Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la vjesticanametli »

:hm jestel doklestel
kako cemo mi nevini sad
2
2 slika
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Malfoy »

vjesticanametli je napisao/la: 05 mar 2021, 12:17 :hm jestel doklestel
kako cemo mi nevini sad
javi mi kad skontaju :oo
2
2 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la vjesticanametli »

brt ne mogu mene sad stid
1
1 slika
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Malfoy »

vjesticanametli je napisao/la: 05 mar 2021, 12:21 brt ne mogu mene sad stid
pa znas da sam i ja stidan :ljubi
2
2 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Ramzess »

Ommadawn je napisao/la: 05 mar 2021, 10:49
Buki je napisao/la: 05 mar 2021, 08:26
Nekad je himen toliko elastican da izdrzi godinama terorisanje dok ne naidje dovoljno dugacak.
Idi ba Buki yebi se, moram brisat´ kafu po stolu...
I meni se to desilo kad mi je jaranica rekla sa suzom u oku da je izgubila nevinost od mog jarana kad smo jednom svi bili na kamari. :haha
Ja se zavalio od smijeha! :haha Reko a sta je sa onima prije, oni se ne pikaju? :haha
Kaze ona jes' ali izgleda nijedan nije bio dovoljno siljat'. :haha
Kaze volim ga on mi je prvi ... :haha Reko kad prije, znas ga po' fildzana prije bubanja. :haha
Kaze taj jaran sta ono bi, ja zavr'o kad nesta puce, a ona kaze ti si mi prvi ... hajde bona popusti me ... :haha
Scena bila - nas cetvro na jednom krevetu, klasa zena regruta, soba im obljepljena gologuzim muskarcima, ovo dvoje se krpe, ova moja nesudjena ne da, neka prica romantika zabavljanje, a ovi skacu pored nas jedva kafu stigli zajedno popiti, kakvo zabavljanje ratno stanje ... :haha
Ulazi im komandir obuke ponio harmoniku, da im biva nesta svira, kaze sa vrata cini se da sam okasnio i ode ... sve mu ladje potonule ... :haha
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Ommadawn »

Buki je napisao/la: 05 mar 2021, 15:31
Ommadawn je napisao/la: 05 mar 2021, 10:49

Idi ba Buki yebi se, moram brisat´ kafu po stolu...
I meni se to desilo kad mi je jaranica rekla sa suzom u oku da je izgubila nevinost od mog jarana kad smo jednom svi bili na kamari. :haha
Ja se zavalio od smijeha! :haha Reko a sta je sa onima prije, oni se ne pikaju? :haha
Kaze ona jes' ali izgleda nijedan nije bio dovoljno siljat'. :haha
Kaze volim ga on mi je prvi ... :haha Reko kad prije, znas ga po' fildzana prije bubanja. :haha
Kaze taj jaran sta ono bi, ja zavr'o kad nesta puce, a ona kaze ti si mi prvi ... hajde bona popusti me ... :haha
Scena bila - nas cetvro na jednom krevetu, klasa zena regruta, soba im obljepljena gologuzim muskarcima, ovo dvoje se krpe, ova moja nesudjena ne da, neka prica romantika zabavljanje, a ovi skacu pored nas jedva kafu stigli zajedno popiti, kakvo zabavljanje ratno stanje ... :haha
Ulazi im komandir obuke ponio harmoniku, da im biva nesta svira, kaze sa vrata cini se da sam okasnio i ode ... sve mu ladje potonule ... :haha
Radio sa mnom jedan stariji lik u jednoj fabrici a u slobodno vrijeme svirao gitaru u bendu. Dodje meni jednom, hoce sa mnom na samo da prica. Kad sta je - imaju svirku u nekom gradu, basista im se razbolio, lezi u bolnici, pa ako bih ga ja mogao zamijeniti. Sve sredjeno, imaju akorde, note, samo da dodjem na par probi i eto. Ja pristanem, sto ne bih, mlad-lud, je li.
A to ti je opet muzika, kako bih ti opisao, ko nas turbo-folk - oni to zovu ovdje dance-band muzika. Ono, ljigavi tekstovi, jebesga nesto ko Magazin...
Odem ja na probe, ustimam se ja sa njima odmah iz prve. I odemo ti mi tamo u to mjesto, nije ni grad, nego onako, ko Kladanj, Olovo, tako nesto i tamo u hotelu nekome bila kao neka vecera i proslava. Hrane koliko hoces, piva koliko hoces. Bubnjar se vec prvi sat oduzeo, na nogama ne moze da stoji, kontam se na sta ce ovo izaci ali vidim ovi ostali mrtvi-hladni, lik sjeda iza bubnjeva i drzi takt bez problema. Eh ovaj sto ti je mene pozvao vidim s nekom se tamo malo domundjava. I vec bilo kasno, hocemo li nazad ali ovaj se gitarista izgubio. Bubnjar oduzet, ni ovi ostali nisu bolji, ja popio dva piva samo, pa utrpavam instrumente i pojacala u bus. Nigdje gitariste. Zovi na telefon, lik se ne javlja. Veli ovaj sto vozi bus, hajmo mi, doci ce on sam sutra.
Kad par dana kasnije, mi na poslu, reko "Jaro gdje se ti izgubi". Kad lik ti je ba otisao sa tom trebom kuci i tucacina u tri cina. Kad ujutro cuje on neko na vrata. Probudi se, protrlja oci, kad njen muz upada u sobu, konta ovaj "nema gotovo, sad cu dobiti batina". Kad lik gleda u njega, klimnu glavom i rece "Eno imate svjeze kifle na stolu za dorucak", pokupi se i preko vrata. Pa reko jesi li doruckovao? Kaze on "Jesam, sta cu. Samo me kasnije strah bilo da me ne uhvati na autobuskoj stanici da ne dobijem batina".
Jarane, ja legao na pod.
1
1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Polaris »

Buki je napisao/la: 05 mar 2021, 15:31
Ommadawn je napisao/la: 05 mar 2021, 10:49

Idi ba Buki yebi se, moram brisat´ kafu po stolu...
I meni se to desilo kad mi je jaranica rekla sa suzom u oku da je izgubila nevinost od mog jarana kad smo jednom svi bili na kamari. :haha
Ja se zavalio od smijeha! :haha Reko a sta je sa onima prije, oni se ne pikaju? :haha
Kaze ona jes' ali izgleda nijedan nije bio dovoljno siljat'. :haha
Kaze volim ga on mi je prvi ... :haha Reko kad prije, znas ga po' fildzana prije bubanja. :haha
Kaze taj jaran sta ono bi, ja zavr'o kad nesta puce, a ona kaze ti si mi prvi ... hajde bona popusti me ... :haha
Scena bila - nas cetvro na jednom krevetu, klasa zena regruta, soba im obljepljena gologuzim muskarcima, ovo dvoje se krpe, ova moja nesudjena ne da, neka prica romantika zabavljanje, a ovi skacu pored nas jedva kafu stigli zajedno popiti, kakvo zabavljanje ratno stanje ... :haha
Ulazi im komandir obuke ponio harmoniku, da im biva nesta svira, kaze sa vrata cini se da sam okasnio i ode ... sve mu ladje potonule ... :haha
Super prica ali mi nije jasno kakav je njoj to himen bio, od betona mozda :sok
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Ramzess »

Ariel je napisao/la: 05 mar 2021, 16:05 Super prica ali mi nije jasno kakav je njoj to himen bio, od betona mozda :sok
Elastican ... nalijetala na kratke ... :zbunj
0
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Polaris »

Buki je napisao/la: 05 mar 2021, 16:15
Ariel je napisao/la: 05 mar 2021, 16:05 Super prica ali mi nije jasno kakav je njoj to himen bio, od betona mozda :sok
Elastican ... nalijetala na kratke ... :zbunj
Ne kontam.. mislis mozda uske? Himen je opna
0
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la dmr »

Mislis tanke, nmgu biti uski, nisu otvor :keke
0
:rolka
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Polaris »

dmr je napisao/la: 05 mar 2021, 16:17 Mislis tanke, nmgu biti uski, nisu otvor :keke
Ma kako god nego ovo sto Buki prica mislim da ona jeste izgubila nevinost prije, ali da ju je taj povrijedio tokom seksa.. mislim ne znam mozda cudno mi.

Evo ja, znam da je tmi, ali sam bila sa raznim velicinima i ni sa jednim nisam krvarila....
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Iskra »

1-3 mm kaze medicina
0
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Polaris »

Iskra je napisao/la: 05 mar 2021, 16:21 1-3 mm kaze medicina
Sta to?
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Iskra »

Ariel je napisao/la: 05 mar 2021, 16:20
dmr je napisao/la: 05 mar 2021, 16:17 Mislis tanke, nmgu biti uski, nisu otvor :keke
Ma kako god nego ovo sto Buki prica mislim da ona jeste izgubila nevinost prije, ali da ju je taj povrijedio tokom seksa.. mislim ne znam mozda cudno mi.

Evo ja, znam da je tmi, ali sam bila sa raznim velicinima i ni sa jednim nisam krvarila....
Ti u svom danasnjem stanju ne bi smjela boraviti na temama o sexu
:D
1
1 slika
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la dmr »

Ariel je napisao/la: 05 mar 2021, 16:20
dmr je napisao/la: 05 mar 2021, 16:17 Mislis tanke, nmgu biti uski, nisu otvor :keke
Ma kako god nego ovo sto Buki prica mislim da ona jeste izgubila nevinost prije, ali da ju je taj povrijedio tokom seksa.. mislim ne znam mozda cudno mi.

Evo ja, znam da je tmi, ali sam bila sa raznim velicinima i ni sa jednim nisam krvarila....
nije normalno krvariti poslije, bez obzira na okolnosti, da ne kazem velicinu :o
0
:rolka
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Iskra »

Ariel je napisao/la: 05 mar 2021, 16:21
Iskra je napisao/la: 05 mar 2021, 16:21 1-3 mm kaze medicina
Sta to?
Debljina himena
1
1 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Nevinost, da li je kome vise bitna?!

Post Postao/la Ramzess »

Ariel je napisao/la: 05 mar 2021, 16:16
Buki je napisao/la: 05 mar 2021, 16:15
Elastican ... nalijetala na kratke ... :zbunj
Ne kontam.. mislis mozda uske? Himen je opna
Odakle cu ja znat kako himen izgleda ... ja to zamisljam kao onu opnu na bubnju. :malagani
2
2 slika
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”