FACE TV

Od sedme umjetnosti, pa sve do mulja estrade...
Moderator: Heidi, Socrates
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la SmokingMan »

Da razjasnimo jednu jedinu stvar: da je Senad trebao biti mrtav, onda bi skončao kao Prazina, Torlaković, Bajramović, kada te režim želi mrtva smrt ti dolazi bez najave. Ne bi sebi ni dženaze stigao organizovati. Neka prestane sa histeričnim ego trippinom, sijaset je novinara u BIH koji trpe nasilje, ali to su uglavnom marginalci koji nemaju medijsku podlogu za exponiranje kao Senad. Senad je jedini problem samome sebi i svojim izvorima kojima vjeruje. Zašto, zarad bildanja statusa "najnezavisnijeg" novinara u BIH, koji svoj studio ima na vrhu Bosmala.
2
2 slika
slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la Atomic »

Nema ovaj ludjak veze sa Sebijom,izolovan slucaj.Da Senad ima problema sa SDA,vjerovatno ima.
1
1 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la SmokingMan »

Neće njegova glava završiti na kolcu višegradske ćuprije. Neka žurstije poradi na profesionalnosti nego što drži do mahalskog tipa ispitivanja gostiju , teško da se bilo koji voditelj može porediti sa Oliverom Mlakarom.
0
slika
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 01 jun 2021, 10:18
Fatih je napisao/la: 01 jun 2021, 10:05

Da, slazem se. Nebitno je da je li je nesto uzeo da se smiri. Mediji se naravno moraju stititi, ako zelimo da imamo makar i zrno sloboda. Ipak, mislim da se ovdje radi o necemu mnogo kompleksnijem od toga da je neki tip pokusao da provali unutar, da bi branio Sebiju. Ne tvrdim da znam sta je po srijedi, ali ni ovako uproscen narativ mi ne lezi.
Ma taj lik, jednostavno budaletina, zamantan, i čisto sumnjam da bi čak i oni tako diletantski poslali nekoga, barem ne na taj način.
Jednostavno imaš ljudi, koji se hoće dodvoriti svom idolu, bez da ga neko nešto pita.
A sustina problema je strukturna korupcija.
Ja Bakira ne razumijem, ako želi dobro SDA i Bošnjacima, zašto se ne makne?
Mislim znam... Vidjeli smo Sanadera, kako je završio u sudnici, i sad dugogodišnjem zatvoru, nakon što je ispustio vlast iz ruku.
Dok ovaj samo tjera pa dokle ide. Pravi ustupke mrziteljima bih (hdz) a ovi mu u federaciji čuvaju ledja, i njima dobro. A narodu bacaju kosti za konstantne svadje... I funkcionira im sustav.
A zasto bi? Ja bih rekao da mu ide i ovako. On zeli dobro SDA, za Bosnjake vec ne bih rekao. Ili, prostije receno, boli ga nesto. Medjutim, stvorena je takva atmosfera, da Bosnjaci koji ne podrzavaju njega, odmah bivaju obiljezeni kao komunisti, balije, udbasi i sl.

Naravno, ne zelim ni reci da imamo neku dobru opoziciju. I tu je jako mutno sve. I onda imamo situaciju da je narod rezigniran, ne zeli da glasa jer ne zna kome dati glas. I to naravno, ide na ruku poziciji, cije je glasacko tijelo obezbijedjeno u radnim mjestima, ponajvise u javnom sektoru.

Sve sam zbrda-zdola napisao, ali se nadam da je jasno sta zelim reci.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la storm »

Fatih je napisao/la: 01 jun 2021, 18:58
storm je napisao/la: 01 jun 2021, 10:18

Ma taj lik, jednostavno budaletina, zamantan, i čisto sumnjam da bi čak i oni tako diletantski poslali nekoga, barem ne na taj način.
Jednostavno imaš ljudi, koji se hoće dodvoriti svom idolu, bez da ga neko nešto pita.
A sustina problema je strukturna korupcija.
Ja Bakira ne razumijem, ako želi dobro SDA i Bošnjacima, zašto se ne makne?
Mislim znam... Vidjeli smo Sanadera, kako je završio u sudnici, i sad dugogodišnjem zatvoru, nakon što je ispustio vlast iz ruku.
Dok ovaj samo tjera pa dokle ide. Pravi ustupke mrziteljima bih (hdz) a ovi mu u federaciji čuvaju ledja, i njima dobro. A narodu bacaju kosti za konstantne svadje... I funkcionira im sustav.
A zasto bi? Ja bih rekao da mu ide i ovako. On zeli dobro SDA, za Bosnjake vec ne bih rekao. Ili, prostije receno, boli ga nesto. Medjutim, stvorena je takva atmosfera, da Bosnjaci koji ne podrzavaju njega, odmah bivaju obiljezeni kao komunisti, balije, udbasi i sl.

Naravno, ne zelim ni reci da imamo neku dobru opoziciju. I tu je jako mutno sve. I onda imamo situaciju da je narod rezigniran, ne zeli da glasa jer ne zna kome dati glas. I to naravno, ide na ruku poziciji, cije je glasacko tijelo obezbijedjeno u radnim mjestima, ponajvise u javnom sektoru.

Sve sam zbrda-zdola napisao, ali se nadam da je jasno sta zelim reci.
Baš to :ok

A i ovdje je slično... Nisi za Janšu - garant si komunist :D
1
1 slika
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la Desperado »

To je isproban i efikasan recept već bar 20 i kusur godina.

On ima sreću što je SDA najstarija stranka kod bošnjačke desnice i što su je bošnjački velikani osnovali (između ostalog i njegov otac pored Filipovića i Zulfikarpašića). Imali su dovoljno vremena da puste pipke u sve pore društva tako da ih danas krize ne pogađaju nešto pretjerano, a pipke su puštali kad je narod nakon rata očekivao da će doći mnogo bolja i prosperitetnija vremena i što je bio u zabludi dok su oni privatizovali sve živo i punili vlastite džepove tako da sad imamo to što imamo. Naravno nisu jedini, ali jesu najveću štetu učinili upravo Bošnjacima preko organiziranog kriminala i što je postalo norma da treba nekog ili nešto "podmazati" da bi nešto negdje završio.

Ako pogledamo druge stranke desnice ili više oko centra koje su nakon njih formirane manje više sve su propale ili su se rasule, a to je iz razloga što im se gledala i brojila svaka greška i pozivalo na odgovornost za iste svim raspoloživim metodama, a dok se i dan danas greške SDA, a posebno Bakira, pokušavaju gurati pod tepih ili se bacaju dimne bombe poput "urote protiv Bošnjaka" čim je SDA na tapeti bilo opravdano ili ne. NiP je trenutno ta stranka koja ne dopušta da se to više gura pod tepih i zato su im upravo oni najveći trn u oku.

Kad se obični SDP poltron Sead Čaušević povukao sa ostalima iz Vlade TK tek kad su demonstranti zapalili zgradu Vlade TK u Tuzli šta je ona potrebno da se povuku Bakir i Sebija... realno bar se Sebija do sad trebala povući zbog svih optužbi, jer bi to bila odlika normalne osobe. U uređenoj zemlji ljudi se povlače nakon samo jedne afere čak i kad nisu krivi kako ne bi dalje ugrožavali reputaciju organizacije.
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la storm »

MarlboroGold je napisao/la: 01 jun 2021, 22:03 To je isproban i efikasan recept već bar 20 i kusur godina.

On ima sreću što je SDA najstarija stranka kod bošnjačke desnice i što su je bošnjački velikani osnovali (između ostalog i njegov otac pored Filipovića i Zulfikarpašića). Imali su dovoljno vremena da puste pipke u sve pore društva tako da ih danas krize ne pogađaju nešto pretjerano, a pipke su puštali kad je narod nakon rata očekivao da će doći mnogo bolja i prosperitetnija vremena i što je bio u zabludi dok su oni privatizovali sve živo i punili vlastite džepove tako da sad imamo to što imamo. Naravno nisu jedini, ali jesu najveću štetu učinili upravo Bošnjacima preko organiziranog kriminala i što je postalo norma da treba nekog ili nešto "podmazati" da bi nešto negdje završio.

Ako pogledamo druge stranke desnice ili više oko centra koje su nakon njih formirane manje više sve su propale ili su se rasule, a to je iz razloga što im se gledala i brojila svaka greška i pozivalo na odgovornost za iste svim raspoloživim metodama, a dok se i dan danas greške SDA, a posebno Bakira, pokušavaju gurati pod tepih ili se bacaju dimne bombe poput "urote protiv Bošnjaka" čim je SDA na tapeti bilo opravdano ili ne. NiP je trenutno ta stranka koja ne dopušta da se to više gura pod tepih i zato su im upravo oni najveći trn u oku.

Kad se obični SDP poltron Sead Čaušević povukao sa ostalima iz Vlade TK tek kad su demonstranti zapalili zgradu Vlade TK u Tuzli šta je ona potrebno da se povuku Bakir i Sebija... realno bar se Sebija do sad trebala povući zbog svih optužbi, jer bi to bila odlika normalne osobe. U uređenoj zemlji ljudi se povlače nakon samo jedne afere čak i kad nisu krivi kako ne bi dalje ugrožavali reputaciju organizacije.
Pojam politička odgovornost, je misaona imenica, ne postoji.
Ljudi napuštaju u normalnim demokracijama funkcije zbog nesmotrene potrošnje par eura...
Ovi smišljeno potkradaju milijune, i ništa.
1
1 slika
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 786
Postovi: 694
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la grunf »

U nedavnoj anketi napravljenoj u Sarajevu(kod dzamije na Otoci) bilo je postavljeno pitanje:

Da li ste za to da se Bakir makne?

Odgovor:

17% je reklo: Da

83% je reklo: لا، ليس على الإطلاق
0
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Hadžifejzović: Ja sam svoj život davno halalio i klanjao sebi dženazu

Post Postao/la Ramzess »

Smara Senad ... naruci da neko zgazi tog kabadahiju i zavrseno. :malagani
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: FACE TV

Post Postao/la Iskra »

0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: FACE TV

Post Postao/la Iskra »

E svasta !
0
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: FACE TV

Post Postao/la Atomic »

Zahuktalo se :opa
0
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 786
Postovi: 694
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: FACE TV

Post Postao/la grunf »

Haris Silajdzic izgleda kao zajednicka drzava…bespomocan, ocajan, uplasen, i pun mrznje.
0
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: FACE TV

Post Postao/la Iskra »

Sudski spor između Face TV-a i Bosmal City Centra, u kojem su i smještene prostorije ove televizije, traje već osam godina.


Face TV vodi pravnu bitku sa Bosmalom, kako navode, zbog apsurdnog razloga - zato što neće da prihvate 1.500.000 KM koje im Face TV isplaćuje na ime korištenja poslovnog prostora.


Osim političkih postoje i drugi razlozi zašto Bosmal City Center neće da uzme novac. U prilogu Face TV se navodi da je Bosmal dužan blizu 10 miliona KM državi te bi tako sav novac koji bi im eventualno uplatili otišao na izmirenje poreskog duga.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: FACE TV

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 20 jan 2022, 22:54 Sudski spor između Face TV-a i Bosmal City Centra, u kojem su i smještene prostorije ove televizije, traje već osam godina.


Face TV vodi pravnu bitku sa Bosmalom, kako navode, zbog apsurdnog razloga - zato što neće da prihvate 1.500.000 KM koje im Face TV isplaćuje na ime korištenja poslovnog prostora.


Osim političkih postoje i drugi razlozi zašto Bosmal City Center neće da uzme novac. U prilogu Face TV se navodi da je Bosmal dužan blizu 10 miliona KM državi te bi tako sav novac koji bi im eventualno uplatili otišao na izmirenje poreskog duga.
Kako neće prihvatiti?
Predviđam da ima ugovor, mjesečno ili godišnje toliko i toliko... Kad je valuta, uplatis, i cao...
A šta će poslije biti sa tom lovom, nije problem face tv...
Pomalo nadrealna situacija
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: FACE TV

Post Postao/la Iskra »

storm je napisao/la: 21 jan 2022, 06:15
Iskra je napisao/la: 20 jan 2022, 22:54 Sudski spor između Face TV-a i Bosmal City Centra, u kojem su i smještene prostorije ove televizije, traje već osam godina.


Face TV vodi pravnu bitku sa Bosmalom, kako navode, zbog apsurdnog razloga - zato što neće da prihvate 1.500.000 KM koje im Face TV isplaćuje na ime korištenja poslovnog prostora.


Osim političkih postoje i drugi razlozi zašto Bosmal City Center neće da uzme novac. U prilogu Face TV se navodi da je Bosmal dužan blizu 10 miliona KM državi te bi tako sav novac koji bi im eventualno uplatili otišao na izmirenje poreskog duga.
Kako neće prihvatiti?
Predviđam da ima ugovor, mjesečno ili godišnje toliko i toliko... Kad je valuta, uplatis, i cao...
A šta će poslije biti sa tom lovom, nije problem face tv...
Pomalo nadrealna situacija


Ako sam shvatila, oni bi kes , mimo računa :zbunj
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: FACE TV

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 21 jan 2022, 06:49
storm je napisao/la: 21 jan 2022, 06:15

Kako neće prihvatiti?
Predviđam da ima ugovor, mjesečno ili godišnje toliko i toliko... Kad je valuta, uplatis, i cao...
A šta će poslije biti sa tom lovom, nije problem face tv...
Pomalo nadrealna situacija


Ako sam shvatila, oni bi kes , mimo računa :zbunj
Tu bi bio face u prekrsaju.
Mislim stvar je pravno kristalno jasna, ne kontam da ovo uopće ima mjesta na sudu.
Face treba samo uplaćivati dogovoreno i oni su van problema.
E sad će na kraju i kamate dobiti.
Čudi me da bosmal nije napravio bypass firmu, ako već muljaju... Tako to rade mnogi.
Zaduze jednu tvrtku, a kupe lovu preko druge.
Naravno, i to je kratkog daha...
0
Odgovori

Natrag na “Film, serije, TV”