e, nisam njega upratila, obavezno ću da šmeknemuvijek_kontra je napisao/la: ↑18 jan 2021, 20:45Slazem se 100%.
Ako slucajno jos nisi, pogledaj joj video sa muzem. Lik je takva faca, a nije s nasih prostora.![]()
Hljeb i peciva
- lejlamo
- Komorebi

- Reactions: 13994
- Postovi: 6433
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
- Lokacija: kamen i drača
Re: Hljeb i peciva
1
1
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
vidi ihuvijek_kontra je napisao/la: ↑18 jan 2021, 20:45Slazem se 100%.
Ako slucajno jos nisi, pogledaj joj video sa muzem. Lik je takva faca, a nije s nasih prostora.![]()
što razmjenjuju recepte
aaaaaaa
2
2
I say what I think, I think what I say
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
Ma da mi otac pekar ne bih bolje saltala peciva..

4
4
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Hljeb i peciva
Crkaj da dodem u svoj red.. kad mi se kuća isprazni...
Za koji dan..
0
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Hljeb i peciva
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
Buhtle zdžemom
6
6
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Hljeb i peciva
Kuca mirise
3
2
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
Ja nikad ne znam sta su kolaci, a sta peciva pa ubacujem svugdje po malo..
jos je topao.
7
1
4
2
4
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Hljeb i peciva
Kombinacija heljdinog i psenicnog brasna.. 
Malo se igrala sa tijestom..
Malo se igrala sa tijestom..
11
9
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

