Muškarci u rađaoni

Te sve što ide uz to...
Moderator: CocoMa, Moonlight
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Dina »

Iskra je napisao/la: 20 feb 2021, 21:30
Dina je napisao/la: 20 feb 2021, 21:28

Meni je puno bitnija bila briga i pažnja prije i poslije...
To da učestvuje u hranjenju, kupanju, presvlačenju... da ustaje noću, i da drži mamu podalje od mene :oo
To se.podrazumjeva .
Imas muskaraca koji se plase biti prisutni, nije da nece
Kod nas nije bio taj slučaj, nagledao se on svega kroz svoju profesiju... samo, meni zaista nije trebalo njegovo prisustvo, doduše ostavila sam mu toliko obaveza koje je trebao obaviti dok se ne vratim, tako da mu nimalo nije bilo dosadno :oo
1
1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22350
Postovi: 17072
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Russki »

Got no kids, ali sam razmišljao o tome i ne vidim problem da i ja budem prisutan. Što da ne jelte...

Nekako mi bude i čudno kad vidim da se ona porađa, pogotovo ako ima komplikacija, a on loče u kafani. Ne znam, ja to ne bih mogao. Tražio bih da budem prisutan.
3
2 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 21 feb 2021, 05:26 Got no kids, ali sam razmišljao o tome i ne vidim problem da i ja budem prisutan. Što da ne jelte...

Nekako mi bude i čudno kad vidim da se ona porađa, pogotovo ako ima komplikacija, a on loče u kafani. Ne znam, ja to ne bih mogao. Tražio bih da budem prisutan.
Da je u kafani pa ni pola jada, znaju tersati po cekaoni : "kad ce, kad ce", ja jedne prilike rekla.jednom
-gospodine ako negdje zurite slobodni ste, vasa zena je u sigurnim rukama. :hehe

Nije zucnuo ni jedne vise
3
3 slika
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Nice try »

Dina je napisao/la: 20 feb 2021, 21:28
Iskra je napisao/la: 20 feb 2021, 21:23

Zelju porodilje staviti kao imperativ svakako, to respektujem, svaka zena poznaje sebe i svog partnera najbolje i odluka o tome je orvenstveno njena.
Meni je puno bitnija bila briga i pažnja prije i poslije...
To da učestvuje u hranjenju, kupanju, presvlačenju... da ustaje noću, i da drži mamu podalje od mene :oo
Svakako. Ima tu mnogo drugih stvari prije, a i poslije poroda koje su važnije od držanja za ruku i šetanja kroz hodnik dok traju trudovi.
Šta na primjer kad već imate djecu; važnije mi je da ostane s njima kući i da ih pazi. Pored sve volje i želje čovjek nije uvijek u mogućnosti da uradi ono što želi ili što bi eto "morao".
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 20 feb 2021, 21:30
Dina je napisao/la: 20 feb 2021, 21:28

Meni je puno bitnija bila briga i pažnja prije i poslije...
To da učestvuje u hranjenju, kupanju, presvlačenju... da ustaje noću, i da drži mamu podalje od mene :oo
To se.podrazumjeva .
Imas muskaraca koji se plase biti prisutni, nije da nece
Nije se plašio praviti?
3
2 slika 1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la storm »

Russki je napisao/la: 21 feb 2021, 05:26 Got no kids, ali sam razmišljao o tome i ne vidim problem da i ja budem prisutan. Što da ne jelte...

Nekako mi bude i čudno kad vidim da se ona porađa, pogotovo ako ima komplikacija, a on loče u kafani. Ne znam, ja to ne bih mogao. Tražio bih da budem prisutan.
Ma normalno....neki misle da se sad tu ne znam šta očekuje od njih...
Svakako ti zabrane da se i pomjeriš niže od visine glave žene koja porađa, ako već i ne možeš biti od koristi, vrlo je vjerojatno, da će i odnos osoblja prema ženi biti kako treba, već samim prisustvom muškarca....sasvim smislen benefit na prvu.
2
2 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22350
Postovi: 17072
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Russki »

storm je napisao/la: 21 feb 2021, 17:09
Russki je napisao/la: 21 feb 2021, 05:26 Got no kids, ali sam razmišljao o tome i ne vidim problem da i ja budem prisutan. Što da ne jelte...

Nekako mi bude i čudno kad vidim da se ona porađa, pogotovo ako ima komplikacija, a on loče u kafani. Ne znam, ja to ne bih mogao. Tražio bih da budem prisutan.
Ma normalno....neki misle da se sad tu ne znam šta očekuje od njih...
Svakako ti zabrane da se i pomjeriš niže od visine glave žene koja porađa, ako već i ne možeš biti od koristi, vrlo je vjerojatno, da će i odnos osoblja prema ženi biti kako treba, već samim prisustvom muškarca....sasvim smislen benefit na prvu.
Pa da..i to svakako. Ali...mislim podrška i sve to...nekako mi je to lijepo da zajedno prolaze kroz to sve. Ipak je to ajmo reći jedna od najljepših stvari u životu dva partnera. Moje skromno mišljenje. Kasnije ćemo slaviti. To je bar najlakše...
4
4 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la storm »

Russki je napisao/la: 21 feb 2021, 17:11
storm je napisao/la: 21 feb 2021, 17:09

Ma normalno....neki misle da se sad tu ne znam šta očekuje od njih...
Svakako ti zabrane da se i pomjeriš niže od visine glave žene koja porađa, ako već i ne možeš biti od koristi, vrlo je vjerojatno, da će i odnos osoblja prema ženi biti kako treba, već samim prisustvom muškarca....sasvim smislen benefit na prvu.
Pa da..i to svakako. Ali...mislim podrška i sve to...nekako mi je to lijepo da zajedno prolaze kroz to sve. Ipak je to ajmo reći jedna od najljepših stvari u životu dva partnera. Moje skromno mišljenje. Kasnije ćemo slaviti. To je bar najlakše...
Baš tako :ok
I jedna najljepših stvari, ali zna biti i medju težima, zato ne razumijem te neke logike tih muškaraca...
Nitko živ ne može prognzirati tijek poroda, pa tako ni znati hoćeš li biti koristan/ potreban ili ne.
Ma nema teorije da to propustim.
4
2 slika 2 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22350
Postovi: 17072
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Russki »

storm je napisao/la: 21 feb 2021, 17:18
Russki je napisao/la: 21 feb 2021, 17:11

Pa da..i to svakako. Ali...mislim podrška i sve to...nekako mi je to lijepo da zajedno prolaze kroz to sve. Ipak je to ajmo reći jedna od najljepših stvari u životu dva partnera. Moje skromno mišljenje. Kasnije ćemo slaviti. To je bar najlakše...
Baš tako :ok
I jedna najljepših stvari, ali zna biti i medju težima, zato ne razumijem te neke logike tih muškaraca...
Nitko živ ne može prognzirati tijek poroda, pa tako ni znati hoćeš li biti koristan/ potreban ili ne.
Ma nema teorije da to propustim.
Ne bih više ništa dodavao. To je to. Pužeći bih se pojavio.
2
1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
MunDzi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4421
Postovi: 2114
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la MunDzi »

Treba da bude prisutan.

Jer ako ti nije ni do cega i rado bi da nekog udaris, koga ces.
Doktora ne smijes.
Ovako na muza se mozes izderati, ujest ga za ruku, udarit, itd....
Nece ti haterit.
3
3 slika
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la ina »

Dijete se želi zajedno..

A o svemu se da porazgovarati i dogovoriti..
Ok je ako partner ne može iz nekih razloga da bude prisutan.. Ali limitirati ga, ili čak i braniti :zbunj
X puta sam čula: A šta će mi da smeta🤦‍♀️
To ne razumijem i smatram egoističnim..
0
Neka ljubav caruje..
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Ommadawn »

Proveo rođendan u porodilištu jbt.
Najsretniji dan u životu. Đe sam i mogao drugo? Vani mećava, kafane i ako je bila koja, sve zatvorene.

Al najbolje je, trudovi i tako sve, ona trpi i odjednom “Bojiš li se?” reko “Bojim”. Ona “Čega bolan?”. Reko “Da ti više neće seks na um past”. “Hahahaha o jesi budala”
2
2 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la storm »

Ommadawn je napisao/la: 22 feb 2021, 09:50 Proveo rođendan u porodilištu jbt.
Najsretniji dan u životu. Đe sam i mogao drugo? Vani mećava, kafane i ako je bila koja, sve zatvorene.

Al najbolje je, trudovi i tako sve, ona trpi i odjednom “Bojiš li se?” reko “Bojim”. Ona “Čega bolan?”. Reko “Da ti više neće seks na um past”. “Hahahaha o jesi budala”
Hahahahah podsjeti me...
Bila soba do, kad sam bio prisutan...
Četiri su tada istovremeno, ako se dobro sjećam poradjale... I ne čuje se sve, ali neka glasnija priča i vika se čula od sobe do sobe...
I počne haos u sobi do...
"pogledaj je... Pooogledaaaj!!!"
Čujem ja muž nešto mrmlja, tješi je...
Ona opet kroz bolove
"pogledaj djubre jednoooooo!!!"
On opet smiruje, imenom je zove, nemoj tako...
"Pooogledaaaj,, sad je vidiš, i nikad viseee!!" :valja

Svi se odvalili od smijeha... Kaže kasnije babica... Ih nije to ništa, čega sve bude :D
2
2 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Muškarci u rađaoni

Post Postao/la Ommadawn »

Moj jaran je bio najbolji. Kae lik “De ba, ne boli te valjda toliko, šta se tu prenemažeš...”
2
2 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Odgovori

Natrag na “Porodica/ obitelj”