Transferi igrača...

Prvenstva i kupovi klubova, igrači, vijesti, transferi, kladioničari u plusu (no kako drukčije?!)

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Što ti je život.

Messi ode iz Barcelone, a Ronaldo se vratio u United. Ko bi to mogao pretpostaviti prije par mjeseci?
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

messi se posra po karijeri a ronaldo osto gospodin ko i uvijek bgm
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Otkad je postalo jasno da City ne može dobiti Kanea u ovom prelaznom roku, zadnjih par dana se pričalo da će Ronaldo u City.

Ovo je Ferguson isposlovao, jednostavno se nije moglo desiti da ga pusti Guardioli. Pep je sad u velikim problemima. Ne znam što plati Grealisha onolike pare, ali izgleda da će mu to biti jedini transfer. Osim ako ne plati ogromne pare za nekog poput Vlahovića.

Ili će možda ganjati Lewu? :hm
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Hannibal je napisao/la: 27 aug 2021, 19:04 messi se posra po karijeri a ronaldo osto gospodin ko i uvijek bgm
Pa nije Messi tražio da ide. Pristao je na smanjenje plate.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

Socrates je napisao/la: 27 aug 2021, 19:06
Hannibal je napisao/la: 27 aug 2021, 19:04 messi se posra po karijeri a ronaldo osto gospodin ko i uvijek bgm
Pa nije Messi tražio da ide. Pristao je na smanjenje plate.
pa sto je otiso onda 🙄
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Hannibal je napisao/la: 27 aug 2021, 19:12
Socrates je napisao/la: 27 aug 2021, 19:06

Pa nije Messi tražio da ide. Pristao je na smanjenje plate.
pa sto je otiso onda 🙄
Pa nije čovjek otiš'o, nego su ga istjerali. On je pristao da mu skrešu platu 50%. Ni pod tim uslovima ga nisu mogli zadržati. Glavni razlog za sve ovo je da već nekoliko godina troše pare bezveze i dovode igrače koji ne igraju ili nikako ili su prosječni. A plaćaju ih ogromne pare. Najgore je što onda niko neće te igrače po tim platama. Ni igračima se ne isplati ići gdje će ih plaćati manje.

I onda udari korona na sve to.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

Socrates je napisao/la: 27 aug 2021, 19:18
Hannibal je napisao/la: 27 aug 2021, 19:12

pa sto je otiso onda 🙄
Pa nije čovjek otiš'o, nego su ga istjerali. On je pristao da mu skrešu platu 50%. Ni pod tim uslovima ga nisu mogli zadržati. Glavni razlog za sve ovo je da već nekoliko godina troše pare bezveze i dovode igrače koji ne igraju ili nikako ili su prosječni. A plaćaju ih ogromne pare. Najgore je što onda niko neće te igrače po tim platama. Ni igračima se ne isplati ići gdje će ih plaćati manje.

I onda udari korona na sve to.
laze pasce. svake godine ucjenjuje klub odlaskom, u zadnjih 12 godina 10 puta je potpisivo ugovor sa vecim primanjima i sad ko prihvatio duplo manju platu. da je htio duplo manju osto bi sigurno
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Kaže da smo mi veoma blizu da završimo sa Barcelonom kupovinu Moriba. Juče smo navodno kupili Pape Sarra iz Metza.

Ovo su tinejdžeri. Veliki talenti, ali djeca. Sarr će ovu sezonu ostati na posudbi u Metzu.

Svaka čast, da se možemo nositi sa financijski jačim klubovima na tržištu, ali meni se čini da Paratici pravi tim za godinu-dvije. Trebao bi konkretna dva tri igrača kupiti koji mogu odmah u prvi tim. Štopera, sredina terena, napadača. Minimum.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Ne mogu griješiti dušu, doveo je Gila, koji je juče igrao fantastično, a Romero je već štoper u prvoj postavi Argentine.

Ali, treba još.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Mousa Sissoko ode u Watford I možda će već u nedelju igrati protiv nas.

Sve mu najbolje želim, odigrao je dobro dosta važnih utakmica za nas, ali ne znam da li ću ikad zaboraviti onu ruku i penal u finalu Lige Prvaka. :tugi
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

David Luiz i Jack Wilshere još nemaju novi klub.

Sjećam se kako je Wilshere proglašavan za velikog talenta engleskog fudbala. Iako je bivši Arsenalovac, žao mi čovjeka. Povrede ga uništile. Kaže da razmišlja o penziji a tek mu 29 godina. Niko ga neće.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

PRIJE 39 MINUTA
WEST HAM POTVRDIO DOLAZAK ZOUME
West Ham je doveo Kurta Zoumu iz Chelseaja za 35 milijuna eura. Povremeni francuski reprezentativac potpisao je četverogodišnji ugovor, objavili su Čekićari.

Branič je posljednjih sedam i pol godina bio član Chelseaja, ali kod Thomasa Tuchela je izgubio mjesto u sastavu, a West Ham ga je cijelo ljeto smatrao glavnom metom za pojačavanje svoje obrane.

PRIJE SAT VREMENA
WILLIAN SE VRAĆA KUĆI
Nakon 14 godina u Europi brazilski reprezentativac Willian vraća se kući. Arsenal ga je pristao pustiti bez odštete, a 33-godišnji krilni napadač potpisat će za Corinthians, u kojem je i započeo karijeru.

PRIJE 2 SATA
WEST HAM SE NADA DA ĆE ZBOG RONALDA VRATITI LINGARDA
Jesse Lingard proveo je izuzetno uspješnu polusezonu u West Hamu, koji bi ga rado zadržao, ali nije si ga mogao priuštiti.

No Čekićari se nadaju da će dolazak Cristiana Ronalda promijeniti Lingardov status u Manchester Unitedu te da će ga prije isteka prijelaznog roka dovesti za nižu cijenu, piše Daily Star.

PRIJE 2 SATA
TOTTENHAM NE ODUSTAJE OD EMERSONA
Barcelona je odbila Tottenhamovu ponudu razmjene Sergea Auriera za Emersona, ali Spursi ne odustaju od Brazilca. Telegraph piše da će ga prije kraja prijelaznog roka pokušati dovesti na posudbu.

PRIJE 3 SATA
BAYERN KUPUJE U LEIPZIGU
Bayern će dovesti Marcela Sabitzera iz RB Leipziga, potvrdio je čelnik kluba Hasan Salihamidžić. RB Leipzig će dovesti Ilaixa Moribu iz Barcelone kao njegovu zamjenu.

PRIJE 3 SATA
MARCA: MBAPPE IDE U REAL. NEIZBJEŽNO JE
Marca piše kako je transfer Potpis Kyliana Mbappea u Real neizbježan. Ugledni španjolski list piše kako bi mladi Francuz ovog vikenda trebao zaključiti jednu od najvećih priča u posljednjih nekoliko godina i za 180 milijuna eura prijeći na Santiago Bernabeu.

Marca tvrdi da na Parku prinčeva već imaju alternativu za francuskog reprezentativca. Riječ je od čudesnom Erlingu Halandu koji je i sinoć u 3:2 pobjedi protiv Hoffenheima pokazao kakav je stroj od igrača.

Marca piše da pariški šeici žele Halanda zbog dva razloga. Najprije žele nadomjestiti Mbappea i Halanda spariti s Messijem i Neymarom, a plan im je i osvetiti se Florentinu Perezu zbog otmice Mbappea.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Ostati će ovaj prijelazni rok upamćen po prelascima mega zvijezda... Messi, Ronaldo, a vrlo vjerojatno i M'Bappe
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

meni je haaland bolji od mbappea, zao mi je sto nisu njega pokusali dovest ☹
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 29 aug 2021, 11:03 meni je haaland bolji od mbappea, zao mi je sto nisu njega pokusali dovest ☹
Završiti će i on u Realu, vidjet ćeš
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Danas, za nekoliko sati, završava prelazni rok u Engleskoj. Za druge zemlje se nisam trudio pronaći podatke.

Svejedno.... Mi smo povezani sa nekih 7-10 igrača. :valja

Emerson, desni bek iz Barcelone je navodno blizu potpisa. Priča se i o Odriozoli iz Reala, koji je takođe desni bek.

U posljednjih par sati, odnekle je isplivao i Neves iz Wolverhamptona. :zbunj
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Emerson je k'o blind date. Ne znaš šta će te snaći. Imao je nekih problema oko transfera iz Južne Amerike, pa zadnje tri godine nije mogao igrati za Barcelonu.

Niko se ne sekira što nam treba još jedan štoper, jer Nuno preferira igrati sa tri štopera. Mada, koliko imamo bekova, ne znam baš da li može preferirati i dalje.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Odgovori

Natrag na “Nogomet/ fudbal”