Poslije duge veze

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Ommadawn »

Nije džabe bio ljubomoran. Konta da je svako ko on, što ganja sa strane a ovamo ima stabilnu vezu.
Dobro se hajvana riješila, sad uživa u životu.
3
1 slika 1 slika 1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Polaris »

Buki je napisao/la: 31 okt 2020, 03:26
Ariel je napisao/la: 30 okt 2020, 20:06 Ne znam jel iko detaljno citao moj upis u spomenar na onoj temi ali sam napisala da bi najradije bila domacica :D
Ja isto ... domacica sam sedam godina ... :malagani

Da me ozeni neka dobro stojeca direktorica, da me pazi mazi a ja cu kuhat i sa kafe na kafu dok je ona na poslu a poslije joj nabijat na nos sto me cesce ne izvodi na vecere. :apl

Malo se salim dakako, a ako zelis biti domacica - onda budi bas prava domacica kao visocanke a ne kao one sto dosele u Sarajevo pa cijede kafe u Vatri i glume uber-trebe.
Primjer - poznanik koji je bogat, nasljedstvo nekretnine u centru, i njegova djevojka koju poznajem, i on meni objasnjava sto je prekinuo sa njom:
- Vodio sam je na odmor u Kinu, u Brazil, Kubu ... poceli zajedno zivjeti, ujutru joj kazem mogli bi doruckovati - ona kaze super i ja sam gladna, nazovi dostavu da nam donesu sta iz kineskog restorana ... :sok
A tu mi kuhinja platio je 40.000 KM, da je ustala bar da kajganu ispece ozenio bih je, a ovako ... takvih mogu danas nafatat stotinu od katedrale do Vjecne vatre. :malagani
Mislim da sam prava domacica. I ja sam bogme rodjena Sarajka :tersy :ooo
2
1 slika 1 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Ramzess »

Miss Y. je napisao/la: 31 okt 2020, 10:31
Ommadawn je napisao/la: 31 okt 2020, 10:20

Gdje ti tu vidiš oftopik?
Sve je zapravo povezano.

Pa neke stvari su ovdje za temu Flert, a neke za Loša iskustva i traume.
Tema je kako se ponasati Poslije duge veze, a ne da li smo je imali i zašto nismo.
Al neka, samo pričajte, nadam se dobrom ishodu :apl
Kratak i slikovit odgovor na temu:

slika
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Iskra »

1
1 slika
Avatar
Jimmy McNulty
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 489
Postovi: 273
Pridružen/a: 28 okt 2020, 21:37

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Jimmy McNulty »

Iskra je napisao/la: 02 nov 2020, 06:46
Kad sam gledao film ovo mi je bila smiješna scena. Kad sam scenu doživio u vlastitom životu, više mi nije bilo nimalo smiješno.
0
I expect nothing and I'm still let down.
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la lejlamo »

Jimmy McNulty je napisao/la: 30 okt 2020, 15:38
lejlamo je napisao/la: 30 okt 2020, 14:50 dobro. ti misliš da ne postoji način da osoba poboljša svoje mentalno zdravlje i odnos prema sebi i drugima?
Naravno da postoji ali kakve veze to ima sa temom. Da si hiljadu puta najkvalitetniji na svijetu ako ti je tako suđeno ostat ćeš sam, gledat oko sebe kako svima ide sve od ruke...kako sci imaju nekog za zagrljaj a ti navečer lezi i grli jastuke.

Znači svako ko je ostao sam i ko nije osjetio ljubav...on ne voli sebe....fuj...kako je to ružno za tvrditi.

ima. ima mnogo veze.

pogledaj svoje reakcije na pokušaj drugih osoba koje su željele na neki način da ti ličnim primjerima pokažu kako postoji mogućnost viđenja bijelog dana i u, na prvi pogled, mrklom mraku iz kojeg nema izlaza.

svaka promjena traži ulaganje veće količine energije. možda je trenutno nemaš, ne želiš uložiti, čini ti se da nekome sve dolazi bez po muke pa si demotivisan....

većina toga je i mene trala u različitim životnim fazama. ali, to je samo sabotiranje samog sebe. dok to ne osvijestiš, nema napretka. ubijedio si sebe i nastavit ćeš ubjeđivati cijeli svijet da nema pomoći.

a ima.

svaki prijedlog, mogućnost, priliku ćeš apriori odbiti jer si se već osudio. a, ponavljam....NIŠTA ne dolazi bez uložene energije (truda, mučenja, borbe sa samim sobom, ...)

zato, ako ne možeš sam, potraži stručnu pomoć. bez veze propuštaš život da prođe pored tebe.

biraš sam, ili ćeš se pozabaviti sobom i pomoći da napreduješ, ili ćeš do smrti biti bijesan na sebe i sve oko sebe, a kako bijes crpi energiju, vegetiranje ti ne gine.



razumijem da je mnogo teško. zaista. i sama sam imala životnih padova i objektivno i subjektivno zafrkanih. i sama sam padala u očaj, ali sam shvatila, ako sama sebi ne pomognem, neće niko. možda i hoće pokušati, ali niko umjesto nas neće nastaviti živjeti naš život.
2
1 slika 1 slika
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6878
Postovi: 3005
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Malfoy »

Decko prvo treba da shvati da nije sve onako kako ti je sudjeno i da nije sve unaprijed odredjeno. Postoje stvari ne koje mi itekako uticemo svojom energijom, pricom i sl. Ne mozes ti ovako negativno razmisljati o svemu i ocekivati da ce ti se nesto dobro desiti u zivotu.
2
1 slika 1 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Iskra »

Malfoy je napisao/la: 02 nov 2020, 10:31 Decko prvo treba da shvati da nije sve onako kako ti je sudjeno i da nije sve unaprijed odredjeno. Postoje stvari ne koje mi itekako uticemo svojom energijom, pricom i sl. Ne mozes ti ovako negativno razmisljati o svemu i ocekivati da ce ti se nesto dobro desiti u zivotu.


Allah nam da, svima. Izbor je nas. Takodjer...cvrsto vjerujem da he i ishod svake veze dobrim dijelom.ovisan o nama samima..Ne.moze ništa bez truda, rada....veza se gradi, ljubav se gradi, nadogradjuje, njeguje....do nas je velikim dijelom.
2
2 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Poslije duge veze

Post Postao/la Ommadawn »

E čuj suđeno... :D :valja

Šta ti je bolan suđeno?
Kaem ti, obuci odijelo, košulju, metni kravatu, uglanacaj cipele i prođi tako kroz grad. Svaki dan, sedam dana. Ustvari, prođi 10 dana.
Yebi me ako ne osjetiš razliku, eto...

Čuj suđeno...
5
3 slika 1 slika 1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”