Pegging

Figurae Veneris, i sve što niste znali...
Moderator: CocoMa, Moonlight
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2407
Postovi: 1438
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Pegging

Post Postao/la ROOT »

Bio u teretani momak uvijek uvučen u te seksualne igrice , šeme i imao je prijedloge da je i mene znao iznenadit',
elem...
Izvadi jednom mobitel i slike djevojke te reče kako se zove i kol'ko ima godina (25), kaže da dolazi sutradan iz Švedske te da će on dati njen kontakt bilo kom' ko je zainteresovan.
Cura je manekenka, visoka ,plava dotjerana tip-top što je vidjljivo sa slika.
I kaže otvorena je laka za dogovorit' samo što prije nego ti dobiješ priliku da nju prvo ona tebe sa tim straponom, to joj je veliki turn on.
Bilo je tu 20 momaka, što starijih što mladjih , znam da bi' ih dosta pristalo na sve al' kad su čuli to lagano su se svi isparili. :meha3
3
3 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Pegging

Post Postao/la Ommadawn »

ROOT je napisao/la: 11 apr 2021, 21:52 Bio u teretani momak uvijek uvučen u te seksualne igrice , šeme i imao je prijedloge da je i mene znao iznenadit',
elem...
Izvadi jednom mobitel i slike djevojke te reče kako se zove i kol'ko ima godina (25), kaže da dolazi sutradan iz Švedske te da će on dati njen kontakt bilo kom' ko je zainteresovan.
Cura je manekenka, visoka ,plava dotjerana tip-top što je vidjljivo sa slika.
I kaže otvorena je laka za dogovorit' samo što prije nego ti dobiješ priliku da nju prvo ona tebe sa tim straponom, to joj je veliki turn on.
Bilo je tu 20 momaka, što starijih što mladjih , znam da bi' ih dosta pristalo na sve al' kad su čuli to lagano su se svi isparili. :meha3
Moj rođak nekadašnoj curi predložio analni seks.
Veli ona može tu večer.
Taman se skinuli i sve, izvadi treba dildo i reče mu hoćeš li sa vazelinom ili bez? Bojim se da te neće možda boljeti.
Kae rođo sjebo se ko baba niz stepenice.
6
6 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Pegging

Post Postao/la Ramzess »

ROOT je napisao/la: 11 apr 2021, 21:52 Bio u teretani momak uvijek uvučen u te seksualne igrice , šeme i imao je prijedloge da je i mene znao iznenadit',
elem...
Izvadi jednom mobitel i slike djevojke te reče kako se zove i kol'ko ima godina (25), kaže da dolazi sutradan iz Švedske te da će on dati njen kontakt bilo kom' ko je zainteresovan.
Cura je manekenka, visoka ,plava dotjerana tip-top što je vidjljivo sa slika.
I kaže otvorena je laka za dogovorit' samo što prije nego ti dobiješ priliku da nju prvo ona tebe sa tim straponom, to joj je veliki turn on.
Bilo je tu 20 momaka, što starijih što mladjih , znam da bi' ih dosta pristalo na sve al' kad su čuli to lagano su se svi isparili. :meha3
Ma to je bombaska fora, najvjerovatnije djevojka nije ni dosla.

Tako od mene jaran trazio stan preko vikenda, kaze ima semu reko imas duplo golo, kaze imam imam dolazi mala stoposto, reko dacu kljuceve Jasi, zajednickom jaranu i komsiji, kad zavrsis daj kljuceve njemu. Kad sam se vratio pitam Jasa jel' bilo sta, kaze jeste, cekali smo na trolejbuskoj cijeli sat i kad smo se smrzli odemo kod tebe i popijemo ti svu zalihu domace travarice. :malagani
2
2 slika
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2407
Postovi: 1438
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Pegging

Post Postao/la ROOT »

Ramzess je napisao/la: 22 apr 2021, 09:47

Ma to je bombaska fora, najvjerovatnije djevojka nije ni dosla.

Tako od mene jaran trazio stan preko vikenda, kaze ima semu reko imas duplo golo, kaze imam imam dolazi mala stoposto, reko dacu kljuceve Jasi, zajednickom jaranu i komsiji, kad zavrsis daj kljuceve njemu. Kad sam se vratio pitam Jasa jel' bilo sta, kaze jeste, cekali smo na trolejbuskoj cijeli sat i kad smo se smrzli odemo kod tebe i popijemo ti svu zalihu domace travarice. :malagani
Nije bomba , zato sam i napis'o da ga znam po prethodnim dešavanjima kao npr. kad je pitao jel' ko zainteresovan za bukake, cura iz Beograda dolazi i vidio sam par fotki s tom susreta :ehe
par dana poslije... :heidi2
A i da nisam vidio nema ga da mi može gledat' u oči i prodat' laž ako ja ne želim kupit'.
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Pegging

Post Postao/la Ramzess »

ROOT je napisao/la: 22 apr 2021, 23:39 Nije bomba , zato sam i napis'o da ga znam po prethodnim dešavanjima kao npr. kad je pitao jel' ko zainteresovan za bukake, cura iz Beograda dolazi i vidio sam par fotki s tom susreta :ehe
par dana poslije... :heidi2
A i da nisam vidio nema ga da mi može gledat' u oči i prodat' laž ako ja ne želim kupit'.
Podsjeca me na umjetnike, to je kod njih normala da se svasta radi i sve im novo interesantno. Zaglavio sam nekoliko puta na njihovim dernecima - koja Sodoma i Gomora gluho bilo ... :haha :haha :haha
2
2 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Pegging

Post Postao/la Ommadawn »

Pa sad...
Navodno je i Đorđe Martinović vršio peging sa pivskom flašom, onomad iliti tačnije 1 maja 1985
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Endzi
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 306
Postovi: 313
Pridružen/a: 27 mar 2021, 20:13

Re: Pegging

Post Postao/la Endzi »

ovo neka homicka furka
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Pegging

Post Postao/la Ommadawn »

Endzi je napisao/la: 23 apr 2021, 17:45 ovo neka homicka furka
Ne nužno
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Pegging

Post Postao/la Heidi »

Joj sjetila sam se ove teme jucer kad sam vidjela kolegicu Peggy :palm
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Pegging

Post Postao/la Heidi »

Umalo da kazem, hi Pegging, was geht.
2
2 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Pegging

Post Postao/la Ramzess »

Endzi je napisao/la: 23 apr 2021, 17:45 ovo neka homicka furka
Ma neeee, neki ljuti tako masiraju prostatu. :zbunj
0
Odgovori

Natrag na “Seks”