Muškarci pitaju žene...

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Nice try »

scorpio je napisao/la: 15 feb 2021, 23:18 Evo jedno pitanje :crni

1EE8E1AF-3336-4DB1-B221-FF35E4052F17.jpeg

Slažete li se, da li volite ...
Takav gest može i poniziti ženu, a i razveseliti.
Zavisi od situacije i od "udarača".
1
1 slika
Avatar
scorpio
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4032
Postovi: 2876
Pridružen/a: 15 aug 2020, 17:39

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la scorpio »

Nice try je napisao/la: 16 feb 2021, 08:35
scorpio je napisao/la: 15 feb 2021, 23:18 Evo jedno pitanje :crni

1EE8E1AF-3336-4DB1-B221-FF35E4052F17.jpeg

Slažete li se, da li volite ...
Takav gest može i poniziti ženu, a i razveseliti.
Zavisi od situacije i od "udarača".
Slažem se u potpunosti ... pretpostavka je bila da je osoba bliska, a ne neki prolaznik na ulici :zbunj
1
1 slika
samo malo provociram :crni
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Nice try »

scorpio je napisao/la: 16 feb 2021, 08:43
Nice try je napisao/la: 16 feb 2021, 08:35

Takav gest može i poniziti ženu, a i razveseliti.
Zavisi od situacije i od "udarača".
Slažem se u potpunosti ... pretpostavka je bila da je osoba bliska, a ne neki prolaznik na ulici :zbunj
E onda je poželjno :zaljub
2
2 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Ramzess »

Evo jedno pitanje i od mene ... napokon ... sa'ce kisa snijeg cuskije ... dakle gledam ove neke americke francuske njemacke filmove novije produkcije, u svakom filmu bijela zena je udata za crnoafrikanca, uvijek je crnac u pitanju, nikad kinez ili indijac. I nikad ne vidim da je u filmu crnkinja udata za bijelca ... :necu

Dakle pitanje je da li biste se vi udale za crnca i zasto, ako bi zasto za njega a ne za bijelca.

Drugo pitanje - da li biste osudjivale poznanika iz mahale koji bi doveo crnkinju ili azijku za zenu pored nasih neudatih djevojaka?
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Iskra »

Poznajem muskarca koji je ozenjen Indonezankom. Lijepo zive.
Poznajem doata arapa koji su ozenjeni bijelim.zenama, to je za njih trofej. Ludi su za plavusama.i uopceno zenam.bijele.puti.
Boja koza mi ne.predatavlja neki.problem, pretpostavljam, nikad o tome nisam nesto ni razmisljala, kulturoloske razlike su to sto me odbija.
0
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la lejlamo »

Buki je napisao/la: 22 feb 2021, 03:47 Evo jedno pitanje i od mene ... napokon ... sa'ce kisa snijeg cuskije ... dakle gledam ove neke americke francuske njemacke filmove novije produkcije, u svakom filmu bijela zena je udata za crnoafrikanca, uvijek je crnac u pitanju, nikad kinez ili indijac. I nikad ne vidim da je u filmu crnkinja udata za bijelca ... :necu

Dakle pitanje je da li biste se vi udale za crnca i zasto, ako bi zasto za njega a ne za bijelca.

Drugo pitanje - da li biste osudjivale poznanika iz mahale koji bi doveo crnkinju ili azijku za zenu pored nasih neudatih djevojaka?

kod mene nikakvu ulogu ne igra ton kože kod partnera.
2
2 slika
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Polaris »

Buki je napisao/la: 22 feb 2021, 03:47 Evo jedno pitanje i od mene ... napokon ... sa'ce kisa snijeg cuskije ... dakle gledam ove neke americke francuske njemacke filmove novije produkcije, u svakom filmu bijela zena je udata za crnoafrikanca, uvijek je crnac u pitanju, nikad kinez ili indijac. I nikad ne vidim da je u filmu crnkinja udata za bijelca ... :necu

Dakle pitanje je da li biste se vi udale za crnca i zasto, ako bi zasto za njega a ne za bijelca.

Drugo pitanje - da li biste osudjivale poznanika iz mahale koji bi doveo crnkinju ili azijku za zenu pored nasih neudatih djevojaka?
Ne bih osudjivala nikad, rodjak mi je par godina imao djevojku azijatkinju, a dalja rodica je udata za crnca. Mislim da je bitnije kakav je covjek kao osoba a ne koje boje mu je koza..
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Ommadawn »

Tačno.
I bitno je da je naš.
6
6 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Moonlight »

Iskra je napisao/la: 22 feb 2021, 06:42 Poznajem muskarca koji je ozenjen Indonezankom. Lijepo zive.
Poznajem doata arapa koji su ozenjeni bijelim.zenama, to je za njih trofej. Ludi su za plavusama.i uopceno zenam.bijele.puti.
Boja koza mi ne.predatavlja neki.problem, pretpostavljam, nikad o tome nisam nesto ni razmisljala, kulturoloske razlike su to sto me odbija.
Niti mi boja kože igra neku ulogu, niti mislim da bi drugima to trebalo igrati uopšte ulogu u životu.
1
1 slika
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Miss Y. »

Buki je napisao/la: 22 feb 2021, 03:47 Evo jedno pitanje i od mene ... napokon ... sa'ce kisa snijeg cuskije ... dakle gledam ove neke americke francuske njemacke filmove novije produkcije, u svakom filmu bijela zena je udata za crnoafrikanca, uvijek je crnac u pitanju, nikad kinez ili indijac. I nikad ne vidim da je u filmu crnkinja udata za bijelca ... :necu

Dakle pitanje je da li biste se vi udale za crnca i zasto, ako bi zasto za njega a ne za bijelca.

Drugo pitanje - da li biste osudjivale poznanika iz mahale koji bi doveo crnkinju ili azijku za zenu pored nasih neudatih djevojaka?
sta nam to imas reći ? :caj
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Atomic »

Sta mislite o novoj mercedesovoj s klasi 🤗
Jesu malo pretjerali s ekranima ili je taman 😀
3
1 slika 2 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Max »

Atomic je napisao/la: 23 feb 2021, 13:53 Sta mislite o novoj mercedesovoj s klasi 🤗
Jesu malo pretjerali s ekranima ili je taman 😀
jako neutrživ auto kad je rabljen
:max
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la ina »

To profesionalna deformacija.. :meha2 Čim se spomene auto maxi se upale lampice :D


A odgovor na putanje:
Pojmeta o autima... Slabo koje uopšte i razlikujem :face
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Polaris »

Atomic je napisao/la: 23 feb 2021, 13:53 Sta mislite o novoj mercedesovoj s klasi 🤗
Jesu malo pretjerali s ekranima ili je taman 😀
Fancy smensy auto
1
1 slika
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Nice try »

Buki je napisao/la: 22 feb 2021, 03:47 Evo jedno pitanje i od mene ... napokon ... sa'ce kisa snijeg cuskije ... dakle gledam ove neke americke francuske njemacke filmove novije produkcije, u svakom filmu bijela zena je udata za crnoafrikanca, uvijek je crnac u pitanju, nikad kinez ili indijac. I nikad ne vidim da je u filmu crnkinja udata za bijelca ... :necu

Dakle pitanje je da li biste se vi udale za crnca i zasto, ako bi zasto za njega a ne za bijelca.

Drugo pitanje - da li biste osudjivale poznanika iz mahale koji bi doveo crnkinju ili azijku za zenu pored nasih neudatih djevojaka?
Bez obzira na boju kože bila bih u ljubavnoj vezi, bračnoj, sa onim koga zavolim. Ne bih sigurno odgurnula od sebe osobu koju volim i koja mene voli zato što nije bijelac.
Prošle godine smo bili u gostima kod muževog rođaka čija se kćer udala za crnca. Čovjek je hladno izjavio čim smo ušli da mu ne čestitamo jer on taj brak ne odobrava i čak nije ni u kontaktu sa kćerkom i zetom.
Takvo ponašanje mi je van pameti.
5
1 slika 3 slika 1 slika
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la Dina »

Moj dajdža ima unučad kojima je majka afroamerikanka...
U životu nisam vidjela ljepšu djecu :zaljub
Nikada nisam čula da je neko iz porodice rekao nešto ružno, niti mislim da boja kože igra neku veliku ulogu...
Ali možda bih sada i imala neke pozitivne predrasude :kriv Da vidite lijepe djece :lepi
3
2 slika 1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Muškarci pitaju žene...

Post Postao/la vjesticanametli »

ne bih
nemam problem s tim
imam crnce u familiji👍
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”