Svaka žena treba da zna...

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Svaka žena treba da zna...

Post Postao/la Ramzess »

Maksuz svratila je napisao/la: 28 nov 2020, 17:47 ...niko nije vidovit...reci mu kako, šta, te žulja, od čega te hvata huja...:maxuz...a prividno laskanje više nervira nego da te ona 2 sata fenira...nema da se naduriš za svako malo, što nešto eto nije to predvidio, iz graha izgatao, pročitao ti na jebenom licu...jer ti dobro znaš da na njegov simpl upit šta ti je..izmiliš uz uzdah nije mi ništa...a ovamo bi mu rado oči izvadila...a ako pređeš preko nečega nemoj to vrtiti opet i iznova mu na nos nabijati...fak i tebe i tvoj oprost onda...:maxuz



...nije ti on otirač ispred praga na kojem piše welcome i onda udri po njemu bome...ko ga zašto...nemoj da cmizdriš poslije kad on bude tebe jebavao...u zdrav mozak...neće on da pije prozak, a ti najbolje znaš za tu rabotu...potez taj ide... na čiju sramotu...:maxuz



...normalno je da se boraš, celulitaš, stomačić počinje da se preljeva preko farki, veći broj bona obuci nisi ti više tin- ejdžs eno i sise ti se otežu, vrat i ruke ti za godove ne lažu...što ne znači da eto imaš napokon dečka/muža sada da se opustiš...imam vezu ili udala sam se i zapustila miraz takav uz tebe čangrizavu mu sada ide gratis...:maxuz



...vala ne možeš ni da budeš tamo neka prepička...kad nisi...:maxuz ... nisi ista ona od prije dva dana, a kamoli za godinu dana i nikad da budeš sa dva jarana...niti druga, dođeš mu kao neka šuga koju povremeno počeše pa ga prođe za tobom svrab, nađe sebi put, opet novu guzi smrad ...a da se upinješ nazor u nešto što nisi...opet isplivaćeš na površinu sa pravim ja...a on će da ti svira da mu dubiš na glavi, titraš povazdan, ako te neće više.... baj baj...:maxuz



...24/7 da budete zajedno ne znači da se više volite...:maxuz...uživaj u svom solašenju i vremenu bez njega...nije ti on centar...on je samo dio ...koji može, a i ne mora da bude danas, sutra za godinu-dvije tu...jer očas se obrne krug i gužvaš postelju sa drugim...nema mjesta žala tada za onim prvim...bilo prošlo, ne mrcvari druge okolo sa ex jer neumjesno je ...:maxuz...radije budi solo ako nisi pregrmila neki odnos od prije, a ne da te drugi tješi, jer neće... možete se vi pojebati, to se može vjeruj baš sa svakim...ali da će te ozdraviti od prošlosti...neće...niko nije te sreće...:maxuz




...ne smaraj bona i jeb'o te pms da te jeb'o... što se vadiš na njega... i kad si trudna što praviš i od toga sranje i nisi okotila aligatora pobogu pa se majčinstvom diviš, kindera vazda u izlog turaš i na prvo mjesto mećeš...bona takva đe ćeš...:maxuz



...i da, misli on kurčinu na te povazdan kao i ti na njega...:maxuz...sebe ne zavaravaj, njega nikad ne opravdavaj ...prevario te, udario te...zna se lista koja se ne toleriše, nju kreiraš sama, namah nogom u jaja...ni hvala...goni to od sebe...neka mu druga puši i gaće suši...:maxuz



...koliko ćete da potrajete...jebajiga, ko zna zar je to naposljetku i bitno...:maxuz...dužina trajanja nečijeg odnosa ne znači automatski i kvalitet...odnos nije povazdan biti happy, bolan dopizdiš samoj sebi nekad, a ne da se keziš vazda sa njime u fulu...svedete se i na nulu...:maxuz...hej i to je okej...a vas dvoje (ne)treba da najbolje znate kako i šta vama prija...ima i život zmija, pomrsi i on konce...da na zadnjoj polici brojiš okrnjene lonce...



....furajte to što i dok vama ima smisla...:maxuz...i nije ti frajer Bogom dan da te usreći i samo ti on treba u životu da ti popuni neku tvoju prazninu, obući ćeš ubrzo onda crninu....:maxuz



...i na kraju krajeva kad odapneš džaba sva ta pompa oko pokopa koju ne vidiš, niti čemu da se tada diviš...dovoljna je riječ umrla/umro je ...odveć dovoljno govori... nema potrebe da se po rekvijemu za sve dane i noći rovi...:maxuz

slika
E to i ja kazem. :zbunj
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Svaka žena treba da zna...

Post Postao/la Ramzess »

Heidi je napisao/la: 27 jan 2021, 07:42 ... da bude dobra domacica.

I svakim razvodom zadrzi kucu. :D
Zato se ja vise ne zenim ... vidim bolje se udat'. :tersy
1
1 slika
bagra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1450
Postovi: 1065
Pridružen/a: 14 dec 2020, 09:04

Re: Svaka žena treba da zna...

Post Postao/la bagra »

Maksuz svratila je napisao/la: 28 nov 2020, 17:47
pročitao ti na jebenom licu...

...nemoj da cmizdriš poslije kad on bude tebe jebavao...

eno i sise ti se otežu

...vala ne možeš ni da budeš tamo neka prepička...

... možete se vi pojebati

...i da, misli on kurčinu

namah nogom u jaja...

...neka mu druga puši i gaće suši...

...jebajiga
i kaze ti eto brt @storm meni i frendu mi @Hannibalu
"nemojte 'sovat. to nije ljepo :o i ovo nije taki forum" 🙄
:plaki


slika
2
1 slika 1 slika
moja cura slusa narodnjake slika
bagra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1450
Postovi: 1065
Pridružen/a: 14 dec 2020, 09:04

Re: Svaka žena treba da zna...

Post Postao/la bagra »

Buki je napisao/la: 27 jan 2021, 09:07 E to i ja kazem. :zbunj
sta ba "e TO i ja kazem"
de ponovi sad staje rekla slika
ne bi ni ona znala :cool

@maxuz_navratilova :kiss
0
moja cura slusa narodnjake slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Svaka žena treba da zna...

Post Postao/la Ramzess »

bagra je napisao/la: 27 jan 2021, 14:56
Buki je napisao/la: 27 jan 2021, 09:07 E to i ja kazem. :zbunj
sta ba "e TO i ja kazem"
de ponovi sad staje rekla slika
ne bi ni ona znala :cool

@maxuz_navratilova :kiss
Ma ja to ne znam tako slikovito kao ona ... ja bih samo napisao "Slusaj coj'ka i ne isci belaja ..." :zbunj
0
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”