Tenis

Sve što ostane, nakon najvažnije sporedne stvari na svijetu

Moderator/ica: Socrates

Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Tenis

Post Postao/la Russki »

Pratil' se sta ?
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tenis

Post Postao/la Iskra »

Slabo stižem. A volim.

Noleee :gogo
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Tenis

Post Postao/la Max »

Russki je napisao/la: 06 sep 2020, 10:07Pratil' se sta ?
Od Andrea Agassia
Aranche Sanchez

I kako se zvao onaj japanac...


Ukad kad pogledam...
0
I say what I think, I think what I say
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Tenis

Post Postao/la laga-nini »

..ćiric izvuka nemoguce kontra Grka ..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Tenis

Post Postao/la storm »

Jedan je Ivanisevic... :srce
Kad umrem, slobodno neka napisu, trebao je još desetak godina, da nije onog mamlaza pratio :ooo
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Tenis

Post Postao/la laga-nini »

..da..kunem sam da sam plaka kad je osvojio Wimbledon jedini put u životu suze radosnice ..i da je moja zena gledala tenis samnom a nema pojma o pravilima..daj mi smajlić hr sad bi ga ubacio s gustom..a onda doček u Splitu tesko ponovljivo..dok ajduk ne osvoji prevenstvo.. :nevin
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Tenis

Post Postao/la storm »

laga-nini je napisao/la: 06 sep 2020, 20:48 ..da..kunem sam da sam plaka kad je osvojio Wimbledon jedini put u životu suze radosnice ..i da je moja zena gledala tenis samnom a nema pojma o pravilima..daj mi smajlić hr sad bi ga ubacio s gustom..a onda doček u Splitu tesko ponovljivo..dok ajduk ne osvoji prevenstvo.. :nevin
Prije će goran opet osvojiti wimbledon :valja
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Tenis

Post Postao/la laga-nini »

..al će se pamtit.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Tenis

Post Postao/la storm »

:sok

Skandal u New Yorku: Novak Đoković diskvalifikovan sa US Opena!
Radiosarajevo.ba



Novak Đoković, najbolji teniser svijeta, završio je takmičenje na ovogodišnjem US Openu i to na nesvakidašnji način.

Đoković je u finišu prvog seta, nakon gubitka svog servisa i vodstva Španca Pabla Carreno-Buste sa 5:4, poslao lopticu jednim lakim forhendom iza sebe, ne pogledavši gdje se nalazi linijski sudija.



Loptica je pogodila ženu koja je bila linijski sudija, a ona je pala, boreći se za zrak.


Prvi joj je u pomoć pritekao srbijanski teniser, a onda i ljekar, pa se ona brzo pridigla.

Međutim, pravila su surova, pa je poslije dugog razgovora sa supervizorom Đoković saznao da je za njega završen ovogodišnji turnir u New Yorku.

Tako se ovogodišnji US Opena okončano za prvog tenisera svijeta na najgori mogući način, diskvalifikacijom u prvom setu meča osmine finala protiv Carrena-Buste, koji, ni kriv ni dužan, odlazi u četvrtfinale gdje će mu rival biti bolji iz meča Šapovalov-Goffan.
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Tenis

Post Postao/la Heidi »



Svasta
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Tenis

Post Postao/la Malfoy »

"She doesn't have to go to the hospital for this." -Djokovic trying to downplay the effects of hitting the lineswoman, saying she wasn't seriously injured.

Djokovic continuining:
"You're going to choose a default in this situation? My career, grand slam, center stage"#USOpen
Trebao si je ubiti pa da te tek onda izbace :malagani
0
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Tenis

Post Postao/la Russki »

Oskar za glumu joj dati.
0
abysmal depths are flooded
Tokmak
Novi behar
Novi behar
Reactions: 78
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2020, 18:14
Lokacija: Žlibina

Re: Tenis

Post Postao/la Tokmak »

Na kraju balade na US Openu titulu je uzeo Austrijanac Dominic Thiem sa 3:2 u setovima,nakon što je gubio 0:2 u setovima protiv Nijemca Alexandera Zvereva.
Gledao sam sinoć do trenutka kada je Thiem osvojio treći set ,i smanjio na 1:2.

Izgleda da su se obojica prepali pobjede,bilo je jako puno grješaka kasnije u meču,a Thiem je šepajući zbog grčeva uspio nekako osvojiti svoj prvi Grand slam,između ostaloga, jer je Sascha Zverev napravio čak 15 dvosturkih servis grješaka... :cocoma

Inače,ovo je prvi novi osvajač Grand slama nakon 2014 i Martina Čilića,baš na istom mjestu i prvo finale bez velike četvorke upravo od tog finala protiv Keia Nishikorija.
Također,sinoć se desio prvi obrat u finalima GS,nakon 1998 i finala također dva argentinska rookieja Gastona Gaudija i Guiellermea Corie ,ako se ne varam,Gaudio je pobijedio 3:2 ,nakon što je gubio 0:2... :heidi2
1
1 slika
Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tenis

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 07 sep 2020, 06:14 Oskar za glumu joj dati.

Čitala.sam.izjavu Gorana Ivaniševića.. kaže na Noleta imaju pik mnogi ovo im.ne fantastična prilika da ga deskrwdituju kao čovjeka.
Zašto li? :ovaj
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Tenis

Post Postao/la Socrates »

Ma i to je vadjenje.

Previse ozbiljno sebe shvata
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Tenis

Post Postao/la Russki »

Iskra je napisao/la: 14 sep 2020, 10:10
Russki je napisao/la: 07 sep 2020, 06:14 Oskar za glumu joj dati.

Čitala.sam.izjavu Gorana Ivaniševića.. kaže na Noleta imaju pik mnogi ovo im.ne fantastična prilika da ga deskrwdituju kao čovjeka.
Zašto li? :ovaj
Naravno da imaju. Duga je to priča koja jos traje, no summa summarum, kontra je njihova sistema.

A kad si kontra surovih sivih eminencija, postajes meta.
0
abysmal depths are flooded
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tenis

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 14 sep 2020, 12:16
Iskra je napisao/la: 14 sep 2020, 10:10


Čitala.sam.izjavu Gorana Ivaniševića.. kaže na Noleta imaju pik mnogi ovo im.ne fantastična prilika da ga deskrwdituju kao čovjeka.
Zašto li? :ovaj
Naravno da imaju. Duga je to priča koja jos traje, no summa summarum, kontra je njihova sistema.

A kad si kontra surovih sivih eminencija, postajes meta.

OGORČENI IVANIŠEVIĆ OTKRIVA SVOJU ISTINU O ĐOKOVIĆU: ‘TO JE BAŠ PI**ARIJA, PA BIO SAM NA METAR, JE**TE!‘

"Šok. Nisam vidio, ali čuo sam ženu ispod nas kako uzdiše i odmah sam znao da je to - doviđenja‘.

PIŠE: Sportske novostiOBJAVLJENO: 11. rujan 2020. 21:01

  

Pet dana nakon što je svijet tenisa šokirala diskvalifikacija Novaka Đokovića s US Opena oglasio se i Goran Ivanišević. Legenda hrvatskog tenisa i aktualni Đokovićev trener prokomentirao je za Sportklub incident u meču Đokovića i Pabla Carrena Buste, koji je prvog tenisača svijeta možda stajao i 18. Grand Slama u karijeri. 


Priču je dobro poznata. Đoković je nakon izgubljenog servisa krajem prvog seta jednu lopticu ne gledajući opalio iza leđa i pogodio sutkinju Lauru Clark ravno u vrat. Udarac nije bio toliko jak, ali bio je nesretno precizan. Sutkinja je pala hvatajući zrak, a Đoković je po pravilima morao biti diskvalificiran.


"Šok. Nisam vidio, ali čuo sam ženu ispod nas kako uzdiše i odmah sam znao da je to - doviđenja. Najtragičnije u svemu jeste to što on uopće nije bio ljut kada je izgubio taj gem. Bio je bijesan na 5:4 i 'deuce' kada je napucao loptu, kada je izgubio tri set lopte. Po mom mišljenju, sve je krenulo naopako od 5:4 i 0-40, splet tih nemogućih događaja. Prvo ona provjera – Carreno Busta je već krenuo ka klupi, Novak je taj koji je zastao i pogledao, pa je tek onda Carreno tražio provjeru. Da je bilo 6:4... Onda kada je prolazio rekao mi je da je dirnula liniju. Onda je poslije na 5:5 pao i ozlijedio rame opet. Ma on uopće nije bio ljut, Novak može vratiti break Carrenu... To su bile dvije užasne minute, dvija užasne je..ne minute u kojima se sve pogrešno dogodilo", kaže Ivanišević i detaljno objašnjava:

 
0
Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”