Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ramzess »

Hmm evo sam se vratio u proslost da razmislim o greskama koje sam u tom periodu ucinio, i ... dosao sam do zakljucka...

Bio sam ozenjen. Ne zeniti se izmedju 30 i 40 i sve potaman ... :oo
1
1 slika
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2473
Postovi: 1630
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la exliberal »

Ramzess je napisao/la: 09 mar 2021, 08:37 Hmm evo sam se vratio u proslost da razmislim o greskama koje sam u tom periodu ucinio, i ... dosao sam do zakljucka...

Bio sam ozenjen. Ne zeniti se izmedju 30 i 40 i sve potaman ... :oo
Sad ganjas azijatkinje....


Ili sam te pomjesao sa drugim ramom 😎
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ramzess »

exliberal je napisao/la: 14 mar 2021, 15:16
Ramzess je napisao/la: 09 mar 2021, 08:37 Hmm evo sam se vratio u proslost da razmislim o greskama koje sam u tom periodu ucinio, i ... dosao sam do zakljucka...

Bio sam ozenjen. Ne zeniti se izmedju 30 i 40 i sve potaman ... :oo
Sad ganjas azijatkinje....


Ili sam te pomjesao sa drugim ramom 😎
Samo je jedan Ramzess i on ganja sve, bez obzira na boju koze ili kontinent. :meha2

... tako sam cuo od neke raje ... :zbunj
4
4 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Heidi »

Zene od 20 godina :oo
4
4 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ommadawn »

Ko li pise ove debilne tekstove da mi je samo znati....
1
1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la vjesticanametli »

a neka nedojebana DZenderka sto zivi s mackom 🤷‍♀️
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Heidi »

Psihologija sa zapada :oo
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ommadawn »

Nije ovo Zapada ni vidjelo.

Ovo je neko ko je promasio definitivno sve u zivotu pa iz ciste dosade pise ovakve clanke.
Nigdje fakat veze.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Heidi »

Ja poznajem ovakve tipove, ali to opet ne znaci nista. Barem meni.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ommadawn »

Ja ne prepoznajem tu nista.

Vise sam gresaka u zivotu napravio u svojim dvadesetim. U tridesetim mi je sve doslo na naplatu.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Evelyn »

Ovo da tesko otvaraju vrata svog zivota je tocno.
Vecina njih u tim godinama su ostvareni, nezavisni, nije im potrebna zena da bi lijepo zivjeti i uzivali u zivotu.. hajde dobro zena mozda i jest tu i tamo al brak i nesto ozbiljnije kao npr zajednicki zivot nije im bas primamljiva opcija cini mi se :pink2 Pogotovo da se potrude malo oko odnosa, da nadju vrijeme u svom rasporedu, da stave necije druge potrebe ispred svojih..Tesko :hm a sex je lako dostupan ako ti je potreban.. i sto bi se trudili oko jedne da je upoznaju i posvete se kad je toliko zena. A zajednicki zivot i djeca su im vise patnja i uskracivanje slobode jer onda vise nisi bitan samo ti nego je to zajednica kojoj treba da si posvecen i da se prilagodjavas a ne da gledas samo svoje dupe.. Oni dozivljavaju to kao veliki rizik, kao da nece vise zivjeti tako komforno kao sto su do tada (sto u jednu ruku i jest istina). Sto su uspjesniji i sto vise imaju materijalnu sigurnost to sve manju zelju i potrebu imaju za ozbiljnom vezom, brakom, djecom..Tako se meni cini
0
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ommadawn »

Evelyn je napisao/la: 19 apr 2021, 14:36 Ovo da tesko otvaraju vrata svog zivota je tocno.
Vecina njih u tim godinama su ostvareni, nezavisni, nije im potrebna zena da bi lijepo zivjeti i uzivali u zivotu.. hajde dobro zena mozda i jest tu i tamo al brak i nesto ozbiljnije kao npr zajednicki zivot nije im bas primamljiva opcija cini mi se :pink2 Pogotovo da se potrude malo oko odnosa, da nadju vrijeme u svom rasporedu, da stave necije druge potrebe ispred svojih..Tesko :hm a sex je lako dostupan ako ti je potreban.. i sto bi se trudili oko jedne da je upoznaju i posvete se kad je toliko zena. A zajednicki zivot i djeca su im vise patnja i uskracivanje slobode jer onda vise nisi bitan samo ti nego je to zajednica kojoj treba da si posvecen i da se prilagodjavas a ne da gledas samo svoje dupe.. Oni dozivljavaju to kao veliki rizik, kao da nece vise zivjeti tako komforno kao sto su do tada (sto u jednu ruku i jest istina). Sto su uspjesniji i sto vise imaju materijalnu sigurnost to sve manju zelju i potrebu imaju za ozbiljnom vezom, brakom, djecom..Tako se meni cini
Znaci ja da se nisam ozenio, ne bi ni sada?

Cisto sumnjam...

Ja dijete dobio u 31-oj godini, pitao je odmah (a pitam i danas) "Gdje si ti bona bila ranije". Imao bih sigurno jos...

Kakvu slobodu?
Kad hocu negdje da idem - odem. Sta hocu da uradim - uradim. I niko ama bas niko zbog mog cejfa ne ispasta. Ni supruga ni dijete.
I ne smatram nista patnjom. Nikad bolje u zivotu nisam zivio.
Kad mi je lijepo, imam s kim podijeliti. Kad mi je tesko, znam da ce me neko utjesiti, smiriti. Kad sam bolestan, znam na koga se osloniti. Kad sam polagao ispite - tu je uz mene da mi govori "Mozes ti to, ja to znam!".

Naravno da nikakvu budalu covjek ne treba trpiti.
Al yebo zivot kad si sam i pusten s lanca.
4
2 slika 2 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Evelyn »

Ommadawn je napisao/la: 19 apr 2021, 14:45
Evelyn je napisao/la: 19 apr 2021, 14:36 Ovo da tesko otvaraju vrata svog zivota je tocno.
Vecina njih u tim godinama su ostvareni, nezavisni, nije im potrebna zena da bi lijepo zivjeti i uzivali u zivotu.. hajde dobro zena mozda i jest tu i tamo al brak i nesto ozbiljnije kao npr zajednicki zivot nije im bas primamljiva opcija cini mi se :pink2 Pogotovo da se potrude malo oko odnosa, da nadju vrijeme u svom rasporedu, da stave necije druge potrebe ispred svojih..Tesko :hm a sex je lako dostupan ako ti je potreban.. i sto bi se trudili oko jedne da je upoznaju i posvete se kad je toliko zena. A zajednicki zivot i djeca su im vise patnja i uskracivanje slobode jer onda vise nisi bitan samo ti nego je to zajednica kojoj treba da si posvecen i da se prilagodjavas a ne da gledas samo svoje dupe.. Oni dozivljavaju to kao veliki rizik, kao da nece vise zivjeti tako komforno kao sto su do tada (sto u jednu ruku i jest istina). Sto su uspjesniji i sto vise imaju materijalnu sigurnost to sve manju zelju i potrebu imaju za ozbiljnom vezom, brakom, djecom..Tako se meni cini
Znaci ja da se nisam ozenio, ne bi ni sada?

Cisto sumnjam...

Ja dijete dobio u 31-oj godini, pitao je odmah (a pitam i danas) "Gdje si ti bona bila ranije". Imao bih sigurno jos...

Kakvu slobodu?
Kad hocu negdje da idem - odem. Sta hocu da uradim - uradim. I niko ama bas niko zbog mog cejfa ne ispasta. Ni supruga ni dijete.
I ne smatram nista patnjom. Nikad bolje u zivotu nisam zivio.
Kad mi je lijepo, imam s kim podijeliti. Kad mi je tesko, znam da ce me neko utjesiti, smiriti. Kad sam bolestan, znam na koga se osloniti. Kad sam polagao ispite - tu je uz mene da mi govori "Mozes ti to, ja to znam!".

Naravno da nikakvu budalu covjek ne treba trpiti.
Al yebo zivot kad si sam i pusten s lanca.
Pa jest al neki to shvate prekasno, kad vise nisu ni za sta a kamoli za dvadesetogodisnjakinje..
Kao da se plase da ce im neko oteti to sto imaju il da ce to nestati istog momenta kad dobiju dijete il udju u brak :caj
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Ramzess »

Evelyn je napisao/la: 19 apr 2021, 15:24 Pa jest al neki to shvate prekasno, kad vise nisu ni za sta a kamoli za dvadesetogodisnjakinje..
Kao da se plase da ce im neko oteti to sto imaju il da ce to nestati istog momenta kad dobiju dijete il udju u brak :caj
Ma to ovi sa krizom srednjih godina ganjaju klinke, pocnu se drogirati nakon 35-te, kupuju motore ... :oho

:haha

Pa u pravu si za ovo zadnje, udjes u brak i umres odmah. :malagani
2
2 slika
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Polaris »

Sto vole da iskoriste, povrijede... doduse to nije vezano za godine... pardon
1
1 slika
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Polaris »

Izvini @Atomic ako te uvrijedio post, govorim iz licnog iskustva.
1
1 slika
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 2120
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Najcesce greske muškaraca između 30 i 40 godina

Post Postao/la Xeno »

Zasto dopustaju da ih se iskoristi, to je pitanje :hm
0
Everyone's got a theory about the bitter one
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”