Sexualna uznemiravanja

Figurae Veneris, i sve što niste znali...
Moderator: CocoMa, Moonlight
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Sexualna uznemiravanja

Post Postao/la CocoMa »

O tome kako je seksualno uznemiravana na plaži ispričala je jedna Murterka, objavivši sve na društvenim mrežama. Doduše, njezina priča nije o 'špijačima' već o masturbatorima. Ili o 'špijačima' koji su se oteli kontroli, jer 'špijači', koliko smo razumjeli, ako već i mlate "majmuna", ne čine to naočigled već skriveni. Zvuči komplicirano? Teško je, priznajemo, razdvojiti liniju između 'špijača' i masturbatora, ali jednako je gnjusno. A ovo je priča junakinje s Murtera...

 

 

 

Britanska ministrica vanjskih poslova Priti Patel želi zabraniti seksualno uznemiravanja na ulicama Engleske i Walesa, a prijedlog zakona kojim će zviždanje i mijaukanje za ženama na ulici postati kažnjivo pušten je u proceduru. Bruxelles je takvu odluku donio još 2012. godine, a oni koji se ne mogu suzdržati od dobacivanja na račun ženskog izgleda postat će 'lakši' za 250 eura. U Francuskoj su isti zakon donijeli 2018. godine, a tamo se fućkanje za ženama 'plaća' 750 eura.


Hrvatska nema takav zakon, mi imamo – Murter. Tamo se muškarci željni ženskog tijela dijele u tri kategorije – galebare, 'špijače' i masturbatore, piše 24sata.hr.


Prva kategorija je, tvrde nam mještani, davno izumrla. Za ovu treću nam se svi kunu da ne postoji, ili je riječ o nekom nenormalnom pojedincu, a toga ima svugdje. Ali zato 'špijači' (promatrači, voajeri nap.a.)... hm, to je nešto zbilja specifično. To su oni koji bi htjeli biti galebari, ali nisu se nikad "realizirali" u toj kategoriji. Neki će o njima pričati sa sažaljenjem, neki čak s dozom simpatije, ali ih uglavnom drže bezopasnima. Kažu nam, "toga je uvijek bilo i bit će". Ti nedovršeni galebari bez šarma i samopouzdanja ne usude se prići ženi pa ih promatraju na plaži iz grmlja, ili iza zidića, ili ako su hrabriji naprosto sjednu u blizinu žene, skinu se goli i ponudu stave na 'izvol'te'. Pa ako prođe, prođe.


O tome kako je seksualno uznemiravana na plaži anonimno je ispričala jedna Murterka, objavivši sve na društvenim mrežama. Doduše, njezina priča nije o 'špijačima' već o masturbatorima. Ili o 'špijačima' koji su se oteli kontroli, jer 'špijači', koliko smo razumjeli, ako već i mlate "majmuna", ne čine to naočigled već skriveni. Zvuči komplicirano? Teško je, priznajemo, razdvojiti liniju između 'špijača' i masturbatora, ali jednako je gnjusno. A ovo je priča junakinje s Murtera.


- Gospodo drkadžije i mlatimudani, koji kao gladni psi obilazite uvale od Doca do Kosirine i dalje, i to po nekoliko puta gore - dolje dnevno, ne bi li naišli na koje golišavo tijelo žene, muškarca, ili djeteta koji u osami traže mir uz knjigu i kupanje, na vas se odnosi ovaj tekst. Ako mi ikada više u neposrednu blizinu priđe neki od vas, raskreči noge i gledajući me u oči šamara majmuna, fotografirat ću i njega i njegov bijedni ku*ac i prijaviti ga s tim dokazima policiji zbog seksualnog uznemiravanja. Danas mi se to na plaži dogodilo dvaput u razmaku od pola sata. Imala sam na sebi kupaći kostim i pareo. (...) Ali sve i da sam bila gola, gospodo dežurni drkadžije Murtera i okolice, to vam ne daje pravo da goli sjednete dva metra od mene i drkate. Nakon godina i godina ignoriranja ovakvog ponašanja, od danas proglašavam hajku na sve javne drkadžije Murtera. Vaša imena (jer naši ste domaći, uvijek jedni te isti, znamo vas) kao i vaše fotografije, bit će objavljene javno na društvenim mrežama te poslane policiji s tužbom za seksualno uznemiravanje. (...) I na kraju, gospodo drkadžije, da razjasnimo i taj misterij: kad se žena sunča sama uz more, ona je gotovo sigurno došla da se sama sunča uz more i ništa više. Vaše kite nisu neodoljive, ako su vam nezaposlene, a zaposlite ih doma u svoja četiri zida.. - stoji u objavi koja je prilično uznemirila Murterine i koji su za 24sata.hr, svatko na svoj način, pokušavali objasniti što se događa u mjestu.


Neki ženi ne vjeruju, neki se i izruguju, neki nam da je sama to prizvala, dio njih tvrdi da 'špijača' odnosno promatrača ima koliko god hoćete, a neki da za to nikad nisu čuli.


- Gledajte, žena koja sama ide kupati se na stijene, u divljinu, u usamljene uvale, to je ovdje siguran znak da nešto očekuje. Na stijenama ima onih koji odmah priđu ženi kada je vide samu. Nije to nikakva tajna. Znao sam sa suprugom ići u te skrivene uvale s južne strane otoka i uvjerio sam se kako to funkcionira. Žena je sama, muškarac joj priđe, skine se gol... To je kao neka vrsta ponude. Ponekad uđu u priču, ponekad ne. Evo, supruga i ja smo jednom otišli tamo na stijene, ja sam zaboravio nešto i vratio se do automobila. Ona je ostala sama na plaži i u tom kratkom periodu već joj je prišao neki muškarac. Kad sam ja došao, on je otišao dalje. Ugledao je neku drugu i prišao joj. Primijetio sam da su postigli nekakav dogovor – prepričava 80-godišnji Zagrepčanin koji već desetljećima boravi u Murteru, a otkako je u mirovini, i po šest mjeseci.


Dodaje kako je, koliko je shvatio iz priče, žena bila pristojno obučena, ali pogriješila je što je na plaži bila sama. Dvojbeno mu je, kaže, i tvrdnja da je riječ o domaćim ljudima jer policiji nije dala njihova imena. I baš dvojica u razmaku od pola sata... I pita se...


- A recite vi meni, zar nije bolje sjesti odmah do žene i ponuditi što ima nego je s teleobjektivom gledati s 200 metara udaljenosti, a da ona to i ne zna – pita se sugovornik 24sata.hr, o čemu dalje možete čitati ovdje.

 


(DEPO PORTAL)

 

 
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Sexualna uznemiravanja

Post Postao/la CocoMa »

Ima muškaraca koji sebi svašta daju za pravo... :face

Hodati po plaži i tražiti motivaciju za masturbiranje mi je bolesno ..

Nek se ubije svaki ako mu se ne može dići bez polugole žene ispred sebe.. :kava
0
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Sexualna uznemiravanja

Post Postao/la lejlamo »

mentalitet je i dalje ovaj
Dodaje kako je, koliko je shvatio iz priče, žena bila pristojno obučena, ali pogriješila je što je na plaži bila sama.
što bi žena sama otišla na plažu ili šumu nego da traži blaženi penis. :zbunj


mada, imamo alternativu
- A recite vi meni, zar nije bolje sjesti odmah do žene i ponuditi što ima nego je s teleobjektivom gledati s 200 metara udaljenosti, a da ona to i ne zna
bezbeli. neka prati ženu i drka, bolje nego da je nišani teleobjektivom. :meha2

Bruxelles je takvu odluku donio još 2012. godine, a oni koji se ne mogu suzdržati od dobacivanja na račun ženskog izgleda postat će 'lakši' za 250 eura. U Francuskoj su isti zakon donijeli 2018. godine, a tamo se fućkanje za ženama 'plaća' 750 eura.
:ok
0
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1584
Postovi: 1597
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Sexualna uznemiravanja

Post Postao/la Podrinjac »

Nek mene koja sexualno uznemirava, ne bih se ljutio.
0
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Sexualna uznemiravanja

Post Postao/la R4IN »

Jel ovo samo vazi za muske il za zene isto? :hm
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Sexualna uznemiravanja

Post Postao/la Hannibal »

R4IN je napisao/la: 13 okt 2021, 17:31 Jel ovo samo vazi za muske il za zene isto? :hm
a samo za muske brt
zenama je sve dozvoljeno
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Odgovori

Natrag na “Seks”