Transferi igrača...

Prvenstva i kupovi klubova, igrači, vijesti, transferi, kladioničari u plusu (no kako drukčije?!)

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

Socrates je napisao/la: 15 okt 2020, 02:21 Zasto mislis da je to za ovu temu?
of topik naci ☝️
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

P a mog'o si na onu Foto Smijesne Poruke or whatever :dmr
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

@Socrates hoće da vam maznu Sona....a dovedu Perišića...



Manchester United je jučer potvrdio transfer Amada Dialloa iz Atalante za 40 milijuna eura, a Dominik Szoboszlai za 20 milijuna eura prešao je iz Red Bull Salzburga u RB Leipzig.

Danas smo uživo pratili glavne vijesti s tržišta igrača od kojih je najveća bila ona da je Real Madrid zainteresiran za Heung-mina Sona iz Tottenhama i da će "platiti koliko treba" za njegov potpis.

PRIJELAZNI ROK
ATLETICO U UTRCI ZA DEMBELEA
Madridski Atletico pokušat će preoteti West Hamu Moussu Dembelea. Lyonov napadač još je ljetos trebao otići, ali je ipak ostao. West Ham ga vidi kao idealnu zamjenu za Hallera kojeg je prodao Ajaxu, ali se u priču uključio Atletico.

Talijanski novinar Fabrizio Romano tvrdi da Atletico nije želio platiti Napoliju 15 milijuna eura za Arkadiusza Milika te da se okrenuo francuskom napadaču za kojeg će Lyon tražiti između 30 i 40 milijuna eura.

BAYERN ŽELI KLINCA IZ CHAMPIONSHIPA
Bayern će besplatno dovesti Omara Richardsa, sjajnog 22-godišnjeg lijevog beka engleskog drugoligaša Readinga. Richards je jedan od najboljih igrača Readinga koji je ove sezone iznenađujuće dobar i trenutačno je na petom mjestu tablice.

Richards je U-21 reprezentativac Engleske i ključan Readingov igrač, ali je odbio potpisati novi ugovor. Aktualni mu ističe na ljeto i Bayern će ga dovesti bez odštete.

Reading je želio ponuditi Richardsu bogatiji ugovor, ali nije smio zbog varijante salary capa koji je uveden u Championship kako bi klubovi preživjeli teško financijsko razdoblje u drugoj engleskoj ligi. Pregovori su trajali neko vrijeme, ali je igrač odlučio da na ljeto odlazi.

Njegova vrijednost procijenjena je na 20-ak milijuna eura.

SON PREMA REALU
Real Madrid je odabrao Heung-min Sona iz Tottenhama kao sljedeću metu za transfer, piše OKDiario. Južnokorejski napadač briljira u Tottenhamu, a Zidane bi ga volio vidjeti u napadu svoje momčadi.

Son je za Tottenham vezan dugoročnim ugovorom, a već pregovora i o novom poboljšanom ugovoru, ali Real je prema navodima španjolskom medija spreman platiti koliko treba da dovede Sona.

ČOP BLIZU VELIKANA
Duje Čop uskoro bi mogao postati novi igrač Panathinaikosa. Grčki klub želi ga dovesti jer mu je propao pokušaj dovođenja Didiera Lamkela Zea iz Antwerpa.



NEWCASTLE ŽELI TRI IGRAČA UNITEDA
Prema pisanju portala 90min, Newcastle pokušava dovesti čak tri igrača Manchester Uniteda, sva tri na posudbu do kraja sezone.

Steve Bruce želi u svoju momčad dodati Brandona Williamsa, Phila Jonesa i Jesseja Lingarda.

AGUERO U PSG?
Pochettino traži igrače kojima bi pojačao PSG nakon preuzimanja, a najveće ime koje se povezuje s pariškim klubom svakako je Lionel Messi.

Ipak, osim njega, u priči je još jedan Argentinac. Riječ je o Sergiju Agueru, napadaču Manchester Cityja. Tako tvrdi nogometni menadžer Bruno Satin koji je isto izjavio u programu uživo na Canal +.

AJAX ZAVRŠIO POSAO
Sebastian Haller novi je nogometaš Ajaxa. Stigao je iz West Hama za 22.5 milijuna eura što je najveći ulazni transfer u povijesti Ajaxa.

Kad ga je dovodio, West Ham ga je Eintrachtu platio 47.5 milijuna eura pa je jasno da je na ovom transferu puno izgubio.

PERIŠIĆ PREMA LONDONU
Calciomercato je jučer objavio kako je Ivan Perišić velika želja Josea Mourinha i Tottenham Hotspura te da bi već ovog siječnja mogao biti prodan u London za 11 milijuna funti.

Navodno bi Perišić tražio plaću od oko 70 tisuća funti tjedno što je Tottenham spreman platiti pa engleski mediji sve ozbiljnije pišu kako bi do ovog posla moglo doći već u siječnju. Više OVDJE.

PSG ŽELI BEKA BARCELONE
Paris Saint-Germain želi dovesti Emersona iz Barcelone. Pochettino traži način da pojača obranu koju je dobio po preuzimanju kluba, a 21-godišnji branič čini se kao idealan.

Vijest donosi Estadio Deportivo koji navodi kako je mladi bek impresionirao na posudbi u Real Betisu gdje niže sjajne partija pa bi ga PSG mogao kupiti i prije nego ga Barcelona vrati s posudbe.

VUKUŠIĆ BEZ KLUBA
Nakon samo jedne sezone provedene u Olimpiji, Ante Vukušić je raskinuo ugovor s klubom iz Ljubljane. Prošle sezone je bio najbolji igrač ekipe, ali prema pisanju slovenskih medija našao se u nemilosti trenera Dine Skendera.

Ove sezone odigrao je samo sedam utakmica, a sada je i napustio klub te će se s 29 godina baciti u potragu za novim klubom. Tko zna, možda se vrati u HNL.

DRENTHE OPET IMA KLUB
Bivša zvijezda Real Madrida Nizozemac Royston Drenthe (33) potpisao je ugovor za španjolskog trećeligaša Racing Murciju svega nekoliko dana nakon što je proglasio osobni bankrot.

Drenthe je koncem prošle godine bankrotirao i na sudu u Bredi ušao je u proces osobnog bankrota nakon što je izgubio 3.5 milijuna dolara raznim lošim ulaganjima.

PSV ŽELI ALDERWEIRELDA
Nizozemski De Telegraaf javlja da je PSV Eindhoven krenuo u pregovore s Tottenhamom oko dovođenja Tobyja Alderweirelda. Belgijcu ovog ljeta istječe ugovor s Tottenhamom, ali PSV ga želi već sada u siječnju.

Navodno su već spremili ponudu iako njena visina nije poznata, kao što nije poznato ni bi li ga se Mourinho bio voljan odreći već ove zime.

BENKOVIĆ U CELTIC
Filip Benković jako je blizu odlaska iz Leicestera kako bi se vratio u Celtic. Brendan Rodgers dao je svoj blagoslov za transfer.
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Mor'o sam ti spucat' dislajk. :valja

Nece Sonny nigdje. Mislim da ni on sam nece, a ne bi ga pustili ni da hoce. :zbunj
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Mada, hajd' znaj, ako su spremni platiti neku suludu sumu. :hm

Nama treba stoper, i nisam pratio sta se desava oko Skrinjara.

Ja Sona ne bih pustio. To je misljenje svih navijaca. Covjek je postao simbol kluba, zajedno sa Kaneom.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Socrates je napisao/la: 08 jan 2021, 20:19 Mor'o sam ti spucat' dislajk. :valja

Nece Sonny nigdje. Mislim da ni on sam nece, a ne bi ga pustili ni da hoce. :zbunj
Mislim da bi mu bilo suludo otići u ovaj tren...Još me više čudi da je navodno Mourinho zagrijan za Perišića, ili je to priželjkionizam hr novinara...
Perišić prije 5, 6 godina- da....danas teško sumnjam...
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Socrates je napisao/la: 08 jan 2021, 20:24 Mada, hajd' znaj, ako su spremni platiti neku suludu sumu. :hm

Nama treba stoper, i nisam pratio sta se desava oko Skrinjara.

Ja Sona ne bih pustio. To je misljenje svih navijaca. Covjek je postao simbol kluba, zajedno sa Kaneom.
Ispod 150 milijuna funti, ne bi trebali ni dizati slušalicu :D
Ja bih i razumio želju igrača...Real je ipak izazov, ali koliko su oni upropastili igrača, da sastaviš tim koji bi ligu prvaka osvojio. Zato treba birati kad otići tamo.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Transferi i glasine...

PSG MOŽE DOVESTI POGBU ZA 83 MILIJUNA
Engleski Express Sport piše kako je PSG pitao koliko bi koštao transfer Paula Pogbe, a Manchester United je odgovorio da ga mogu dobiti za 83 milijuna eura.

Sada se čeka odgovor PSG-a.


Najbolje od Pogbe

JOSE MOURINHO JAKO ŽELI MILITAA
Mundo Deportivo piše kako Jose Mourinho jako želi dovesti Edera Militaa iz Reala u Tottenham. Mourinho 22-godišnjeg brazilskog stopera vidi kao idealnog nositelja obrane.

Real je u ljeto 2019. doveo Militaa iz Porta za 50 milijuna eura, no sada bi ga mogao prodati jer stoper nema dobar status u ekipi Zinedinea Zidanea.




Mundo Deportivo piše kako bi ga Tottenham mogao kupiti za 30 milijuna eura.

JUVENTUS DOVEO JEDNOG OD NAJVEĆIH TALENATA ITALIJE
Nicolo Rovella novi je igrač Juventusa, piše najveći talijanski insajder za transfere Fabrizio Romano. Juventus će ga kupiti od Genoe, no 19-godišnji veznjak će ostati na posudbi.

Juventus će za njega izdvojiti 10 milijuna eura.

UTRKA ZA ARGENTINCA
Talijanski mediji pišu da su Juventus, Tottenham i Leeds zainteresirani za Stuttgartovog ofenzivca Nicolasa Gonzaleza (22). Cijena za hit igrača Bundeslige, koji može igrati po cijeloj lijevoj strani, iznosi oko 30 milijuna eura.

TALIJANI GLEDAJU ŠTO IMA U GORICI
Lazio ozbiljno zainteresiran za Goričinog talenta kojeg je htio dovesti i Dinamo. Više ovdje.

KARAČIĆ U ITALIJU?
Talijanski mediji pišu o interesu drugoligaša Brescie za Dinamovog desnog beka Frana Karačića (24). Karačić je na posudbi u Lokomotivi i odbio je transfer u Rijeku jer se nada inozemstvu. Dinamo bi trebao zaraditi milijun eura.




NAPETOST IZMEĐU REALA I BORUSSIJE
Brazilac Reinier (18) od ove je sezone na posudbi u Borussiji Dortmund iz Real Madrida. U Njemačkoj je zasad odigrao tek 136 minuta pa su u Španjolskoj ljutiti i traže nova rješenja za svog ofenzivnog veznog.

"Mi ga ne želimo izgubiti. Razgovarat ćemo i sve saslušati. Ako netko nije zadovoljan jer on ne igra, razmotrit ćemo sve. Ali ništa nećemo odlučiti na svoju ruku", rekao je sportski direktor Borussije Michael Zorc.




NAPOLI ŽELI ŠKOTA
Telegraph piše da je Napoli zainteresiran za Arsenalovog defenzivca Kierana Tierneya. Nije poznato koliko bi Talijani izdvojili novca za Škota koji može igrati i kao stoper i kao lijevi bek.

ARNAUTOVIĆ OPET U ENGLESKOJ?
Marko Arnautović mogao bi se iz kineskog Shanghai SIPG-a vratiti u West Ham nakon što je londonski klub prodao Sebastiana Hallera u Ajax. Arnautović je za Hammerse igrao od 2017. do 2019. godine.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Koliko je se razvuklo ovo oko Mandzukica, izgleda će sletjeti u ac Milan...
Rebic, Ibra, Mandzo zajedno u napadu, super, ali imaju 100 godina zajedno :D
2
2 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

storm je napisao/la: 16 jan 2021, 19:12 Koliko je se razvuklo ovo oko Mandzukica, izgleda će sletjeti u ac Milan...
Rebic, Ibra, Mandzo zajedno u napadu, super, ali imaju 100 godina zajedno :D
a jel se ono nedavno pricalo da ce mandzo u osijek haha
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17892
Postovi: 8407
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la pink floydd »

Trebao je negdje u hrvatsku čuo sam i ja. Ma bolje da u Milan ode, da uzmemo taj scudetto napokon :dmr
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

sinoc gledam osima u nekoj emisiji, kaze dzekin transfer u juventus bio dogovoren do u detalje, zelji trebalo lec pola milijona eura i propadne sve ☹
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Socrates »

Neka bilo ko uzme. Juventus dosadio i Bogu i narodu.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Hannibal »

uzece juventus opet 🤷‍♀️
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 16 jan 2021, 19:51
storm je napisao/la: 16 jan 2021, 19:12 Koliko je se razvuklo ovo oko Mandzukica, izgleda će sletjeti u ac Milan...
Rebic, Ibra, Mandzo zajedno u napadu, super, ali imaju 100 godina zajedno :D
a jel se ono nedavno pricalo da ce mandzo u osijek haha
Ma to je bilo napucavanje Osijeka...ako bi, a ne bi, već sletio u HNL, samo je dinamo opcija...
Mandžo ima problem, jer je od ljeta 2019 bez ozbiljnog nogometa...u Juveu ga debil Sarri šikanirao nakon svjetskog, a lik napustio repku, htio se klubu posvetiti......u Katru plača prejaka ali on ako nema sportskog motiva, džaba lova...zato i hoće u neki veliki klub, ili ništa, pa makar džaba.
Navodi se da će za 6 plača odraditi polusezonu......a ionako je besplatan, što se transfera tiče.
1
1 slika
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la Malfoy »

Ozil u Fenerbahce
1
1 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Transferi igrača...

Post Postao/la storm »

Malfoy je napisao/la: 17 jan 2021, 18:13 Ozil u Fenerbahce
I vrijeme mu je bilo da ode iz Arsenala...
0
Odgovori

Natrag na “Nogomet/ fudbal”