Tajne

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Tajne

Post Postao/la storm »

Jednostavno tajne.
Može li se, i treba li se sve reći partneru ili supružniku?
Ima li podataka, koji ipak trebaju ostati samo za nas?

Ljudi otkrili tajne koje skrivaju od bračnog partnera: "Spavala sam s prostitutkom"
Index Magazin
slika
Screenshot: YouTube
MNOGI ljudi neke stvari skrivaju od svog bračnog partnera, iz raznih razloga. Neki zato što se srame, neki zato što bi im istina razorila brak, a neki smatraju da im partner jednostavno ne bi mogao podnijeti istinu ili činjenicu da su živjeli u laži.

Ekipa BuzzFeeda pitala je svoje čitatelje da otkriju tajne koje nikad neće reći svojim bračnim partnerima ili partnericama. Evo što su im ljudi pisali.

1. "Ljubila sam se s muževim starijim bratom i sestrom dok je on bio u drugoj sobi. Nikad mu to neću reći."

2. "Tjedan dana prije no što sam oženio svoju suprugu jako sam se napio sa svojim najboljim frendom (on je muškarac, kao i ja). Ljubili smo se i jedan drugoga oralno zadovoljili. Tijekom čitave svadbe neugodno smo se pogledavali. Nikad nismo popričali o tome, a nikad nisam ženi ni ikome rekao što se dogodilo, ali kad god se prisjetim toga, napalim se."

3. "Moj muž misli da sam diplomirala, ali nisam. Odustala sam i pravila se da i dalje studiram čitav zadnji semestar. To je bilo prije pet godina, i dalje mu nisam rekla."



4. "Bila sam zaljubljena u muževog bratića i imali smo poluseksualnu vezu prije no što je rekao kako želi da budemo samo prijatelji. Nakon mjesec dana prohodala sam sa svojim sadašnjim mužem i u sretnom smo braku, ali još uvijek ponekad razmišljam o njegovom bratiću i što je moglo biti."

5. "Dok sam bila zaručena, na jednoj sam se svadbi spetljala s drugim tipom. Zaručniku sam rekla da smo se samo spontano poljubili u pijanom trenutku, ali zapravo se dogodilo puno više. Nakon više od deset godina i nakon nekoliko djece još se uvijek osjećam krivo zbog toga."

6. "Muž i ja zajedno smo gotovo deset godina. Nakon dvije godine veze shvatila sam da sam biseksualka. Očajnički sam htjela spavati sa ženom pa sam unajmila prostitutku i provela nevjerojatno poslijepodne s njom. Moj muž ne zna za to, slomilo bi mu srce. Volim ga neizmjerno, ali cijelo vrijeme razmišljam o tom seksualnom iskustvu i voljela bih da se ponovi."



7. "Zatrudnjela sam kad smo se moj dečko (sadašnji muž) i ja prvi put poseksali. Bila sam u ranim 20-ima i nisam ga dobro poznavala pa sam pobacila. Nikad mu to nisam rekla jer nisam očekivala da ćemo nastaviti hodati. U to vrijeme to je bila ispravna odluka."
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Tajne

Post Postao/la CocoMa »

.
"Bila sam zaljubljena u muževog bratića i imali smo poluseksualnu vezu prije no što je rekao kako želi da budemo samo prijatelji. Nakon mjesec dana prohodala sam sa svojim sadašnjim mužem i u sretnom smo braku, ali još uvijek ponekad razmišljam o njegovom bratiću i što je moglo biti."
Čuj polusexualnu vezu... :sok kakva je to veza? :malagani

Još sa bratićem... :konta a svasta...

Još me ne bi iznenadilo da bude i sa svekrom... :keke
2
2 slika
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Tajne

Post Postao/la lejlamo »

storm je napisao/la: 27 apr 2021, 10:41 Jednostavno tajne.
Može li se, i treba li se sve reći partneru ili supružniku?
Ima li podataka, koji ipak trebaju ostati samo za nas?


ja sam najbliža razmišljanju da ukoliko nešto iz bilo kojeg razloga ne možemo odmah da podijelimo i ne trebamo.

intimne stvari koje bitno i direktno ne utiču na partnera i ne mora da ih odmah ili ikada sazna, ne trebamo nasilu dijeliti. kada osjetimo da je za nas bolje podijeliti to ćemo i uraditi. nikakva moranja i insistiranja ne podržavam.
0
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Tajne

Post Postao/la lejlamo »

oba partnera prvo trebaju imati zdrav odnos prema nečijoj traumi, strahu, iskustvu koje nije lagano i sl...da bi se neke stvari mogle podijeliti.
mnogo je primjera kada se krene s osuđivanjem, promjenom raspoloženja, prebacivanjem u nekim nevezanim svađama i sl. zato razumijem nelagodu i razumijem da se ne želi sve podijeliti.
ali, kada čovjek osjeti sigurnost i razriješi taj neki konflikt koji nosi u sebi prvo sa samim sobom, onda ga i poželi podijeliti...
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tajne

Post Postao/la Iskra »

storm je napisao/la: 27 apr 2021, 10:41 Jednostavno tajne.
Može li se, i treba li se sve reći partneru ili supružniku?
Ima li podataka, koji ipak trebaju ostati samo za nas?

Ljudi otkrili tajne koje skrivaju od bračnog partnera: "Spavala sam s prostitutkom"
Index Magazin
slika
Screenshot: YouTube
MNOGI ljudi neke stvari skrivaju od svog bračnog partnera, iz raznih razloga. Neki zato što se srame, neki zato što bi im istina razorila brak, a neki smatraju da im partner jednostavno ne bi mogao podnijeti istinu ili činjenicu da su živjeli u laži.

Ekipa BuzzFeeda pitala je svoje čitatelje da otkriju tajne koje nikad neće reći svojim bračnim partnerima ili partnericama. Evo što su im ljudi pisali.

1. "Ljubila sam se s muževim starijim bratom i sestrom dok je on bio u drugoj sobi. Nikad mu to neću reći."

2. "Tjedan dana prije no što sam oženio svoju suprugu jako sam se napio sa svojim najboljim frendom (on je muškarac, kao i ja). Ljubili smo se i jedan drugoga oralno zadovoljili. Tijekom čitave svadbe neugodno smo se pogledavali. Nikad nismo popričali o tome, a nikad nisam ženi ni ikome rekao što se dogodilo, ali kad god se prisjetim toga, napalim se."

3. "Moj muž misli da sam diplomirala, ali nisam. Odustala sam i pravila se da i dalje studiram čitav zadnji semestar. To je bilo prije pet godina, i dalje mu nisam rekla."



4. "Bila sam zaljubljena u muževog bratića i imali smo poluseksualnu vezu prije no što je rekao kako želi da budemo samo prijatelji. Nakon mjesec dana prohodala sam sa svojim sadašnjim mužem i u sretnom smo braku, ali još uvijek ponekad razmišljam o njegovom bratiću i što je moglo biti."

5. "Dok sam bila zaručena, na jednoj sam se svadbi spetljala s drugim tipom. Zaručniku sam rekla da smo se samo spontano poljubili u pijanom trenutku, ali zapravo se dogodilo puno više. Nakon više od deset godina i nakon nekoliko djece još se uvijek osjećam krivo zbog toga."

6. "Muž i ja zajedno smo gotovo deset godina. Nakon dvije godine veze shvatila sam da sam biseksualka. Očajnički sam htjela spavati sa ženom pa sam unajmila prostitutku i provela nevjerojatno poslijepodne s njom. Moj muž ne zna za to, slomilo bi mu srce. Volim ga neizmjerno, ali cijelo vrijeme razmišljam o tom seksualnom iskustvu i voljela bih da se ponovi."



7. "Zatrudnjela sam kad smo se moj dečko (sadašnji muž) i ja prvi put poseksali. Bila sam u ranim 20-ima i nisam ga dobro poznavala pa sam pobacila. Nikad mu to nisam rekla jer nisam očekivala da ćemo nastaviti hodati. U to vrijeme to je bila ispravna odluka."
Ja cu prvo cekati da ti odg. :D
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Tajne

Post Postao/la Socrates »

Ova je imala poluseksualnu vezu sa bratićem od muža prije nego što je ušla u vezu sa mužem.

Nije ništa pogrešno uradila. Samo to da raščistim.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31382
Postovi: 19236
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Tajne

Post Postao/la smajlic »

ali jos uvijek misli na njega...
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Tajne

Post Postao/la Socrates »

Dobro, to stoji. Ne znam može li misli kontrolirati.

Koliko ljudi uđe u brak, a misli na druge? Sigurno ih ima dosta.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tajne

Post Postao/la Iskra »

Ja otiokala.post i izbaci me.


Sreca :valja
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tajne

Post Postao/la Iskra »

Ova s braticem.ispade hos i najbolja, kakvi su ostali lrimjeri
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tajne

Post Postao/la Iskra »

Ukoliko bi postojalo nesto u mojoj proslosti a sto bi moglo da utice na nasu sadasnjost ili buducnost, u smuslu da narusi nas odnos, ja bih to svakako rekla.
0
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Tajne

Post Postao/la lejlamo »

Iskra je napisao/la: 27 apr 2021, 14:38 Ukoliko bi postojalo nesto u mojoj proslosti a sto bi moglo da utice na nasu sadasnjost ili buducnost, u smuslu da narusi nas odnos, ja bih to svakako rekla.
većina stvari može u nekom trenutku da utiče na odnos u nekom, kojemgod, smislu.

ali, važnije je pitanje, treba li?
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Tajne

Post Postao/la Heidi »

Iznervirah se dzaba
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Tajne

Post Postao/la Iskra »

lejlamo je napisao/la: 27 apr 2021, 14:55
Iskra je napisao/la: 27 apr 2021, 14:38 Ukoliko bi postojalo nesto u mojoj proslosti a sto bi moglo da utice na nasu sadasnjost ili buducnost, u smuslu da narusi nas odnos, ja bih to svakako rekla.
većina stvari može u nekom trenutku da utiče na odnos u nekom, kojemgod, smislu.

ali, važnije je pitanje, treba li?
Moze da utice i u pozitivnom.smjeru, ako cemo relativizirati. Uvodni post jasno govori o cemu se tu radi i na sta se misli .
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Tajne

Post Postao/la Ramzess »

storm je napisao/la: 27 apr 2021, 10:41
2. "Tjedan dana prije no što sam oženio svoju suprugu jako sam se napio sa svojim najboljim frendom (on je muškarac, kao i ja). Ljubili smo se i jedan drugoga oralno zadovoljili. Tijekom čitave svadbe neugodno smo se pogledavali. Nikad nismo popričali o tome, a nikad nisam ženi ni ikome rekao što se dogodilo, ali kad god se prisjetim toga, napalim se."
Nisam nikad pusio jaranu a nemam ni namjeru, znaci sve super, nemam tajni sad sam rahat. :oo
2
2 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Tajne

Post Postao/la Hannibal »

CocoMa je napisao/la: 27 apr 2021, 10:56 .
"Bila sam zaljubljena u muževog bratića i imali smo poluseksualnu vezu prije no što je rekao kako želi da budemo samo prijatelji. Nakon mjesec dana prohodala sam sa svojim sadašnjim mužem i u sretnom smo braku, ali još uvijek ponekad razmišljam o njegovom bratiću i što je moglo biti."
Čuj polusexualnu vezu... :sok kakva je to veza? :malagani

Još sa bratićem... :konta a svasta...

Još me ne bi iznenadilo da bude i sa svekrom... :keke
poluseksualna je s kondomom ☹
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Tajne

Post Postao/la Polaris »

Eh bas jucem naisla na video na tik toku.. sastala se grupa prijatelja u kuci, njih 10-tak... i jedna cura se odvojila, izasla na balkon.. i valjda je nekako ukljucila onaj screenshare (nije bila svjesna da je to uradila, oblivious) i sve sto je radila na mobitelu ovi drugi su mogli vidjeti na TV-u...i tako vide kako se dopisuje sa muzem jedne od prijateljica koja je bila tu i gledala to sve na TV-u... ona pisala kako im je uplatila hotelsku sobu, pisali kako se jedva cekaju vidjeti, itd..
3
2 slika 1 slika
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”