Ovo se ne siri dalje..

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Ovo se ne siri dalje..

Post Postao/la CocoMa »

Često svoje radosne i tužne trenutke dijelimo s drugima, no postoje stvari koje ipak trebamo zadržati za sebe, pogotovo ako se tiču naše veze. Donosimo pet tema o kojima ne biste smjeli pričati s drugim ljudima, već samo sa svojim partnerom.

1. Osjećaji i tajne
Pretjerana razgovorljivost može biti bolna za vašeg partnera. Ipak vam on povjerava svoje najdublje tajne. Da je određena informacija bila namijenjena za tuđe uši, vjerojatno bi je on sam otkrio drugima.


Neke stvari o vašoj vezi ipak ne biste trebali dijeliti s drugim osobama

2. Svađe i rasprave
U svakoj vezi postoje razmirice i svađe, a one se tiču samo vas dvoje. Velike su šanse da ćete brzo prijeći preko tog problema i međusobno si oprostiti. No, isto neće napraviti vaši prijatelji i obitelj jer će se oni još jako dugo sjećati grubosti i nepristojnosti vašeg partnera.

3. Intima
Vaša spavaća soba rezervirana je samo za vas dvoje. U suprotnom, dovodite u opasnost partnerovo povjerenje ako dijelite intimne detalje svoje veze s drugim osobama. Probajte zamisliti kako biste se vi osjećali na njegovu mjestu.

4. Financijski problemi
Inače ne biste smjeli diskutirati svoju financijsku situaciju, a pogotovo financijske probleme. Naravno, ako vam je potrebna novčana pomoć, prvo o tome razgovarajte s partnerom, a tek onda razmišljajte o sljedećem koraku.



5. Mane i nedostaci
S vremenom ćete se naviknuti i pomiriti s partnerovim manama, stoga nije dobra ideja da se u početku veze stalno žalite na njih prijateljima ili obitelji. Oni će to zapamtiti i možda u krivom trenutku spomenuti tijekom razgovora.
0
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Ovo se ne siri dalje..

Post Postao/la Polaris »

Ja kontam nesto top secret pa kao ne siri dalje van foruma
8
8 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Ovo se ne siri dalje..

Post Postao/la Ramzess »

Za sebe zadrzim samo koliko sam se uvalio u update na autu. :ovaj
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ovo se ne siri dalje..

Post Postao/la Iskra »

Teta Razapeta je napisao/la: 25 okt 2021, 10:45 Često svoje radosne i tužne trenutke dijelimo s drugima, no postoje stvari koje ipak trebamo zadržati za sebe, pogotovo ako se tiču naše veze. Donosimo pet tema o kojima ne biste smjeli pričati s drugim ljudima, već samo sa svojim partnerom.

1. Osjećaji i tajne
Pretjerana razgovorljivost može biti bolna za vašeg partnera. Ipak vam on povjerava svoje najdublje tajne. Da je određena informacija bila namijenjena za tuđe uši, vjerojatno bi je on sam otkrio drugima.


Neke stvari o vašoj vezi ipak ne biste trebali dijeliti s drugim osobama

2. Svađe i rasprave
U svakoj vezi postoje razmirice i svađe, a one se tiču samo vas dvoje. Velike su šanse da ćete brzo prijeći preko tog problema i međusobno si oprostiti. No, isto neće napraviti vaši prijatelji i obitelj jer će se oni još jako dugo sjećati grubosti i nepristojnosti vašeg partnera.

3. Intima
Vaša spavaća soba rezervirana je samo za vas dvoje. U suprotnom, dovodite u opasnost partnerovo povjerenje ako dijelite intimne detalje svoje veze s drugim osobama. Probajte zamisliti kako biste se vi osjećali na njegovu mjestu.

4. Financijski problemi
Inače ne biste smjeli diskutirati svoju financijsku situaciju, a pogotovo financijske probleme. Naravno, ako vam je potrebna novčana pomoć, prvo o tome razgovarajte s partnerom, a tek onda razmišljajte o sljedećem koraku.



5. Mane i nedostaci
S vremenom ćete se naviknuti i pomiriti s partnerovim manama, stoga nije dobra ideja da se u početku veze stalno žalite na njih prijateljima ili obitelji. Oni će to zapamtiti i možda u krivom trenutku spomenuti tijekom razgovora.


Smatram da je sve navedeno apsolutno tacno. Zna se kakve stvari i s kim se mogu podijeliti Mislim da o svojoj intimi nikad jesam slovo izgovorila ni najboljoj prijateljici, ne sto sam se susprezala od razgovora na tu temu nego jednostavno ne želim i nemam potrebu takve stvari i s kim da dijelim.
A i za sve drugo, ma kako nekad tesko bilo i imali mi potrebu da se nekom požalio ili pohvalimo ipak NE TREBA
Ljudi su subjektivnu, posmatraju i procjenjuju na osnovu vlastite referentne tačke, a samim tim i rijetko objektivni.
3
3 slika
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”