smislu, a bgm ni u rezultatskom. sta bi od onakijeh klubova ocm
0
Zadnja izmjena: Hannibal, dana/u 31 aug 2021, 21:52, ukupno mijenjano 1 put.
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

U Unitedu će se posvađati zbog brojeva. :valja

Kaže zatražili specijalnu dozvolu od Premier Lige da Ronaldu daju sedmicu. Po pravilu, ne bi smjeli jer je Cavani već nastupio sa sedmicom.
2
1 slika 1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Hannibal je napisao/la: 31 aug 2021, 21:48 ni realu ne cvjetaju ruze u finansijskom smislu, a bgm ni u rezultatskom. sta bi od onakijek klubova ocm
Pa danas ste skoro keširali 200 miliona za Mbappea. Pusti ti to, vas kruna gura.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

Socrates je napisao/la: 31 aug 2021, 21:50
Hannibal je napisao/la: 31 aug 2021, 21:48 ni realu ne cvjetaju ruze u finansijskom smislu, a bgm ni u rezultatskom. sta bi od onakijek klubova ocm
Pa danas ste skoro keširali 200 miliona za Mbappea. Pusti ti to, vas kruna gura.
ne verujem bgm da imaju te pare, kontam da blefira perez 🤔 pokuso da ga dovede ove godine, nisu mogli da se dogovore pa ce sljedece godine kad bude bez ugovora
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29490
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 31 aug 2021, 21:48 ni realu ne cvjetaju ruze u finansijskom smislu, a bgm ni u rezultatskom. sta bi od onakijeh klubova ocm
Od kakijeh :valja
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29490
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Ma premier i bundes liga, jedine posluju kako treba, i zanimljivo, ne zarezuju nešto super liga format...
Ovi Mediteranci u dubiozama samo traže izlaz iz mutnoga...
Ubio me bog ako je i PSG čist, ali zasad se pokrivaju...
1
1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

evo bgm grizman se vrati u atletiko za 40 milijona, a prije dvije sezone su ga platili 120. isto tako moj drug, plati parfem 250 maraka pa ga proda za 50 kad ostane bez para
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

barcelona ce valjda grizmana zamijenit seviljinim de jongom. s ovim transferom je ovo najbolji prijelazni rok kako pratim fudbal ocm
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29490
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Ono, al fkt...krepaj :D

Pratitelji nogometa zgroženi Mbappeovom plaćom
Index Sport
slika
Foto: EPA
NJEMAČKI Bild je danas ekskluzivno objavio da će Kylian Mbappe narednog ljeta po isteku ugovora s PSG-om postati novi igrač Real Madrida. Pored oduševljenja Realovih navijača, po društvenim mrežama moglo se vidjeti i razočaranje pratitelja nogometa, a sve zbog plaće koju bi Francuz trebao imati u španjolskom klubu.

Bild je objavio da će Mbappe godišnje zarađivati 50 milijuna eura, odnosno da će tjedno dobivati skoro milijun eura. Ako se navodi njemačkog medija potvrde, Francuz bi vjerojatno postao sportaš koji je imao najveću plaću u povijesti. To je mnoge navelo da ponovo preispituju cifre koje se odavno vrte u nogometu.

Tjedno će zarađivati skoro milijun eura
Uzimajući u obzir ugovore koje su nogometaši ranije potpisivali, ne bi bilo iznenađenje da je Real s Mbappeom dogovorio takve uvjete, ali po mišljenju mnogih neutralnih navijača, navedene cifre prelaze svaku mjeru.

"To je plaća od preko 10 tisuća znanstvenika, mislilaca, pisaca, doktora i profesora. Platiti jednog igrača da igra od četiri do šest utakmica mjesečno! I ljudi se pitaju što je pogrešno s ovim svijetom", bio je jedan od komentara na Facebooku.

"Ovaj svijet je spreman za komet"
"Ovaj svijet je spreman za komet. Užasno", napisao je jedan korisnik Facebooka, a drugi je dodao: "Sramotno. Sa svim siromaštvom i milijunima ljudi koji pate, oni plaćaju nekoga ovoliko samo zato što udara j****u loptu."

"Eto, usporedite njegov posao i plaću s plaćom rudara u rudniku...", poentirao je još jedan navijač na Facebooku na vijest o plaći francuskog nogometaša, dok je drugi samo kratko napisao: "Fuj."
0
Odgovori

Natrag na “Nogomet/ fudbal”