Boks

Sve što ostane, nakon najvažnije sporedne stvari na svijetu

Moderator/ica: Socrates

Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Boks

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 27 dec 2020, 19:58 razlika izmedju lake i teske kategorije haha
FB_IMG_1609095202395.jpg
Hahahahah irac iz "kataloga" 💪💪💪😍
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Boks

Post Postao/la storm »

Dogovorena najveća borba u boksu
Index Sport
slika
Foto: EPA
ANTHONY JOSHUA i Tyson Fury dogovorili su borbu za ujedinjenje titula, objavio je promotor Bob Arum.

Joshua, 31-godišnji Britanac, drži IBF, WBO i WBA titule, a njegov godinu dana stariji sunarodnjak je WBC-ov prvak od veljače prošle godine kada je pobijedio Deontaya Wildera.

"Sve je dogovoreno i nema više nikakvih prepreka za održavanje ove borbe", rekao je Arum, Furyjev promotor.

Još se ne zna kad i gdje će doći do okršaja najboljih boksača današnjice. Joshua u karijeri ima jedan poraz, a Fury je neporažen.




"Nikada nisam vidio da je skinuo nekom glavu s ramena u njegove 22 borbe. Dugo se ovo kuhalo, dugo su me izbjegavali i sada će se napokon dogoditi. Možda će pobjeći, možda će prihvatiti, u svakom slučaju, nema scenarija u kojem može pobijediti. Mislim da nije dobar kao što ga ljudi uzdižu, mislim da nema potrebno samopouzdanje. Imao je slaba posljednja dva nastupa. U boksu je sve u kakvoj si formi, on nije pokazao formu u zadnje dvije borbe, ja jesam. Mislim da ću ga pobijediti jako rano, u prvoj ili drugoj rundi", rekao je nedavno Fury koji je u karijeri odradio 31 borbu i upisao 30 pobjeda, uz jednu neriješenu borbu s Wilderom.

Daily Mail je ranije pisao da bi se Fury i Joshua mogli boriti u svibnju, ali izvan Velike Britanije.
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

gledaj ove dvojice cirkuzanata sinoc haha
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

u koliko je joshua
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

a sto se sibaju ocm
yeben ovaj usyk, mogo bi ga dobit
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

isiba ga usyk bgm i odnije pojaseve u ukrajinu
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

jes bgm, evo sudije ga jednoglasno proglasise pobjednikom. frajer u onoj kruzer kategoriji uzeo sve pojaseve, prebaci se u super tesku i uzme joshui 3 pojasa haha sila je
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

storm je napisao/la: 03 mar 2021, 22:50 Dogovorena najveća borba u boksu
Index Sport
slika
Foto: EPA
ANTHONY JOSHUA i Tyson Fury dogovorili su borbu za ujedinjenje titula, objavio je promotor Bob Arum.

Joshua, 31-godišnji Britanac, drži IBF, WBO i WBA titule, a njegov godinu dana stariji sunarodnjak je WBC-ov prvak od veljače prošle godine kada je pobijedio Deontaya Wildera.

"Sve je dogovoreno i nema više nikakvih prepreka za održavanje ove borbe", rekao je Arum, Furyjev promotor.

Još se ne zna kad i gdje će doći do okršaja najboljih boksača današnjice. Joshua u karijeri ima jedan poraz, a Fury je neporažen.




"Nikada nisam vidio da je skinuo nekom glavu s ramena u njegove 22 borbe. Dugo se ovo kuhalo, dugo su me izbjegavali i sada će se napokon dogoditi. Možda će pobjeći, možda će prihvatiti, u svakom slučaju, nema scenarija u kojem može pobijediti. Mislim da nije dobar kao što ga ljudi uzdižu, mislim da nema potrebno samopouzdanje. Imao je slaba posljednja dva nastupa. U boksu je sve u kakvoj si formi, on nije pokazao formu u zadnje dvije borbe, ja jesam. Mislim da ću ga pobijediti jako rano, u prvoj ili drugoj rundi", rekao je nedavno Fury koji je u karijeri odradio 31 borbu i upisao 30 pobjeda, uz jednu neriješenu borbu s Wilderom.

Daily Mail je ranije pisao da bi se Fury i Joshua mogli boriti u svibnju, ali izvan Velike Britanije.
nista od ovog, sad ce joshua na revans usyku
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Boks

Post Postao/la Hannibal »

zajebani ukrajinski kozaci ocm. poslije brace klicko koji su dominirali boksom godinama dodje usyk. frajer nenormalno brzo uzima pojaseve. u desetoj borbi u kruzer kategoriji je uzeo prvi pojas, u 15. sve, u 16. borbi odbrani pojaseve i prebaci se u super tesku kategoriju. sad u super teskoj u trecoj borbi uzme 3 od 4 najjaca pojasa haha
19 borbi do sad, sve pobjede
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Boks

Post Postao/la storm »



ubio ga Fury k'o vola u kupusu...
0
Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”