Alpsko skijanje

Sve što ostane, nakon najvažnije sporedne stvari na svijetu

Moderator/ica: Socrates

Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Alpsko skijanje

Post Postao/la storm »

Čitam evo par dana...klinka niže rezultat za rezultatom...
Ima li Hrvatska novu Janicu?

Hrvatska tinejdžerica nastavila briljirati. Sada je oduševila i u slalomu
Index Sport

slika
Foto: Instagram
ZRINKA LJUTIĆ nastavlja briljirati na FIS utrkama u talijanskoj Soldi. Nakon dva odlična rezultata u veleslalomu, 16-godišnja Zrinka oduševila je u današnjem slalomu, na kojem je završila 4.

Startala je kao 78. i ponovno odskijala najbolju drugu vožnju kao u jučerašnjem veleslalomu nakon što je prvu vožnju završila na 13. poziciji. Za vodećom Amerikankom Paulom Moltzan kasnila je 2,11 sekundi. Treba napomenuti kako Moltzan ima 22 godine.

Cijela obitelj stoji iza nje
Podsjetimo, FIS utrke su po snazi odmah ispod utrka Svjetskog kupa u kojem skijaju najbolje skijašice na svijetu, a u kojem su posljednje hrvatske predstavnice bile Janica Kostelić, Ana Jelušić i Nika Fleiss.

Šesnaestogodišnja Zrinka iza sebe ima sezonu iz snova, nedodirljiva je u slalomu i veleslalomu, što je dokazala na kupu Alpe Cimbra, neslužbenom svjetskom prvenstvu za mlađe uzraste, nekad poznatijem po nazivu Trofej Topolino.



Iza tih uspjeha stoji složna obitelj Ljutić. Tata Amir i četvero djece, 17-godišnji Tvrtko, 16-godišnja Zrinka, 15-godišnja Dora i 13-godišnji Hrvoje, veći dio godine provedu u Innerkremsu u Austriji, gdje treniraju i uče.
2
2 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Alpsko skijanje

Post Postao/la Russki »

Jbt skroz sam smetnuo sa uma ovaj sport kojeg sam uvakat pratio
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Alpsko skijanje

Post Postao/la storm »

Russki je napisao/la: 11 nov 2020, 17:48 Jbt skroz sam smetnuo sa uma ovaj sport kojeg sam uvakat pratio
I ja sam nekad...slovenske skijaše, pa potom Kosteliće...Tina Maze je još zadnja nešto...
Nakon toga pogledam ako baš naletim, i baš ništa nema drugo...moraš navijati, da bude zanimljivo :oo

Skokovi su mi opet uvijek atraktivni, bez obzira imao li svog favorita ili ne...
0
Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”