Da li bi se vratili bivšem partneru?

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 27 dec 2020, 00:07
storm je napisao/la: 26 dec 2020, 18:30 Ozbiljno...
Svaki je čovjek unikat, tako i svaka veza, svaki raskid... I kažem svaki put sam požalio na drugoj prilici. Ali nije to isključivo loše.
Ako je ostalo primisli, i repova, siguran si barem, da se nakon desetak godina nećeš pitati, šta ako?
Sve je jasno...
Koliko je bilo tih drugih prilika,
? :uh
Nevrijedno spomena u svakom slučaju...
Ali čovjek izgleda mora naučiti...
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Ommadawn »

Nije važno šta je bilo. Sad je važno kako je.

Ima i pjesma na tu temu.
2
1 slika 1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Iskra »

Ommadawn je napisao/la: 27 dec 2020, 00:15 Nije važno šta je bilo. Sad je važno kako je.

Ima i pjesma na tu temu.
Ovo me.posdjeti...

Donijem.ja pp.i pise...znas li ti koja si ti Stormu po redu.

Kazem Prva. Sve vi koje ste si umislile svasta u biti nikad niste ni postojale..
A i najduze mu trajem!

:tersy


:D
8
4 slika 2 slika 1 slika 1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Heidi »

Ko takve poruke salje :zid
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Iskra »

Heidi je napisao/la: 27 dec 2020, 00:21 Ko takve poruke salje :zid
Jedna tamo...a prvo.me napala javno kako ga brukam i dovodim u neugodne situacije :D

Ma ublehe...


Nesto kontam...postakljen mu balkon...nista od one.pjesme u snijegu...:smoto
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Heidi »

Jadno.
Bice pjesmq na uvce
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Iskra »

Ommadawn je napisao/la: 27 dec 2020, 00:25
Iskra je napisao/la: 27 dec 2020, 00:19

Ovo me.posdjeti...

Donijem.ja pp.i pise...znas li ti koja si ti Stormu po redu.

Kazem Prva. Sve vi koje ste si umislile svasta u biti nikad niste ni postojale..
A i najduze mu trajem!

:tersy


:D
Tako je meni na početku moje veze s ovom zadnjom stigao mail gdje piše “trebao bi znati da ti svojoj ženi nisi prvi”.
Ja odgovorim “Ma dobro, yebo to. Meni je bitno da sam joj zadnji”.
Ma.ludjaka na svakom koraku
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Hannibal »

Heidi je napisao/la: 27 dec 2020, 00:21 Ko takve poruke salje :zid
:smoto
2
1 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Ramzess »

Moonlight je napisao/la: 26 dec 2020, 16:21 Pa mene onda zanima zašto muškarci zalijepe za bivšu i žele je pošto-poto nazad, iako ih ona odbija. Sto vise tjera, vise trče za njom. Isto i neke žene rade :ovaj
:sok

:haha :haha :haha

... kakvi su to pacenici ... ono kad krene pjesma case lomi ruke mu krvave a text ide "Ona me je ostavila ovoono ..." ma ne volim biti blizu takvim likovima ...

Sjecam se jednom bio na nekom derneku i upoznam neku zensku i tad joj gledao u fildzan, sretnemo se slucajno u troli, njih dvije, ova govori to je taj frajer sto gleda dobro u fildzan, kad ces nam gledat? Dogovoricemo se ...
Isti dan zove me drug ozbiljan glas, hajde na kafu ... znas mi smo se prije zabavljali ja sam joj napisao knjigu poezije meni je do nje stalo ... suza suzu goni, zenska ga ne registruje, fura svoje a on pise pjesme ... :face

Ja da trcim za bivsom, taj SF se nikad nece snimiti ... :meha3
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Ommadawn »

Buki je napisao/la: 28 dec 2020, 04:19
Moonlight je napisao/la: 26 dec 2020, 16:21 Pa mene onda zanima zašto muškarci zalijepe za bivšu i žele je pošto-poto nazad, iako ih ona odbija. Sto vise tjera, vise trče za njom. Isto i neke žene rade :ovaj
:sok

:haha :haha :haha

... kakvi su to pacenici ... ono kad krene pjesma case lomi ruke mu krvave a text ide "Ona me je ostavila ovoono ..." ma ne volim biti blizu takvim likovima ...

Sjecam se jednom bio na nekom derneku i upoznam neku zensku i tad joj gledao u fildzan, sretnemo se slucajno u troli, njih dvije, ova govori to je taj frajer sto gleda dobro u fildzan, kad ces nam gledat? Dogovoricemo se ...
Isti dan zove me drug ozbiljan glas, hajde na kafu ... znas mi smo se prije zabavljali ja sam joj napisao knjigu poezije meni je do nje stalo ... suza suzu goni, zenska ga ne registruje, fura svoje a on pise pjesme ... :face

Ja da trcim za bivsom, taj SF se nikad nece snimiti ... :meha3
Buki majko, slagao bih kad bih rekao da nije bilo cura zbog kojih nisam noćima spavao niti danima jeo.
I što je najgore, dođem u školu a ona sa njim hoda za ruku i ljubakaju se a meni srce hoće da pukne. Završio kod doktora bolan.
Vidi to moja mati, sjedne sa mnom i kaže “dragi sine, ima na ovom svijetu cura i ljepših i boljih od nje. Znam ja da nijedna nije kao ona ali kad ih upoznaš, biće ti drago da nisu kao ona. Slobodno se ti isplači”. Mati ko mati, jel...

Elem, prođe par mjeseci, a vrijeme liječi rane, je l’, i počnem se ja malo više družiti sa jednom curom kad ova “Ej, đe si? Vidim vas dvoje nešto šetate plaho, neki dan vas vidim pijete kafu tamo...” ma idi reko u pčku materinu.
3
1 slika 2 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Ramzess »

Ommadawn je napisao/la: 28 dec 2020, 06:23 Elem, prođe par mjeseci, a vrijeme liječi rane, je l’, i počnem se ja malo više družiti sa jednom curom kad ova “Ej, đe si? Vidim vas dvoje nešto šetate plaho, neki dan vas vidim pijete kafu tamo...” ma idi reko u pčku materinu.
Pa normala - preko trnja do zvijezda. Ni ja nisam uvijek bio ovakav, prvo moras nauciti puzat' pa tek onda trcat' ... i ja sam lomio srca, i one meni, tu smo bara-bara ... ali mi je tako papanski, primitivno nisko-carsijanerski kad ti papak kaze - E bilo ih je i prije tebe. Ili - Ja sam bio prije tebe ... opalio bih klosara palijom preko zuba. Nista drugo takvi ne zasluzuju.
Kaze meni bivsa djevojka da ih je imala dosta prije mene, ja joj kazem da me je interesovalo ja bih te to pitao, znaci ne pitam - ne interesuje me, postujem te takvu kakvu sam upoznao i tacka. Ni ja nisam nikakva cvjecka pa ne govorim koliko sam ih imao (ili one mene zavisno kako gledas na stvar) i drzim se sto je bilo - bilo je. Svi mi napravimo gresaka, pitanje je sta naucimo iz toga.
1
1 slika
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Moonlight »

Mislim da su muškarci nekad previše mangupi, vide curi stalo pa igraju toplo - hladno, drže distancu, on frajer. Kad se cura umori i presjece to sve, stavi tačku I krene dalje uhvati ga panika da je gubi i onda radi sve impulsivno da je zadrži. Ali i tad budu puni sebe, mangupi, samo je jos vise otjeraju.
3
3 slika
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Ommadawn »

Moonlight je napisao/la: 28 dec 2020, 09:45 Mislim da su muškarci nekad previše mangupi, vide curi stalo pa igraju toplo - hladno, drže distancu, on frajer. Kad se cura umori i presjece to sve, stavi tačku I krene dalje uhvati ga panika da je gubi i onda radi sve impulsivno da je zadrži. Ali i tad budu puni sebe, mangupi, samo je jos vise otjeraju.
Manje više svaki individ neovisno o spolu tako čini
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Heidi »

Moonlight je napisao/la: 28 dec 2020, 09:45 Mislim da su muškarci nekad previše mangupi, vide curi stalo pa igraju toplo - hladno, drže distancu, on frajer. Kad se cura umori i presjece to sve, stavi tačku I krene dalje uhvati ga panika da je gubi i onda radi sve impulsivno da je zadrži. Ali i tad budu puni sebe, mangupi, samo je jos vise otjeraju.
Ta natezanja su cisti kompleksi.
Normalnoj osobi to ne treba.
3
3 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la lejlamo »

to je prvenstveno znak nezrelosti.
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Heidi »

Nikad nisam voljela te iskompleksirane mangupe, igrice, testiranje I natezanja.
Kod prvih znakova odmah razrijesiti, ne gubiti vrijeme I ako ne konta noga u dupe.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li bi se vratili bivšem partneru?

Post Postao/la Iskra »

Ommadawn je napisao/la: 28 dec 2020, 06:23
Buki je napisao/la: 28 dec 2020, 04:19
:sok

:haha :haha :haha

... kakvi su to pacenici ... ono kad krene pjesma case lomi ruke mu krvave a text ide "Ona me je ostavila ovoono ..." ma ne volim biti blizu takvim likovima ...

Sjecam se jednom bio na nekom derneku i upoznam neku zensku i tad joj gledao u fildzan, sretnemo se slucajno u troli, njih dvije, ova govori to je taj frajer sto gleda dobro u fildzan, kad ces nam gledat? Dogovoricemo se ...
Isti dan zove me drug ozbiljan glas, hajde na kafu ... znas mi smo se prije zabavljali ja sam joj napisao knjigu poezije meni je do nje stalo ... suza suzu goni, zenska ga ne registruje, fura svoje a on pise pjesme ... :face

Ja da trcim za bivsom, taj SF se nikad nece snimiti ... :meha3
Buki majko, slagao bih kad bih rekao da nije bilo cura zbog kojih nisam noćima spavao niti danima jeo.
I što je najgore, dođem u školu a ona sa njim hoda za ruku i ljubakaju se a meni srce hoće da pukne. Završio kod doktora bolan.
Vidi to moja mati, sjedne sa mnom i kaže “dragi sine, ima na ovom svijetu cura i ljepših i boljih od nje. Znam ja da nijedna nije kao ona ali kad ih upoznaš, biće ti drago da nisu kao ona. Slobodno se ti isplači”. Mati ko mati, jel...

Elem, prođe par mjeseci, a vrijeme liječi rane, je l’, i počnem se ja malo više družiti sa jednom curom kad ova “Ej, đe si? Vidim vas dvoje nešto šetate plaho, neki dan vas vidim pijete kafu tamo...” ma idi reko u pčku materinu.

Meni jedan rekao da sam previse konzervativna i streber , i da to njemu nije normalno. E kojih suza i jada ... :D
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”