Oralni sex

Figurae Veneris, i sve što niste znali...
Moderator: CocoMa, Moonlight
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

blinkonce je napisao/la: 20 aug 2020, 23:03
Furlan je napisao/la: 20 aug 2020, 22:56
Pusti citanje, radi li se sta? :D
Kod mene trenutno nema nista :oo
..ni kod mene unuci su deset dana kod mene.. :haha
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Oralni sex

Post Postao/la Hannibal »

sacemo joj nabit 20 stranica 🤗
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

Meni i dalje nije jasno po cemu je ovo hrabra tema. Nije da je oralni sex bas taboo tema. Da sam otvorila temu o analnom sexu e to bi razumjela da je hrabro...
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Oralni sex

Post Postao/la Moonlight »

Otvorim temu, preletim postove, ako imam šta napisati, napišem.
Ako nemam izadjem. :zbunj
Jesam li zato najgora? :cek
Treba u svakom druženju uživati. :vrti
Forsiranje komentara na temama i lajkova mi je podjednako tome da u stvarnoj komunikaciji ne daš sugovorniku do riječi doći ili gledaš da što više kažeš, a nebitno je šta govoriš.
Šta dobiješ ako ti tema ima puno postova?
Ako se to plaća hajmo sad svi fino da se družite na temi Komarci :valja
0
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

E vala ako iko manje u drustvu uzivo prica onda sam to ja :zbunj

Obicno druga osoba ima glavnu rijec ja tu i tamo ubacim koju jer vise volim slusati nego pricati.
Nasrudin hodža
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 407
Postovi: 351
Pridružen/a: 06 aug 2020, 18:24

Re: Oralni sex

Post Postao/la Nasrudin hodža »

Tobejarabi Tobeestakvirullah!
2
2 slika
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

A ko ovdje trazi da tema ima postova? I ko kaze da ne smijes da udjes preletis temu i izadjes? Ja sam usla komentarisala da pitam jel ovo hrabra tema i onda se raspricala, imam pravo.

Nemojte pretjerivati.
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Oralni sex

Post Postao/la Moonlight »

blinkonce je napisao/la: 20 aug 2020, 22:45 Najgori su mi oni koje fol ne zanimaju ove teme, smatraju da je to za izmedju 4 zida a redovno otvaraju ovakve teme i pisu nesto na taj fazon kao ibrete se temama a redovno ih citaju :DDD
0
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

I? Jel ja tu spominjem da neko MORA da pise na temi sto ti tvrdis da ja insistiram? Samo pisem da ima takvih ljudi koje se prave da ih ne zanimaju ove teme a potajno ih zanimaju. Nisam mislila ni na koga konkretno ovdje i u drugom postu sam napisala da je to sto sam primjetila na drugom forumu a ne ovdje.
Nasrudin hodža
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 407
Postovi: 351
Pridružen/a: 06 aug 2020, 18:24

Re: Oralni sex

Post Postao/la Nasrudin hodža »

Ja bi to malo volio ali mi služba ne dozvoljava.
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

...baš me zanima kakav je stav islama prema tome..a neugodno da idem s tim na temu islam.. :cek
0
Nasrudin hodža
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 407
Postovi: 351
Pridružen/a: 06 aug 2020, 18:24

Re: Oralni sex

Post Postao/la Nasrudin hodža »

Sa svoje četr žene u svoja četr zida mogu da radim šta oću.
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

..moćan si..baš četri.. :stop
0
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

laga-nini je napisao/la: 20 aug 2020, 23:38 ...baš me zanima kakav je stav islama prema tome..a neugodno da idem s tim na temu islam.. :cek
Evo sta sam nasla:

Što se tiče metoda međusobne stimulacije u predigri, šerijat dozvoljava i mužu i ženi da vide, poljube, dotaknu, mirišu ili stimulišu bilo koji dio partnerovog tijela. Prema tome, oralni seks kako se naziva u ovome dijelu svijeta, dozvoljen je, jer ne postoji kur'ansko-hadiski tekst koji ga zabranjuje, niti se on suprotstavlja općim principima seksualnog odgoja. U osnovi stvari su dozvoljene sve dok se ne pojavi kur'ansko-hadiski tekst koji ih zabranjuje. Poslanik s.a.v.s. kaže da sve ono što nije spomenuto u kontekstu zabrane jeste milost Allaha prema svojim robovima. Sve što sam ovdje rekao odnosi se na legalno zasnovan brak i legalne bračne partnere. U svemu ovome osnovno je pravilo međusobno zadovoljstvo i fleksibilnost. Ako jedan od partnera ne voli određenu seksualnu radnju, onda onaj drugi treba da se ravna prema njegovim osjećanjima.
https://www.google.com/amp/s/akos.ba/da ... slamu/amp/
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Oralni sex

Post Postao/la laga-nini »

..i kod nas je slično..Treba imati na umu da Bog koji stvorio našu seksualnost, nam je također dao i određene granice u kojima se ona može odvijati, i da od nas traži odgovornost kako je koristimo.

Sve što je neprirodno, nastrano i izopačeno (npr. analni seks, sadomazo itd.) ne bi trebalo imati mjesta u seksualnom životu jednog kršćanskog para – koji teži da udovolji i služi Bogu. Ni jedna seksualna perverzija i devijacija ne dolazi od Boga – “Oca svjetlosti” (Jakovljeva 1,17), već od naše pale tjelesnosti koja biva raspaljivana demonima razvrata i izopačenosti...
1
1 slika
blinkonce
Reactions:

Re: Oralni sex

Post Postao/la blinkonce »

laga-nini je napisao/la: 20 aug 2020, 23:55 ..i kod nas je slično..Treba imati na umu da Bog koji stvorio našu seksualnost, nam je također dao i određene granice u kojima se ona može odvijati, i da od nas traži odgovornost kako je koristimo.

Sve što je neprirodno, nastrano i izopačeno (npr. analni seks, sadomazo itd.) ne bi trebalo imati mjesta u seksualnom životu jednog kršćanskog para – koji teži da udovolji i služi Bogu. Ni jedna seksualna perverzija i devijacija ne dolazi od Boga – “Oca svjetlosti” (Jakovljeva 1,17), već od naše pale tjelesnosti koja biva raspaljivana demonima razvrata i izopačenosti...
Ja sam procitala da je u Islamu zabranjen analni seks i seks za vrijeme menstruacije, a nisam nista nasla o sadomazu. Mozda neko drugi zna vise o tome. :oke
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Oralni sex

Post Postao/la Hannibal »

sado mazo je dozvoljen ako ce muz udarat zenu, provjerena informacija
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Odgovori

Natrag na “Seks”