Osobine odlicnog ljubavnika

Figurae Veneris, i sve što niste znali...
Moderator: CocoMa, Moonlight
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la Ramzess »

Russki je napisao/la: 08 jan 2021, 15:18 sto kaze brus li, ne bojim se covjeka koji zna 10 000 udaraca nego jednog covjeka koji je jedan udarac vjezbao 10 000 puta...tako brt treba vjezbat jednu pozu i ondak je ono pravo pukn't :D :D :D :D :D
Brus Li je imao samo jednu zenu i jednu ljubav sa kojom je snimao filmove. I navodno nije sa ovom glumicom imao odnose u sto sumnjam, pa eto nek bude da je imao dvije zene.

Znaci nije bogdu mjerodavan za ovu temu ... :oo

E sad sam shvatio - u necemu sam bolji od Malog Zmaja ... :zeljo
0
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la Ommadawn »

Im’o ne im’o. Čuv’o se od svega i svačega i opet umro mlad.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la CocoMa »

Da nakon sexa ne okrene leda i zahrči.. ili da se pravi da je mrtav. :oo
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la storm »

Čitaj 'vamo...:keke
slika
VRIJEME JE ZA POPRAVNI
Greške koje muškarci rade u seksu i zbog kojih sigurno neće doći na glas kao dobri ljubavnici


Muškarci se mogu ‘zapaliti‘ u trenu, gotovo da je dovoljan jedan klik i spremni su na seks, no kod žena do seksualnog uzbuđenja ne dolazi tako brzo

Radite li ove pogreške, a radi ih više muškaraca nego što mislite, među ženama sigurno nećete biti na glasu kao veliki ljubavnik. A vjerojatno ni vaša partnerica nije oduševljena, ali vas ne želi povrijediti pa više glumi nego što zaista uživa. Srećom, većina tih pogrešaka može se izbjeći jednostavnom promjenom načina na koji razmišljate o seksu, a seks tada vrlo lako može postati puno bolji. I to ne samo za nju jer, kad ona počne stvarno uživati, vi ćete uživati još deset puta više.


Mislite da seks počinje u spavaćoj sobi, dvije minute prije penetracije

- Muškarci se mogu 'zapaliti' u trenu, gotovo da je dovoljan jedan klik i spremni su na seks, no kod žena do seksualnog uzbuđenja ne dolazi tako brzo - kaže seksualni terapeut dr. Ian Kerner te savjetuje da tijekom dana usmjerite stvari prema seksu mnoštvom poljubaca, zagrljaja i nježnih dodira. Smijte se zajedno i pokažite joj da vam je stalo do nje, savjetuje dr. Kerner dodajući da je ženama potrebno da se osjećaju sigurno i ugodno u vezi da bi se zaista mogle posve opustiti i uživati u seksu. Dugačak, nježan zagrljaj znači mnogo više nego što mislite. Istraživanja su pokazala da zagrljaj u trajanju od samo 30 sekundi potiče lučenje oksitocina, hormona koji kod žena stvara osjećaj povezanosti i povjerenja.



Uvjereni ste da znate što ona voli i što je uzbuđuje

Jednako velik postotak žena glumi orgazam danas kao što su to činile i prije 20 ili 30 godina. Dakle, ako ona ne uživa u seksu, u većini slučajeva vi to nećete znati jer će se pretvarati da ste nenadmašni i da je sva ustreptala od uzbuđenja dok u glavi odbrojava pitajući se kad ćete svršiti pa da to gnjavljenje prestane. Nemojte se ustručavati postavljati pitanja poput „Sviđa li ti se ovo?”, „Želiš li da činim nešto drugo?”, „Što bi voljela da radim?” i slično. Drugim riječima, tražite upute: to ne znači da niste dobar ljubavnik već upravo suprotno. Samo pravi znalci su svjesni činjenice da ne vrijede kod svih žena iste „cake” i spremni su činiti ono što njihovu partnericu uzbuđuje, a ne ono što uzbuđuje samo njih ili misle da uzbuđuje sve žene jer su tako čuli među svojim muškim društvom.


To što je rekla jednom ne mora vrijediti svaki put

Nemojte misliti da, ako je nešto upalilo jednom ili tri puta, i uzbudilo je da će jednako djelovati i sljedećih tri, pet ili deset puta kad budete vodili ljubav. Seksualna terapeutkinja dr. Sari Cooper objašnjava da to što će uzbuditi ženu ovisi o njezinom raspoloženju, kao i o fazi menstrualnog ciklusa u kojoj se nalazi. O ovom posljednjem, na primjer, može ovisiti hoće li tog dana njezine bradavice biti možda osjetljivije, a genitalije manje osjetljive ili obratno. Isprobajte razne stvari i pratite njezinu reakciju i pitajte, pitajte, pitajte ako niste sigurni. Ona će biti više nego sretna da vam kaže da prestanete nešto činiti jer joj nije ugodno ili da nastavite s onim što je jako uzbuđuje, a da je pritom sigurna da vas neće povrijediti s obzirom na to da ste sami pitali što želi. Kad otkrijete što joj tog dana odgovara, držite se toga neko vrijeme. Naime, dr. Cooper kaže da je jedna od čestih pritužbi žena da muškarci vrlo brzo prelaze s jedne na drugu radnju pa tako, tek što počnu uživati, on prekine to što je radio i prijeđe na nešto drugo.


Mislite da je predigra isključivo fizička stvar

Proširite svoje viđenje predigre. Naime, muškarci se vrlo često usredotočuju isključivo na fizičku stimulaciju te posve zanemaruju mentalnu, smatra dr. Kerner. Dok je muškarcima često dovoljno ono što vide da bi se uzbudili, žene tijekom seksa jako puno maštaju, što je dio procesa postizanja seksualnog uzbuđenja. Dakle, pridružite se partnerici u tome i podijelite s njom neku svoju seksualnu maštariju.


Očekuju da samo snošaj dovede ženu do orgazma

Za čak 80 posto žena samo snošaj nije dovoljan da bi doživjele orgazam. Zašto? Iz jednostavnog razloga što mnoge seksualne poze ne stimuliraju direktno klitoris. No, postoje razni načini na koje joj možete pružiti zadovoljstvo.

- Žene puno lakše i češće doživljavaju orgazam uslijed oralnog seksa nego uslijed snošaja. Isprobajte položaje u kojima je žena gore ili isprobajte vibrator namijenjen za parove. I nemojte se plašiti seksualnih igračaka, one su tu da vam oboma pruže veći užitak - savjetuje dr. Kerner. I još jedan savjet: kako biste joj pomogli da doživi orgazam tijekom snošaja, potrudite se da je uzbudite prije nego što penetrirate. Što je žena bliže vrhuncu kad započne snošaj, to je izglednije da će uspjeti doživjeti orgazam.


Preskačete igru zavođenja

Žene vole biti zavedene. Zavođenje je ponekad jednako važno, a ponekad čak i važnije od same tehnike vođenja ljubavi. Uz to, pomaže vam i u tome da otkrijete što najviše pali vašu partnericu, jesu li to oralni, vizualni ili mentalni podražaji. Voli li možda vaša partnerica „prljave” riječi u porukama ili telefonskom razgovoru? Ili možda voli da joj nježno prelazite prstom oko grudi ili da zavučete ruku između njezinih nogu kad nitko ne gleda? I ne zaboravite reći svojoj partnerici koliko je lijepa i poželjna: to je nevjerojatan upaljač (ovo vrijedi jednako i za muškarce).


Usredotočeni ste samo na klitoris

Mnogim ženama potrebna je stimulacija klitorisa da bi postigle orgazam, no to je složenije nego što muškarci misle.

- U stvari, većina muškaraca uopće ne razumije anatomiju klitorisa. Nije tu riječ samo o tom malom djeliću koji se vidi. Živčani završeci se pružaju kroz cijelu vulvu i unutar vagine, a sve su to potencijalne točke za postizanje užitka i trebali biste ih istražiti želite li zaista steći reputaciju dobrog ljubavnika - kaže dr. Cooper dodajući da je za većinu žena najugodnije da se stimulira cijelo to područje. Posvećujete li previše pažnje samoj žlijezdi na vrhu vulve, nekim ženama ćete uskratiti vrhunac. I imajte na umu da je to područje toliko osjetljivo da pretjerana stimulacija može biti bolna.
1
1 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la Ramzess »

storm je napisao/la: 25 jan 2021, 17:24 Čitaj 'vamo...:keke
Tite mi i partije ja sve ovako, a eto nisam citao da tako treba. :ovaj
Nekako sam praksom nadosao da je fino pitat' damu sta i kako zeli, da li je zadovoljna, da li zeli nesto drugacije ... da kod partnerica prvo stvorim osjecaj povjerenja prema meni, da je pitam da li se boji necega, zazire li, vjeruje li mi ... pa tek onda jamit' za guzu. :oo
1
1 slika
Avatar
Angela
Novi behar
Novi behar
Reactions: 156
Postovi: 119
Pridružen/a: 22 feb 2021, 08:51

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la Angela »

Pa da pokusam, zamisljam da je sjajan plesac, zvjer u krevetu,intelligentni tip vode promucuran I istancan odlican bastovan I najbolji rostilj majstor u kraju
0
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la ina »

lejlamo je napisao/la: 03 dec 2020, 10:17 a zašto je cenzurisana riječ seks? :D
I ja sam to odma primijetila.. :D
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la Nice try »

CocoMa je napisao/la: 25 jan 2021, 16:49 Da nakon sexa ne okrene leda i zahrči.. ili da se pravi da je mrtav. :oo
U slučaju ako je bio odličan seks, može se i to tolerirati. Svakako i ja zaspim u roku minut :valja
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la CocoMa »

Nice try je napisao/la: 23 feb 2021, 15:10
CocoMa je napisao/la: 25 jan 2021, 16:49 Da nakon sexa ne okrene leda i zahrči.. ili da se pravi da je mrtav. :oo
U slučaju ako je bio odličan seks, može se i to tolerirati. Svakako i ja zaspim u roku minut :valja
Ja to ne tolerisem.. :keke

Mene sex ne uspava... :heidi2 cak nasuprot..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la storm »

CocoMa je napisao/la: 23 feb 2021, 18:35
Nice try je napisao/la: 23 feb 2021, 15:10

U slučaju ako je bio odličan seks, može se i to tolerirati. Svakako i ja zaspim u roku minut :valja
Ja to ne tolerisem.. :keke

Mene sex ne uspava... :heidi2 cak nasuprot..
Ne znam... Ja budem gladan, zedan... Sve mi nešto fali :valja
2
2 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la vjesticanametli »

ma ja izaDZem ako treba i gologuza zapalit a ponekad i on kao lafo zapali sMenom 😂😂😂 onda iche i piche 😂😂😂 ma joooj
2
2 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la CocoMa »

storm je napisao/la: 23 feb 2021, 18:59
CocoMa je napisao/la: 23 feb 2021, 18:35

Ja to ne tolerisem.. :keke

Mene sex ne uspava... :heidi2 cak nasuprot..
Ne znam... Ja budem gladan, zedan... Sve mi nešto fali :valja
Bolje onda da se ne sexas... :heidi2 :keke
3
3 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la vjesticanametli »

trazitel gace okolo nakon sexa 😂
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la storm »

vjesticanametli je napisao/la: 23 feb 2021, 19:00 ma ja izaDZem ako treba i gologuza zapalit a ponekad i on kao lafo zapali sMenom 😂😂😂 onda iche i piche 😂😂😂 ma joooj
Ne pitaj kako sam ovo na brzinu pročitao :ha
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la CocoMa »

vjesticanametli je napisao/la: 23 feb 2021, 19:01 trazitel gace okolo nakon sexa 😂
Par dana posle..budu negdje..ispod kreveta ili upadnu u plahtu.. :heidi2
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la storm »

CocoMa je napisao/la: 23 feb 2021, 19:01
storm je napisao/la: 23 feb 2021, 18:59

Ne znam... Ja budem gladan, zedan... Sve mi nešto fali :valja
Bolje onda da se ne sexas... :heidi2 :keke
Ih pa lako se najesti... Pa šta znaš kasnije :ooo
2
1 slika 1 slika
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5616
Postovi: 3454
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Osobine odlicnog ljubavnika

Post Postao/la radostan dan »

Angela je napisao/la: 23 feb 2021, 10:02 Pa da pokusam, zamisljam da je sjajan plesac, zvjer u krevetu,intelligentni tip vode promucuran I istancan odlican bastovan I najbolji rostilj majstor u kraju
kancelarko, pa nije ti ovo njemačka....
2
2 slika
Odgovori

Natrag na “Seks”