Savjeti razvedenog muškarca

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la CocoMa »

Razvod braka nikada nije prijatan. Čak i kada do njega dođe dogovorom, odnosno uz saglasnost oba partnera. A onda je neminovno da se pitate gde ste pogrešili i šta je moglo drugačije da bude.

Ne trebate da zaboravite ni na najmanju sitnicu koju ste za partnera radili pre nego ste stali na ludi kamen, jer vas to može mnogo koštati, a čak je upravo to ono što bi moglo da vas dovede i do raskida ili razvoda.

Osoba sa kojom ste u vezi ili braku je tu zbog vas i zato što vas voli, ali ne smete da prestanete da joj pokazujete koliko vam je stalo i da joj poklanjate pažnju.

Jedan svježe razveden muškarac je sa korisnicima društvenih mreža podjelio neke savjete koje bi volio da je dobio dok je bio u braku.


Nikad ne prestajte da se udvarate jedno drugom i da izlazite na sastanke

Nikada ne shvatajte ženu zdravo za gotovo. Obećali ste joj da ćete paziti na nju i njeno srce i ona je odabrala vas. Nemojte to nikada da zaboravite. Volite sebe iskreno i jako, volite svijet, ali u svom srcu čuvajte posebno mjesto za vašu ženu. Čuvajte to mjesto uvjek dostupno samo njoj i ni za koga drugog.

Iznova se zaljubljujte u nju


Stalno ćete se menjati. Niste više isti ljudi koji ste bili kada ste se venčali, a za pet godina sve će se promeniti. Ona ne mora da bude uvek tu uz vas i ako ne pazite na njeno srce, možda će odlučiti da ga pokloni nekom drugom i više nikada nećete moći da ga dobijete nazad.

Uvjek gledajte ono najbolje u njoj

Fokusirajte se na ono što volite, jer će se to samo povećati. Ako se fokusirate na ono što vas nervira, onda ćete vidjeti sve što vas nervira. Fokusirajte se tako da ne vidite ništa sem ljubavi i znajte da ste najsrećniji čojvek na svijetu, jer imate nju za ženu. Nije vaš posao da je menjate i popravljate.


Preuzmite punu odgovornost

Preuzmite odgovornost za vaše emocije. Nije njen posao da vas učini srećnim i da vas nikada ne rastuži. Zaduženi ste da pronađete vašu sreću sami. Nikada je ne krivite za vaš bjes i ako ste isfrustrirani i bjesni nikada joj zbog toga ne prebacujte.

Pustite vašu ženu na miru

Kada je tužna ili uznemirena, budite uz nju i pokažite joj da nije sama. Budite samo podrška ne i ispitivač. Naučite šta ona voli i iznenadite je nekim gestom koji će je opet oboriti s nogu.


Budite tu


Dajte joj vaše vreme i pažnju kako bi ona znala da ste tu.

Kontrolišite je u seksu.

Budite s vremena na vreme njen pravi muškarac i pokažite joj otvoreno koliko je želite.


Budite ranjivi

Dijelite s njom vaše strahove i osjećanja kako bi ona znala da vas ima.

Ne brinite stalno zbog novca

Novac je igra i potrudite se da pronađete pravila koja će od vas dvoje napraviti pobednički tim.


Oprostite odmah i uvjek birajte ljubav

Odmah oprostite i nastavite dalje bez opterećivanja budućnosti greškama iz prošlosti. Na kraju, ovo je jedini savjet koji je važan. Ovo je ideja vodilja kroz odnos i kao takvuje uvjek pratite.

24,sedam
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la CocoMa »

Vi koji se razvedeni, imate li koji dobar savjet..Slazete li se sa ovim likom ? :meha3
0
Avatar
Danny
PRObehar
PRObehar
Reactions: 9518
Postovi: 5786
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la Danny »

ja kada sam se razvodio .. sestra od bivse mi dadne br. telefona od neke zene, koja je kao vidovita ..

helemnejse, kaze ona da nam je neko bacio sihire i tako to .. i da to ona moze srediti ..

ja je pitam za djecu, hoce li to sve biti u redu, kaze sve ce biti ok ..

rek'o .. ti onda nista to ne barkaj :ooo
2
2 slika
I hurt easy, I just don't show it
You can hurt someone and not even know it
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5658
Postovi: 3489
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la radostan dan »

CocoMa je napisao/la: 21 okt 2022, 16:20 Vi koji se razvedeni, imate li koji dobar savjet..Slazete li se sa ovim likom ? :meha3
apsolutno...
pažljivo sam isčitao.
ja bih ga oženio...
2
2 slika
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5658
Postovi: 3489
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la radostan dan »

Danny je napisao/la: 21 okt 2022, 16:20 ja kada sam se razvodio .. sestra od bivse mi dadne br. telefona od neke zene, koja je kao vidovita ..

helemnejse, kaze ona da nam je neko bacio sihire i tako to .. i da to ona moze srediti ..

ja je pitam za djecu, hoce li to sve biti u redu, kaze sve ce biti ok ..

rek'o .. ti onda nista to ne barkaj :ooo
uhh što ne volim ovakve postove...krene nenadano ultraobećavajuće i onda hladan tuš ničim izazvan.
i čitav život mi tako...

odoh plakati.
3
3 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la CocoMa »

radostan dan je napisao/la: 22 okt 2022, 13:33
CocoMa je napisao/la: 21 okt 2022, 16:20 Vi koji se razvedeni, imate li koji dobar savjet..Slazete li se sa ovim likom ? :meha3
apsolutno...
pažljivo sam isčitao.
ja bih ga oženio...
:cvijece

:haha Ma dusa si ti...
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la Ramzess »

CocoMa je napisao/la: 21 okt 2022, 16:20 Vi koji se razvedeni, imate li koji dobar savjet..Slazete li se sa ovim likom ? :meha3
Likom? :meha1

... zena je ovo pisala ... :meha2
0
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5658
Postovi: 3489
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la radostan dan »

Osnova svih problema u braku je ta
što se žene nadaju da će im se muževi vremenom promjeniti, što se nikad ne desi,
te
što se muškarci nadaju da im se žene vremenom neće promjeniti, što se takođe nikad ne desi,
rekao bih ja...
0
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7807
Postovi: 4556
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la Malena »

Ne slažem se s tobom @radostan dan
Žene se ne nadaju da će se muževi vremenom promijeniti, jer se udajemo za muškarce kakve želimo.
Problem i jeste u tome što se vremenom muški promijene, pa postaju indiferentni :malagani
Žena se nada da će njen muškarac zauvijek ostati onakav kakav je bio u vezi, kakvim se predstavio da jeste, zato se i udala za njega :malagani
1
1 slika
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7807
Postovi: 4556
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la Malena »

IMG_20221129_152115.jpg
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
Duh
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 485
Postovi: 1119
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Alpe

Re: Savjeti razvedenog muškarca

Post Postao/la Duh »

Najgluplje je slusati savjete o braku, od svjeze razvedenog muskarca...
U braku su valjda dvoje, a ovaj centar svijeta zeni
Svjeze razveden muskarac ionako ne zna sta prica.


ja kao vise puta razveden muskarac mogu vam savjetovati da cuvate sto je vrijedno
sto nije, bolje da izgubite.



moj savjet zenama:

preuzmite odgovornost za vase ponasanje
budite tu uvijek uz njega
pustite ga na miru...
oprostite odmah i uvijek birajte ljubav...
ha...kako zvuci?

vala ja mogu ovakve ljubavi preporuciti i neprijateljima.
bar se imaju vjecnost zabavljati sami o sebi
0
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”