Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Figurae Veneris, i sve što niste znali...
Moderator: CocoMa, Moonlight
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Polaris »

U biti da uskost zene dolje nije bas uvijek za pohvalu
1
1 slika
Avatar
PilePipi
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 197
Postovi: 305
Pridružen/a: 17 sep 2021, 01:50

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la PilePipi »

Polaris je napisao/la: 18 sep 2021, 20:45 Jel ko od vas kad slao eksplicitne slike?
Jesam ja i opet bi ponovila. Malo je to koliko mu dugujem.
3
2 slika 1 slika
Djevojka koja obecava :habibi
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 790
Postovi: 696
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la grunf »

laga-nini je napisao/la: 13 aug 2020, 07:38 Jedna djevojka je zatražila njenu pomoć jer je ovisna o slanju golih fotografija nepoznatim ljudima. Uz sve to napisala je i da ima dečka.
"Volim svog dečka i naš vruć, divlji seksualni život je sjajan, ali ovisna sam o traženju pažnje na internetu. Stalno koketiram s nepoznatim osobama i razmjenjujem gole slike s njima. Ne sviđa mi se što radim, ali čini se da ne mogu prestati. Imam 23 godine, moj dečko 31 i kondicijski je trener. Njemu ne smeta to što radim, ali mene muči"...nešto mi poznato to a forumaši
Clanak je napisan za “Dear Deidre" citalacku publiku zigosanu razvratom i izuzetno niskom inteligencijom.
1
1 slika
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Hannibal »

laga-nini je napisao/la: 13 aug 2020, 07:38 Jedna djevojka je zatražila njenu pomoć jer je ovisna o slanju golih fotografija nepoznatim ljudima. Uz sve to napisala je i da ima dečka.
"Volim svog dečka i naš vruć, divlji seksualni život je sjajan, ali ovisna sam o traženju pažnje na internetu. Stalno koketiram s nepoznatim osobama i razmjenjujem gole slike s njima. Ne sviđa mi se što radim, ali čini se da ne mogu prestati. Imam 23 godine, moj dečko 31 i kondicijski je trener. Njemu ne smeta to što radim, ali mene muči"...nešto mi poznato to a forumaši
daj nam njen kontakt brt
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5606
Postovi: 3445
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la radostan dan »

PilePipi je napisao/la: 19 sep 2021, 00:26
Polaris je napisao/la: 18 sep 2021, 20:45 Jel ko od vas kad slao eksplicitne slike?
Jesam ja i opet bi ponovila. Malo je to koliko mu dugujem.
nisam očekivao da ću ovo pročitati na nekom bh forumu....

:ok
3
2 slika 1 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Miss Y. »

:palm
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Hannibal »

da su sve djevojke ovake dje bi nam kraj bijo ocm
osim moje naravno
3
3 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 6946
Postovi: 3585
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Zara »

nadam se da nije slala nekom našem beharcu :o
2
2 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Heidi »

NE DAM!!!
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Desperado »

radostan dan je napisao/la: 19 sep 2021, 13:52
PilePipi je napisao/la: 19 sep 2021, 00:26

Jesam ja i opet bi ponovila. Malo je to koliko mu dugujem.
nisam očekivao da ću ovo pročitati na nekom bh forumu....

:ok
Dobra konstatacija. Inace ces slabo vidjeti iskrenost u ovakvim segmentima na nasim forumima. Ali razumljivo je i zbog cega. Ipak smo mi jedna sredina sa velikom mizoginistickom barom, pa su zene vise primorane "biti svetice" ne samo u ocima muskaraca, vec i drugih zena.
3
3 slika
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la dmr »

Zara je napisao/la: 21 sep 2021, 10:57 nadam se da nije slala nekom našem beharcu :o
nadaj se :fiju :keke
2
1 slika 1 slika
:rolka
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Polaris »

MarlboroGold je napisao/la: 21 sep 2021, 12:53
radostan dan je napisao/la: 19 sep 2021, 13:52

nisam očekivao da ću ovo pročitati na nekom bh forumu....

:ok
Dobra konstatacija. Inace ces slabo vidjeti iskrenost u ovakvim segmentima na nasim forumima. Ali razumljivo je i zbog cega. Ipak smo mi jedna sredina sa velikom mizoginistickom barom, pa su zene vise primorane "biti svetice" ne samo u ocima muskaraca, vec i drugih zena.
Slazem se.
2
1 slika 1 slika
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la ina »

Ljudi se mogu između ljubavi naći i u zajedničkim seksualnim željama i ostvarivanju istih s partnerom.

A bilo kakva ovisnost, sama po sebi nije baš ok..
Nema tu prvobitno velike veze i temelja ni sama sloboda žene a ni mogući (ne)pritisak okoline..
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Heidi »

Pa ako si u ozbiljnoj vezi, a daleko ste, jasta ces nego pozirat i slikat se.

Sa strancima ....hm, tu sam skepticna.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la ina »

Ako je i to "tvoja" realna volja i hoćeš..
Ako ne, druga strana će razumjeti.. ili mislim da bi bilo ok i uopšte ne toliko teško da se uzme u obzir. Kao i to da pronađu razgovorom ono što bi obstrano godilo povodom situacije i okolnosti..

U ovom slučaju njemu ne smeta..
A njoj ovisnost, problem a i "uzivancija"

Ovisnosti se liječe.. A bitan korak naprijed je i trenutak prepoznavanja istih.. A i prisutnost doista bliskih ljudi koji ne žmire i koji su svjesni problematike..
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Ommadawn »

@MarlboroGold ti spomenu kako je Bosna prilično konzervativna sredina za ovakve stvari ali mogu ti reći da po tom pitanju nije mnogo odmakla od Švedske.
Iako su imali prilično liberalno viđenje po pitanju seksa, među prvima (ako ne i prvi) u Europi - upravo slanje eksplicitnih fotografija je još uvijek tema mizogena koji jako teško to opraštaju.

Nikad nisam htio slati svoje slike niti su me interesovale slike takvog sadržaja drugih, pa čak i kada su bile u pitanju osobe s kojima sam prethodno imao intimne odnose.
Jednostavno, ubijalo je to neku magiju koja bi nerijetko postojala. Neću reći da nije bilo tih pokušaja ali jok.

Međutim, mišljenja sam da ukoliko neko to želi a svjestan/svjesna je posljedica koje može to donijeti - samo naprijed.

Ljude je najlakše osuditi.
1
1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Djevojka priznala: Volim dečka, ali sam ovisna o slanju golih fotografija strancima

Post Postao/la Heidi »

A ova iz naslova je caknuta koliko ja to mogu da shvatim.

Voli decka. Aha.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Odgovori

Natrag na “Seks”