Gdje se u ovom trenu nalazite?

Vrijedni i(li) nadareni forumasi, u svom izričaju... Foto teme, natjecanja, autorski radovi...
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Moonlight »

Može Hani, okupi ekipu i idemo svi tamo...gdje je već Kusur :)
2
2 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36250
Postovi: 32931
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la dmr »

ja cu iduci mjesec, ali ja idem s druge strane :)
4
1 slika 3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36250
Postovi: 32931
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la dmr »

vazda neshvaćen :kme :D :D
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Hannibal je napisao/la: 19 sep 2025, 10:12 mogul i ja, pa da pijemo kafu utroje 😊
Moze burazeru, ja sam uvek za :d
1
1 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

dmr je napisao/la: 19 sep 2025, 10:30 ja cu iduci mjesec, ali ja idem s druge strane :)
To burazeru. Ako budem tu, javi se :d
1
1 slika
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Moonlight »

@Hannibal evo tamam utrpat ćemo se @dmr
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Ako ne odem u Portugaliju kod drugara mozete svi kod mene :d
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36250
Postovi: 32931
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la dmr »

eto njih svih u portugal, ja ću sam na sjever :medzed
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Lana »

Svi negdje hodate,uzivate :plaki

A ja s posla na posao :muhadzir
6
4 slika 1 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la smajlic »

IMG_20250919_124212.jpg
:zaljub
7
6 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

smajlic je napisao/la: 19 sep 2025, 12:43 IMG_20250919_124212.jpg

:zaljub
Jel to u Brezi? Bas je lepo :oho
1
1 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Imam i ja dusu @Namazana :keke
4
4 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la smajlic »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 12:44
smajlic je napisao/la: 19 sep 2025, 12:43 IMG_20250919_124212.jpg

:zaljub
Jel to u Brezi? Bas je lepo :oho
jesteee
samo na ljeto otvore :srce
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7592
Postovi: 13589
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Namazana »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 12:55 Imam i ja dusu @Namazana :keke
E nemas ti ni D od duse :ooo @smajlic prekrsti ga u bezdusni :oo
2
2 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Namazana je napisao/la: 19 sep 2025, 13:04
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 12:55 Imam i ja dusu @Namazana :keke
E nemas ti ni D od duse :ooo @smajlic prekrsti ga u bezdusni :oo
Ma jel te to zeljkam? Ijao sto volim :haha
0
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

smajlic je napisao/la: 19 sep 2025, 13:01
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 12:44

Jel to u Brezi? Bas je lepo :oho
jesteee
samo na ljeto otvore :srce
Bas je lepo :srce
1
1 slika
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3661
Postovi: 3001
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Bobi »

...
3
1 slika 1 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
:danny
Odgovori

Natrag na “Kreativni forum”