Gdje se u ovom trenu nalazite?

Vrijedni i(li) nadareni forumasi, u svom izričaju... Foto teme, natjecanja, autorski radovi...
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Lana »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 12:55 Imam i ja dusu @Namazana :keke
A vidim kesu iz TK Maxx to :oho
1
1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Lana je napisao/la: 19 sep 2025, 14:13
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 12:55 Imam i ja dusu @Namazana :keke
A vidim kesu iz TK Maxx to :oho
Daaa. Bez sopinga nista a tu uvek nadjem nesto sportsko :d :sret :ljubi
0
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Lana »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 14:15
Lana je napisao/la: 19 sep 2025, 14:13

A vidim kesu iz TK Maxx to :oho
Daaa. Bez sopinga nista a tu uvek nadjem nesto sportsko :d :sret :ljubi
Meni je ta trgovina,jedna od drazi :keke
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Lana je napisao/la: 19 sep 2025, 14:17
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 14:15

Daaa. Bez sopinga nista a tu uvek nadjem nesto sportsko :d :sret :ljubi
Meni je ta trgovina,jedna od drazi :keke
Pa znam ja gde treba da idem :d . Tacno da covek zamisli da si tu :oho :srce
1
1 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Za moju miljenicu @Lana :srce
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3661
Postovi: 3001
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Bobi »

Šabović Adis je napisao/la: 19 sep 2025, 14:37
Bobi je napisao/la: 19 sep 2025, 14:08...
Petica?
desetka bila :D
0
:danny
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36250
Postovi: 32931
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la dmr »

Moj post bi bilo ono filmski, petnaest minuta ranije :oo
0
make your move :damir
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Lana »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 16:18 Za moju miljenicu @Lana :srce
Aww :oho

Jesi bar sta kupio? :sret
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Lana »

Šabović Adis je napisao/la: 19 sep 2025, 17:08
Bobi je napisao/la: 19 sep 2025, 17:04

desetka bila :D
unnamed.jpg




Ama ova Petica jooooooooo :valja

Ovdje sam jela cevape sad kad sam bila u Sa :oho
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Lana je napisao/la: 19 sep 2025, 17:50
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 16:18 Za moju miljenicu @Lana :srce
Aww :oho

Jesi bar sta kupio? :sret
Nasao neki donji deo trenerke i dva duksa za trening. Uzeo i sinu neke stvarcice :d . Ja sam gori sopingholicar od zena :haha
3
2 slika 1 slika
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Lana »

Zar je moguce da trosis vise od zena :valja
1
1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3661
Postovi: 3001
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Bobi »

Šabović Adis je napisao/la: 19 sep 2025, 17:08
Bobi je napisao/la: 19 sep 2025, 17:04

desetka bila :D
unnamed.jpg




Ama ova Petica jooooooooo :valja
:heidi2 Željo kod Havane
0
:danny
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11488
Postovi: 7238
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la MunDzi »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 16:18 Za moju miljenicu @Lana :srce
Ima nas jos koji volimo pare trositi u TK Maxx--u.

Do sada nisam ni jednom usla a da nisam iznijela par kesa. A udjem onako da vidim sta ima, bez namjere da ista kupim, niti mi ista treba. :valja
2
2 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

MunDzi je napisao/la: 19 sep 2025, 18:07
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 16:18 Za moju miljenicu @Lana :srce
Ima nas jos koji volimo pare trositi u TK Maxx--u.

Do sada nisam ni jednom usla a da nisam iznijela par kesa. A udjem onako da vidim sta ima, bez namjere da ista kupim, niti mi ista treba. :valja
U tom slucaju navrati, idemo zajedno :d
1
1 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Lana je napisao/la: 19 sep 2025, 18:00 Zar je moguce da trosis vise od zena :valja
Mozda@Namazana trosi vise :keke
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7592
Postovi: 13589
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la Namazana »

NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 18:51
Lana je napisao/la: 19 sep 2025, 18:00 Zar je moguce da trosis vise od zena :valja
Mozda@Namazana trosi vise :keke
Moguce :ooo
1
1 slika
Avatar
BeogradjanIN
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1388
Postovi: 1487
Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24

Re: Gdje se u ovom trenu nalazite?

Post Postao/la BeogradjanIN »

Namazana je napisao/la: 19 sep 2025, 18:53
NecuZvakuHocuKusur je napisao/la: 19 sep 2025, 18:51

Mozda@Namazana trosi vise :keke
Moguce :ooo
Nije moguce nego 100% . Banda si ti velika :keke
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Kreativni forum”