Opiši pjesmom kako se osjećaš
Re: Opiši pjesmom kako se osjećaš
Sa još jednog od mojih omiljenih albuma.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Opiši pjesmom kako se osjećaš
Uvijek mi je bila omiljena verzija. Čitam na komentarima opisuju pjesmu kao "beautiful". Ja baš ne bih koristio tu riječ, al' hajde. Možda je blizu perfekcije (?) na tom mjestu na jednom veoma mračnom albumu, ali "beautiful" nije.
Svejedno, ovakva nije na albumu, barem ne na originalnom evropskom izdanju.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
