Oralni sex

Figurae Veneris, i sve što niste znali...
Moderator: CocoMa, Moonlight
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

..ma ne samo ima stidljivi forumaša.. :lagani
0
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

laga-nini je napisao/la: 20 aug 2020, 22:34 ..ma ne samo ima stidljivi forumaša.. :lagani
Rece mi neko da sam balavica koja otvara hrabre teme. Mislilm da je ta osoba mislila na ovu temu :D
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

...meni baš slatko kad ti pišeš o tome.. :pusi
0
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

laga-nini je napisao/la: 20 aug 2020, 22:37 ...meni baš slatko kad ti pišeš o tome.. :pusi
U kojem smislu tacno? Sto sam premlada da pisem o tome?

Otkad je 25 godina premlado :hohoho
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

..punoljetna si..u čemu je problem..veći je problem što stari kenjac o tome piše.. :lagani
0
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Ja sam seksualno aktivna od 20. godine i sta sad treba da glumim neko nevinasce ovdje.. Vala necu, ako mi se prica o necemu pricat cu mada nisam ni pricala koliko sam htjela iskreno :zbunj
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 20 aug 2020, 22:46, ukupno mijenjano 2 puta.
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

laga-nini je napisao/la: 20 aug 2020, 22:40 ..punoljetna si..u čemu je problem..veći je problem što stari kenjac o tome piše.. :lagani
Neka otvara ko god zeli kakve god zeli teme.. kome se ne cita nece ni uci na temu ili ako vidi da je nesto sto ga ne zanima i o cemu ne zeli pricati nece ni komentarisati na temi :zbunj
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

..podržavam te..
0
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Najgori su mi oni koje fol ne zanimaju ove teme, smatraju da je to za izmedju 4 zida a redovno otvaraju ovakve teme i pisu nesto na taj fazon kao ibrete se temama a redovno ih citaju :DDD
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

A nismo Bog zna sta ni pisali ovdje, ovo iznad je samo moja opservacija sa drugog foruma :ooo

Ovdje nije toliko aktivan ovaj podforum :ooo
Furlan
Novi behar
Novi behar
Reactions: 202
Postovi: 224
Pridružen/a: 28 jul 2020, 21:27

Re: Oralni sex

Post Postao/la Furlan »

blinkonce je napisao/la: 20 aug 2020, 22:45 Najgori su mi oni koje fol ne zanimaju ove teme, smatraju da je to za izmedju 4 zida a redovno otvaraju ovakve teme i pisu nesto na taj fazon kao ibrete se temama a redovno ih citaju :DDD
Pusti citanje, radi li se sta? :D
0
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Oralni sex

Post Postao/la Moonlight »

blinkonce je napisao/la: 20 aug 2020, 22:45 Najgori su mi oni koje fol ne zanimaju ove teme, smatraju da je to za izmedju 4 zida a redovno otvaraju ovakve teme i pisu nesto na taj fazon kao ibrete se temama a redovno ih citaju :DDD
Kao što neki vole ili ne vole oralni sex, tako neki vole, a neki ipak ne da o tome da pričaju.
Treba samo naučiti poštovati tudju volju, a ne biti navalentan i insistirati da dr djele tvoja interesovanja 😉

Za mene lično je ovo vrlo privatno i o tome šta volim ili ne volim u krevetu mogu razgovarati samo sa onim koga pustim u svoj krevet. Nadam se da to nije teško razumjeti i poštovati 👍
0
Zadnja izmjena: Moonlight, dana/u 20 aug 2020, 23:03, ukupno mijenjano 1 put.
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Furlan je napisao/la: 20 aug 2020, 22:56
blinkonce je napisao/la: 20 aug 2020, 22:45 Najgori su mi oni koje fol ne zanimaju ove teme, smatraju da je to za izmedju 4 zida a redovno otvaraju ovakve teme i pisu nesto na taj fazon kao ibrete se temama a redovno ih citaju :DDD
Pusti citanje, radi li se sta? :D
Kod mene trenutno nema nista :oo
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Nisam navaletna nego kazem da mi je bezveze svaki put pisati na temi kako ne zelis o ovome pricati. Nemoj onda ni otvarati ovu temu.

I opet kazem nismo ni pisali nista posebno ovdje 🙂
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 20 aug 2020, 23:07, ukupno mijenjano 1 put.
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Moonlight je napisao/la: 20 aug 2020, 23:02
blinkonce je napisao/la: 20 aug 2020, 22:45 Najgori su mi oni koje fol ne zanimaju ove teme, smatraju da je to za izmedju 4 zida a redovno otvaraju ovakve teme i pisu nesto na taj fazon kao ibrete se temama a redovno ih citaju :DDD
Kao što neki vole ili ne vole oralni sex, tako neki vole, a neki ipak ne da o tome da pričaju.
Treba samo naučiti poštovati tudju volju, a ne biti navalentan i insistirati da dr djele tvoja interesovanja 😉

Za mene lično je ovo vrlo privatno i o tome šta volim ili ne volim u krevetu mogu razgovarati samo sa onim koga pustim u svoj krevet. Nadam se da to nije teško razumjeti i poštovati 👍
Postujem i nisam ni rekla da mora svako o tome pricati.
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Oralni sex

Post Postao/la Hannibal »

vidi je sto nabija postove svojoj temi 😑
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Hannibal je napisao/la: 20 aug 2020, 23:06 vidi je sto nabija postove svojoj temi 😑
I ti si eto dao doprinos :ooo
Odgovori

Natrag na “Seks”