Gdje se u ovom trenu nalazite?

Vrijedni i(li) nadareni forumasi, u svom izričaju... Foto teme, natjecanja, autorski radovi...
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11480
Postovi: 7235
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la MunDzi »

dmr je napisao/la: 17 sep 2025, 17:26 Jos dok je sluzila IDF :crni
Al hajde. Bilo je pod moranjem. :o
2
1 slika 1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11480
Postovi: 7235
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la MunDzi »

dmr je napisao/la: 17 sep 2025, 17:27
MunDzi je napisao/la: 17 sep 2025, 17:24
Neces mi ni ti biti zet. :oo
Ha, kakva je to konstrukcija i vratolomija sad? :sok :D
Haman sokantna, cim becis oci. :D
2
2 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11480
Postovi: 7235
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la MunDzi »

Šabović Adis je napisao/la: 17 sep 2025, 17:39
MunDzi je napisao/la: 17 sep 2025, 17:23
Kolumbo, javna tajna kojom glavom mislite je poznata.
Uvrijedila si moja zrnca mudrosti, povuci riječ!
Mundzi se nikad ne povlaci. Sve dok cujete pucnjavu iz Mundzijevog oruzja, komunisti nece proci. A kad toga vise ne bude, onda to znaci da vise nema komunista na Mundzijevom nisanu. :valja
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11480
Postovi: 7235
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la MunDzi »

Šabović Adis je napisao/la: 17 sep 2025, 17:48
MunDzi je napisao/la: 17 sep 2025, 17:46
Mundzi se nikad ne povlaci. Sve dok cujete pucnjavu iz Mundzijevog oruzja, komunisti nece proci. A kad toga vise ne bude, onda to znaci da vise nema komunista na Mundzijevom nisanu. :valja
Prosuću ti Kolu po tastaturi, povuci riječ!
Skloni se Mirko. Spasavaj se. Ne ocekuj Slavka da ti spasi zivot. :D


Joj skoro sam odgledala i Sutjesku i Neretvu, iako sam ih gledala u mladosti mali milion puta. Ebo Ti To, dobri su filmovi. :d
2
1 slika 1 slika
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3661
Postovi: 3001
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Bobi »

Ta cola po tastaturi nema gore stvari, ja to odmah u kantu i u Bingo po novu :D.
0
:danny
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47029
Postovi: 39472
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la smajlic »

IMG_20250918_130235.jpg
bjezimo od kise :keke
5
5 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Moonlight »

Sretan put :srce
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Srecan ti/vam put :srce :ljubi
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47029
Postovi: 39472
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la smajlic »

hvala vam :sret
stigli smo :srce
4
4 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la hani_jong_un »

smajlic je napisao/la: 18 sep 2025, 16:47 hvala vam :sret
stigli smo :srce
trebal vas pokupit na aerodromu
ja sam blizu
1
1 slika
1811
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Moonlight »

smajlic je napisao/la: 18 sep 2025, 16:47 hvala vam :sret
stigli smo :srce
Kako si podnijela terapiju i put? :srce
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47029
Postovi: 39472
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la smajlic »

Hannibal je napisao/la: 18 sep 2025, 16:51
smajlic je napisao/la: 18 sep 2025, 16:47 hvala vam :sret
stigli smo :srce
trebal vas pokupit na aerodromu
ja sam blizu
hvala ti :srce
parkiram ondje iza aerodroma
8KM dan...i ciko nas odvuce i dodje po nas :srce
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47029
Postovi: 39472
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la smajlic »

Moonlight je napisao/la: 18 sep 2025, 16:52
smajlic je napisao/la: 18 sep 2025, 16:47 hvala vam :sret
stigli smo :srce
Kako si podnijela terapiju i put? :srce
dobro hB
nemam ja problema ovaj prvi dan nakon terapije
drugi mi se spava i onda me narednih 7-8 dana zeludac muci al nije nista strasno hB :srce
3
1 slika 2 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Istrcao svoju rutu pa na kaficu :d

Ko zeli neka se pridruzi :cool

Gejevima stop :haha
4
4 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Moonlight »

Wow, baš je dobar pogled za uživati u kafici
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Moonlight je napisao/la: 19 sep 2025, 09:58 Wow, baš je dobar pogled za uživati u kafici
Navrati :oho
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la hani_jong_un »

mogul i ja, pa da pijemo kafu utroje 😊
2
2 slika
1811
Odgovori

Natrag na “Kreativni forum”