Hljeb i peciva
Re: Hljeb i peciva
Moram.se pozaliti....od kad pecem.hljeb u onom.kalupu...tbj lijep.je i ukusan i fino pecen i sve...al nekako mi nije to to...do c4ga li je?
0
Re: Hljeb i peciva
pa sama si dala odgovor na to pitanje
2
1
1
1
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Hljeb i peciva
7
5
2
2
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Hljeb i peciva
U nedjelju cu ako budem imao vremena napraviti prvi hljeb,ne djeluje tesko 
S bismiletom
S bismiletom
3
3
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
Mljecni kruh. Pravim ga kad su praznici.
8
8
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
2
2
Re: Hljeb i peciva
Samo jedan brzinski off.
@uvijek_kontra mnogo je lijepo sto si na ovom forumu.
@uvijek_kontra mnogo je lijepo sto si na ovom forumu.
3
2
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
Ne.odustajem.od integralnog, bijeli vise i ne kuham, svi presli na crni
7
2
5
5
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Re: Hljeb i peciva
i ja sam na nju nabasala, ono što sam isprobala po njzinim uputama mi je dobro ispalo, a i širi finu energiju sa ekranauvijek_kontra je napisao/la: ↑27 dec 2020, 18:27
Svi su joj recepti fini, jako je simpaticna.
https://youtu.be/cy_14B1IXuM
1
1
Re: Hljeb i peciva
3 vrste brasna, malo ljesnjaka i oraha , odlican
6
3
1
2
1
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
Slazem se 100%.
Ako slucajno jos nisi, pogledaj joj video sa muzem. Lik je takva faca, a nije s nasih prostora.
1
1


