Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...

Samci, prebrojte se

Anketa je završila: 18 feb 2021, 14:44.

Sam /sama sam
11
55%
U vezi sam
9
45%
 
Ukupno glasova: 20

Sandeman
Banned
Banned
Reactions: 361
Postovi: 556
Pridružen/a: 07 sep 2020, 15:02

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Sandeman »

Dina je napisao/la: 12 nov 2020, 14:09
Sandeman je napisao/la: 12 nov 2020, 13:49

O tome i govorim. Teško je forumaše posmatrati kao ljude jer su avatari. Naravno, drugo je za one koje neko poznaje u stvarnom životu. Ali neko ko je samo protok elektrona, i uz to ne koristi svoj stvarni identitet (ime i prezime) nego pseudonim teško je posmatrati kao stvarnu osobu.

Pa ako nekome kažem "budalo" nisam to rekao toj osobi nego njegovom avataru. Ili kada meni neko kaže "budalo", niej rekao meni nego nekom sandemanu koji, u stvari, ne postoji.

Naravno, teoretski je to lako, sa druge strane naš ego je dovoljno velik da se mi smatramo istom osobom i u stvarnom životu i na forumu. Pa nas naljuti kada nam neko uvrijedi pseudonim...

A najgore je to ako naši avatari i pseudonimi opisuju šta mislimo i želimo da jesmo a ne šta jesmo. Pa nas onda vrijeđa šta nam drugi kažu na forumu jer vrijeđaju ono šta mislimo da jesmo.

A pravila foruma budu prave diktature, stroža nego u stvarnom životu. Što mi je poprilično glupo.

Sve ove virtualne društvene mreže, bilo instagrami bilo forumi, nisu zdrave.
Da imam takvo mišljenje o forumima, ne bih se nikada ulogirala ni na jedan... Nijednom.
I to što kažeš. Čovjek je slab.

Iz mog pisanja po forumu se vidi da mi je svejedno da li ću biti banovan ili ne. A to govori u prilog rečenom. A ovdje sam jer sam slab muškarac, nisam jaka žena.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Iskra »

Sandeman je napisao/la: 12 nov 2020, 14:38
Dina je napisao/la: 12 nov 2020, 14:09

Da imam takvo mišljenje o forumima, ne bih se nikada ulogirala ni na jedan... Nijednom.
I to što kažeš. Čovjek je slab.

Iz mog pisanja po forumu se vidi da mi je svejedno da li ću biti banovan ili ne. A to govori u prilog rečenom. A ovdje sam jer sam slab muškarac, nisam jaka žena.


Zašto mislis da nekog zanima.zasto si ovdje? Ali neka druga pitanja se sama.namecu...ali meni to samo.proleti kroz glavu...začas.
0
Sandeman
Banned
Banned
Reactions: 361
Postovi: 556
Pridružen/a: 07 sep 2020, 15:02

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Sandeman »

Iskra je napisao/la: 12 nov 2020, 15:47
Sandeman je napisao/la: 12 nov 2020, 14:38

I to što kažeš. Čovjek je slab.

Iz mog pisanja po forumu se vidi da mi je svejedno da li ću biti banovan ili ne. A to govori u prilog rečenom. A ovdje sam jer sam slab muškarac, nisam jaka žena.


Zašto mislis da nekog zanima.zasto si ovdje? Ali neka druga pitanja se sama.namecu...ali meni to samo.proleti kroz glavu...začas.
Pa, dok neko odgovori na moje pitanje, pozitivno ili negativno, znači da ga/ju zanima.

A čim su me moderatori banovali, znači da i njih zanima.

Dakle, malo si pogriješila, mnoge zanima.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Iskra »

Sandeman je napisao/la: 12 nov 2020, 15:49
Iskra je napisao/la: 12 nov 2020, 15:47



Zašto mislis da nekog zanima.zasto si ovdje? Ali neka druga pitanja se sama.namecu...ali meni to samo.proleti kroz glavu...začas.
Pa, dok neko odgovori na moje pitanje, pozitivno ili negativno, znači da ga/ju zanima.

A čim su me moderatori banovali, znači da i njih zanima.

Dakle, malo si pogriješila, mnoge zanima.


Mene ne zanima, a mislim ni moderatore...niko ti ovdje ne zalazi u duboke vode, samo djeluju po.potrebi.
0
Sandeman
Banned
Banned
Reactions: 361
Postovi: 556
Pridružen/a: 07 sep 2020, 15:02

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Sandeman »

Iskra je napisao/la: 12 nov 2020, 15:51
Sandeman je napisao/la: 12 nov 2020, 15:49

Pa, dok neko odgovori na moje pitanje, pozitivno ili negativno, znači da ga/ju zanima.

A čim su me moderatori banovali, znači da i njih zanima.

Dakle, malo si pogriješila, mnoge zanima.


Mene ne zanima, a mislim ni moderatore...niko ti ovdje ne zalazi u duboke vode, samo djeluju po.potrebi.
Opet se vrtimo u krug. Da te ne zanima, ne bi sada vodili ovaj razgovor. A da moderatore ne zanima, ne bi znali da me treba banovati. Paradoksalno ti je to šta govoriš.
0
Sandeman
Banned
Banned
Reactions: 361
Postovi: 556
Pridružen/a: 07 sep 2020, 15:02

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Sandeman »

2
1 slika 1 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2469
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Ramzess »

Iskra je napisao/la: 12 nov 2020, 14:08 Boga ti...stavit o meni govori moj avatar?

Avatare valjda biramo po sličnom senzibilitetu a ne.po neostvarenim ambicijama.
:jacu

... da imas ko... ovaj zdrijepca koji ti jede iz ruke? :oo
2
2 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Iskra »

Buki je napisao/la: 13 nov 2020, 07:59
Iskra je napisao/la: 12 nov 2020, 14:08 Boga ti...stavit o meni govori moj avatar?

Avatare valjda biramo po sličnom senzibilitetu a ne.po neostvarenim ambicijama.
:jacu

... da imas ko... ovaj zdrijepca koji ti jede iz ruke? :oo


Takav mi nije potreban, ja volim izazov, intelrktualni osobito, a takvav i imam Allahu hvala. Vokim kad mi moze i zna stati na crtu. :stid
1
1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Hannibal »

forum je moja srodna dusa 🤗
3
2 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Maksuz svratila
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 719
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 aug 2020, 21:20

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Maksuz svratila »

...ne vidi selfi manijak dalje od bljeska blica...:maxuz...a silni filteri mu pride dođu, da se pokaže u najboljem svjetlu samo za tren ...dok tumara u svome mraku, gle opet je izbjegao ljubav, jupi je, za dlaku...:maxuz



...onaj što stalno pičetinu žica, ne vidi dalje od svog otkopčanog šlica...ovaj crče išareti joj ono ni mukajet...a sve ko fol izgara od želje za partnerom, a vrišti dovoljn/a sam ja samom sebi...neću da me ko zajebava...nisam mu/joj dorast'o, a nije ni pokuš'o...:maxuz



...selekcija da se neko ne želi, pravi se unaprijed...ne, to neće ići, nije moja liga, ni onog Gospoda Boga nije za me..odoh radije kod Želje na ćevape... šmrc, šmrc nije ga briga... prije nego se nekome pruži i prilika da ti se uopšte približi...i onda koji klinac šiziš...ogrezao si odveć i navikao se na svoju samoću, poštedi svog prenemaganja ostalih...ništa tebi odveć samom ne fali, znaš ti to i sam, ali avaj valja biti kvin drama...a šta imaš ti da ponudiš, kakvog sebe, imaš li uopšte kapacitet za ples u dvoje, sam bauljaš jedva ... a drugome olako lijepiš etikete...neće mene ljubav...bla bla...marš bre u tri lijepe...koji si ti faktor istoj, da te s neba pa u rebra pogodi i ista ti se preko noći, imamo Hazime Bingo...bum tras, bum tras dogodi...:maxuz



...sam/a ne znaš ni šta voliš, ni ko ti prija...šta da tražiš...začahurio si se...taksativno...valja, ne valja...odstrel ide pod lupom opreza jer te neko od prije odveć dobrano sjebao ili si bio prezauzet, možda simpl si povučenija fela samo tebe eto neko čeka da te ko hiljadarku noćas pokupi...a samoća te davi, nakon nekog vremena do grla je došlo jebajiga daj mi šta daš...uh, jest dobar/a tek sad mi je (a prije neki mjesec/godinu očima ih nije mog'o)on/a pravo leg'o...



...svaki lonac ima svoj poklopac...:maxuz... jest, ali u trgovini samo sa istim...jedan jedini je Gospodin/Gospođica Pravi, ostali su samo i biti će krivi promašaji i fioka koja se ne smije otvarati, gadna prošlost što ti žulja k'o tange šupak...đe je oaza mira, u dvoje je lakše...koji isfrustrirani program ....grozničave potrage... Kosmo ovo pa ono redovno veli...mantraj u zenu privlači istu... a i ja sam se ucrvala tebe slušajući...ljubiti je radnja...a ne daj mi istu i prst u uho...ti, dosadna buho...

slika
2
2 slika
...kineski mačak...slika
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la R4IN »

:haha

slika
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Sandeman
Banned
Banned
Reactions: 361
Postovi: 556
Pridružen/a: 07 sep 2020, 15:02

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Sandeman »

Maksuz svratila je napisao/la: 25 nov 2020, 17:37 ...ne vidi selfi manijak dalje od bljeska blica...:maxuz...a silni filteri mu pride dođu, da se pokaže u najboljem svjetlu samo za tren ...dok tumara u svome mraku, gle opet je izbjegao ljubav, jupi je, za dlaku...:maxuz



...onaj što stalno pičetinu žica, ne vidi dalje od svog otkopčanog šlica...ovaj crče išareti joj ono ni mukajet...a sve ko fol izgara od želje za partnerom, a vrišti dovoljn/a sam ja samom sebi...neću da me ko zajebava...nisam mu/joj dorast'o, a nije ni pokuš'o...:maxuz



...selekcija da se neko ne želi, pravi se unaprijed...ne, to neće ići, nije moja liga, ni onog Gospoda Boga nije za me..odoh radije kod Želje na ćevape... šmrc, šmrc nije ga briga... prije nego se nekome pruži i prilika da ti se uopšte približi...i onda koji klinac šiziš...ogrezao si odveć i navikao se na svoju samoću, poštedi svog prenemaganja ostalih...ništa tebi odveć samom ne fali, znaš ti to i sam, ali avaj valja biti kvin drama...a šta imaš ti da ponudiš, kakvog sebe, imaš li uopšte kapacitet za ples u dvoje, sam bauljaš jedva ... a drugome olako lijepiš etikete...neće mene ljubav...bla bla...marš bre u tri lijepe...koji si ti faktor istoj, da te s neba pa u rebra pogodi i ista ti se preko noći, imamo Hazime Bingo...bum tras, bum tras dogodi...:maxuz



...sam/a ne znaš ni šta voliš, ni ko ti prija...šta da tražiš...začahurio si se...taksativno...valja, ne valja...odstrel ide pod lupom opreza jer te neko od prije odveć dobrano sjebao ili si bio prezauzet, možda simpl si povučenija fela samo tebe eto neko čeka da te ko hiljadarku noćas pokupi...a samoća te davi, nakon nekog vremena do grla je došlo jebajiga daj mi šta daš...uh, jest dobar/a tek sad mi je (a prije neki mjesec/godinu očima ih nije mog'o)on/a pravo leg'o...



...svaki lonac ima svoj poklopac...:maxuz... jest, ali u trgovini samo sa istim...jedan jedini je Gospodin/Gospođica Pravi, ostali su samo i biti će krivi promašaji i fioka koja se ne smije otvarati, gadna prošlost što ti žulja k'o tange šupak...đe je oaza mira, u dvoje je lakše...koji isfrustrirani program ....grozničave potrage... Kosmo ovo pa ono redovno veli...mantraj u zenu privlači istu... a i ja sam se ucrvala tebe slušajući...ljubiti je radnja...a ne daj mi istu i prst u uho...ti, dosadna buho...

slika
Konačno!

Taman sam htio napisati da nema srodnih duša, vjerovatno ni duša uopšte, kad ono Maksuz je svratila.

Maksuz je srodna, duša ili cinizam, svejedno.
0
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la R4IN »

Dusha raskopusha :D
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Maksuz svratila
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 719
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 aug 2020, 21:20

Re: Da li je i zašto teško naći srodnu dušu?

Post Postao/la Maksuz svratila »

Sandeman je napisao/la: 26 nov 2020, 16:41
Maksuz svratila je napisao/la: 25 nov 2020, 17:37 ...ne vidi selfi manijak dalje od bljeska blica...:maxuz...a silni filteri mu pride dođu, da se pokaže u najboljem svjetlu samo za tren ...dok tumara u svome mraku, gle opet je izbjegao ljubav, jupi je, za dlaku...:maxuz



...onaj što stalno pičetinu žica, ne vidi dalje od svog otkopčanog šlica...ovaj crče išareti joj ono ni mukajet...a sve ko fol izgara od želje za partnerom, a vrišti dovoljn/a sam ja samom sebi...neću da me ko zajebava...nisam mu/joj dorast'o, a nije ni pokuš'o...:maxuz



...selekcija da se neko ne želi, pravi se unaprijed...ne, to neće ići, nije moja liga, ni onog Gospoda Boga nije za me..odoh radije kod Želje na ćevape... šmrc, šmrc nije ga briga... prije nego se nekome pruži i prilika da ti se uopšte približi...i onda koji klinac šiziš...ogrezao si odveć i navikao se na svoju samoću, poštedi svog prenemaganja ostalih...ništa tebi odveć samom ne fali, znaš ti to i sam, ali avaj valja biti kvin drama...a šta imaš ti da ponudiš, kakvog sebe, imaš li uopšte kapacitet za ples u dvoje, sam bauljaš jedva ... a drugome olako lijepiš etikete...neće mene ljubav...bla bla...marš bre u tri lijepe...koji si ti faktor istoj, da te s neba pa u rebra pogodi i ista ti se preko noći, imamo Hazime Bingo...bum tras, bum tras dogodi...:maxuz



...sam/a ne znaš ni šta voliš, ni ko ti prija...šta da tražiš...začahurio si se...taksativno...valja, ne valja...odstrel ide pod lupom opreza jer te neko od prije odveć dobrano sjebao ili si bio prezauzet, možda simpl si povučenija fela samo tebe eto neko čeka da te ko hiljadarku noćas pokupi...a samoća te davi, nakon nekog vremena do grla je došlo jebajiga daj mi šta daš...uh, jest dobar/a tek sad mi je (a prije neki mjesec/godinu očima ih nije mog'o)on/a pravo leg'o...



...svaki lonac ima svoj poklopac...:maxuz... jest, ali u trgovini samo sa istim...jedan jedini je Gospodin/Gospođica Pravi, ostali su samo i biti će krivi promašaji i fioka koja se ne smije otvarati, gadna prošlost što ti žulja k'o tange šupak...đe je oaza mira, u dvoje je lakše...koji isfrustrirani program ....grozničave potrage... Kosmo ovo pa ono redovno veli...mantraj u zenu privlači istu... a i ja sam se ucrvala tebe slušajući...ljubiti je radnja...a ne daj mi istu i prst u uho...ti, dosadna buho...

slika
Konačno!

Taman sam htio napisati da nema srodnih duša, vjerovatno ni duša uopšte, kad ono Maksuz je svratila.

Maksuz je srodna, duša ili cinizam, svejedno.
slika
0
...kineski mačak...slika
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”