Kada je 'pravo vrijeme?

Te sve što ide uz to...
Moderator: CocoMa, Moonlight
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Heidi »

Pa ti si romanticna dusica. :cvjetic
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la CocoMa »

SmokingMan je napisao/la: 21 okt 2022, 10:20 Roditelji nisu ozbiljni, a da se to očekuje od djece. :keke
Da, na zalost djece... koga sve imaju za roditelje... :lupa
2
2 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7698
Postovi: 5641
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la SmokingMan »

CocoMa je napisao/la: 21 okt 2022, 15:23
SmokingMan je napisao/la: 21 okt 2022, 10:20 Roditelji nisu ozbiljni, a da se to očekuje od djece. :keke
Da, na zalost djece... koga sve imaju za roditelje... :lupa
Sve me više strah kakav bi sutra roditelj mogao postati, mada strašno volim djecu, posebno žensku. :srce :srce
0
slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la CocoMa »

SmokingMan je napisao/la: 21 okt 2022, 16:28
CocoMa je napisao/la: 21 okt 2022, 15:23

Da, na zalost djece... koga sve imaju za roditelje... :lupa
Sve me više strah kakav bi sutra roditelj mogao postati, mada strašno volim djecu, posebno žensku. :srce :srce
Nema tu definicij,bit ces najbolje sto od sebe mozes biti, i bez straha, za svoje dijete ljubav koju trebju,imat ces je neograniceno, sve ostalo dolazi samo,spontano :srce :srce
0
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7698
Postovi: 5641
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la SmokingMan »

CocoMa je napisao/la: 21 okt 2022, 16:36
SmokingMan je napisao/la: 21 okt 2022, 16:28

Sve me više strah kakav bi sutra roditelj mogao postati, mada strašno volim djecu, posebno žensku. :srce :srce
Nema tu definicij,bit ces najbolje sto od sebe mozes biti, i bez straha, za svoje dijete ljubav koju trebju,imat ces je neograniceno, sve ostalo dolazi samo,spontano :srce :srce
Kako postajem stariji, a već sam u 4 deceniji života, moj nagon postaje utoliko veliki da nekada ne mogu kontrolisati svoje emocija po pitanju djece svojih prijatelja, kolega. Svi oni dobro znaju da njihovu djecu volim kao da su moja. :srce
3
3 slika
slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Crvena Nit »

Da li postoji zakon vezan za seks dvoje maloljetnika?

Kad je legalno dopustiti isti u kuci?
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36505
Postovi: 29574
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la storm »

Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 15:50 Da li postoji zakon vezan za seks dvoje maloljetnika?

Kad je legalno dopustiti isti u kuci?
Meni se čini da je 16 godina dobna granica...
1
1 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Crvena Nit »

storm je napisao/la: 25 okt 2022, 05:52
Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 15:50 Da li postoji zakon vezan za seks dvoje maloljetnika?

Kad je legalno dopustiti isti u kuci?
Meni se čini da je 16 godina dobna granica...
Hvala, a ovo je odlicna tema za roditelje upravo zbog pravnog aspekta primjene odobrenja maloljetnicima u svom domu.
0
Avatar
Čuvarkuća
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3045
Postovi: 2261
Pridružen/a: 07 aug 2020, 19:58

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Čuvarkuća »

Nisu još u vezama ali dopuštam da se druže i kod nas u stanu. Poznajem svu djecu iz društva pa nemam brige.

Nekako mi se čini da mladi danas imaju teži izbor i da nije lako pronaći osobu za vezu :ovaj
0
"Treba otimati radost danima što bježe".
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Veca »

CocoMa je napisao/la: 29 aug 2022, 09:18 Znam, znam ali eto..ona sebicna strana mene sada piše.. :plaki

Znam također da njihova sreća je I nasa. I kao majke prihvatamo te momke I voljet ćemo ih isto kao I kćerke.. ( ako budu pametni :oho ).. :srce

...ja bih rekla, ako mi, svekrive, budemo pametne i od samog pocetka trakom zalijepiti usta, kao sto sam ja, cim nadju partnerku, namah se pravi mrtav! :crni


















...nazalost, javljam im, da sam jos uvijek ziva! :keke
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la CocoMa »

Veca je napisao/la: 01 jan 2023, 12:15
CocoMa je napisao/la: 29 aug 2022, 09:18 Znam, znam ali eto..ona sebicna strana mene sada piše.. :plaki

Znam također da njihova sreća je I nasa. I kao majke prihvatamo te momke I voljet ćemo ih isto kao I kćerke.. ( ako budu pametni :oho ).. :srce

...ja bih rekla, ako mi, svekrive, budemo pametne i od samog pocetka trakom zalijepiti usta, kao sto sam ja, cim nadju partnerku, namah se pravi mrtav! :crni


















...nazalost, javljam im, da sam jos uvijek ziva! :keke
Živimo u vremenu kada je sve drugacije pa I odnos sa zerovima / snahama..dialogue je puno otvoreniji I super da je tako..Samo neka se oni poštuju I vole..ne treba nam nista vise.. :srce
0
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Veca »

...nista mi ne treba, osim malkice iskrenog postovanja i razumijevanja/zeni, koja im je "najvecu ljubaf u zivotu rodila, odgajila, vaspitala, milione zivaca utrosila! ...yebena je ova tema! ...gledaj mene kalasture, jelda ...22 god. sam rastavljena, jos uvijek cestitam, sve sto je za cestitati, svome ex, a i svekrvi, i dan danas je nazovem i priupitam za zdravlje, nekad je i posjetim, prije je i ona mene, sad je vec pravo ostarila, pa joj je tesko! ...ode ja s teme :ha


...sto se tice veza, meni je bilo lakse zato sto imam dva sina...ja sam im govorila, ni slucajno puno mladje, nego da su po godinama tu negdje! eeeeeeeeeeeeeeej, sta sam od jednog sina dozivjela :crni ocitala sam mu , nakon toga bukvicu i nije vise! :haha a tu malu sam bas gotivila, obojica su se izsigicali-kako i dolikuje u mladosti, vec godinama imaju ozbiljne veze...svako sebi bira, kao sto sam i ja!
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Veca »

...gledaj, ba, ma sta god je, ja namah dizem ruke i vicem, jaaaaaaaaaa sam kriva, priznajem, sve je takooooo :crni kukala im majka!
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7807
Postovi: 4556
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Malena »

Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 15:50 Da li postoji zakon vezan za seks dvoje maloljetnika?

Kad je legalno dopustiti isti u kuci?
Porodični zakon propisuje da ne može stupiti u brak (samim tim se podrazumijeva i seksualne odnose) osoba mlađa od 18 godina. Izuzetno, osoba može sklopiti brak ako ima 16 godina u vanparničnom postupku, uz saglasnost roditelja, odnosno staratelja.
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5715
Postovi: 3532
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la radostan dan »

Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 15:50 Da li postoji zakon vezan za seks dvoje maloljetnika?

Kad je legalno dopustiti isti u kuci?
Ja ne bih prije 22.00...
0
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Kada je 'pravo vrijeme?

Post Postao/la Veca »

...stupanje u brak je nesto drugo, nego tinejdzerski sex, imaju pravo da se vole :crni jedino se mora paziti na razliku godina, moraju biti tu negdje! ...znaci, oboje ispod 18 godina! ...zato sam ja svojim sinovima ukazivala na to!
0
Bice kad se sjetim :kez
Odgovori

Natrag na “Porodica/ obitelj”