Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Naši odmori, preporuke, iskustva...
Moderator: Heidi, Socrates
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la CocoMa »

Nakon velikog dana, vaš medeni mjesec je vrijeme da se vi i vaš partner povežete i uživate zajedno kao bračni par. Ako tražite najbolje destinacije za medeni mjesec, ovih 15 mjesta ispunjeno je romantikom i avanturama!

15 najboljih odredišta za medeni mjesec koje možete isprobati

Od zapunjenih gradova do egzotičnih otoka, ovih 15 destinacija uzbudit će vas i pripremiti za vaš novi zajednički život.

# 1 Las Vegas. Vaše je vjenčanje možda bilo najljepši, spokojniji, voljeni ispunjeni dan ili je to mogla biti jedna velika zabava, ali ako potražite negdje za nastavak zabave ili za stvarno divlje i slavite tih prvih nekoliko tjedana kao bračni par, nema boljeg mjesta od Las Vegasa! Svijetla svjetla, užurbanost i životopise, svjetski poznate kockarnice, sjaj i glamur - to je sve što vam treba.

Ispruži se u apartmanu u jednom od nevjerojatnih tematskih hotela, poput venecijanskog sa vlastitom mini Venecijom, zajedno s vožnjom gondolom. Tijekom dana lezite uz bazen pijuckajući koktele, a zatim se prerušite u devetorice kako biste pogodili klubove ispunjene sanjivim krovnim terasama, zatvorenim vodopadima i nekim od najboljih svjetskih DJ-a koji zabavljaju noć u gostima. Zbog stila, viška i puno zabave, Vegas bi mogao biti najbolje mjesto za medeni mjesec bilo kojeg para.

# 2 Japan. Za hranu, kulturu i prekrasan krajolik uputite se u Japan gdje ćete uživati ​​u svemu tome i još više. Ako vi i vaš partner želite odredište za medeni mjesec s razlikom i želite učiniti više od punog odmora na plaži ili žuriti u valovima, Japan nudi mnogo toga za vidjeti i učiniti.

Od nevjerojatne, eksperimentalne i fine kuhinje do carskih palača, zapanjujućih vrtova, svetišta i hramova, te nacionalnih parkova u kojima se nad vama dižu planine, posjet Japanu mogao bi biti medeni mjesec koji zaista nikada nećete zaboraviti.

# 3 Kalifornija. Obala Kalifornije prepuna suncu idealna je za medeni mjesec parova koji se žele uputiti negdje na toplo i prepustiti se malo svega. Od prelijepih plaža do užurbanih, ali zapuštenih gradova, do nevjerojatnih planinarenja kroz Yosemite ili Big Sur, nikad vam neće nedostajati nevjerojatnih stvari i prekrasnih znamenitosti koje možete vidjeti.

# 4 Sydney. Smješten na obali Australije, Sydney je izuzetno popularno odredište za medeni mjesec i najpoznatije je po raskošnoj luci u kojoj su vlasnici sunca obavezni, kao i po ikoničnim znamenitostima poput Sydney Opera House i Harbour Bridge. Ovdje možete uživati ​​u romantičnim obrocima, fantastičnim turističkim atrakcijama i sjajnom vremenu tijekom cijele godine.

# 5 Provence. Francuska je prilično sinonim za romantiku. Možda ni jedno područje više od prekrasne Provence. Ako želite istražiti prekrasne krajolike, drevnu arhitekturu, čudne gradove i gradove, prekrasne, netaknute plaže i neke od najboljih jela i vina u okolini, Provence pruža kao nitko drugi.

Bez obzira jeste li vi i vaš novi supružnik aktivni i otvoreni ili jednostavno želite lebdjeti od jednog lijepog mjesta do drugog, Provansa je idealno odredište za medeni mjesec. Doista nudi za svakoga ponešto.

# 6 Balearski otoci. Blagi balearski otoci nalaze se u raskošnom Mediteranu i idealno su mjesto za medeni mjesec za parove koji traže sunce, more i pijesak. S velikim plažama, živopisnim krajolikom i mnoštvom fantastičnih mjesta za jelo i piće, očekuje vas romantično, intimno i opuštajuće odredište za medeni mjesec.

# 7 Dubai. Ne postoji mjesto na zemlji poput Dubaija. Ako želite medeni mjesec na kojem se zaista možete razmaziti i uživati ​​u najboljem gradskom i plažnom životu u kombinaciji, Dubai je fantastično odredište. Ako volite ultra modernu arhitekturu, suvremenu kuhinju i mjesta na kojima ćete biti tretirani kao kralj i kraljica, Dubai neće razočarati.

# 8 Disneyland. Zakačiti se ozbiljan je posao. Dakle, ako se želite otresti i provesti tjedan dana vraćajući se opet djeci, koje je bolje mjesto za glavu od Disneylanda gdje će vam čarobnost i magija biti na dohvat ruke ?! Disneyland nudi fantastične pakete za mladence kako bi osigurao da putovanje bude ispunjeno romantikom i puno zabave!

# 9 Maroko. Maroko je izuzetno popularno medeni mjesec za parove. Uz boje, teksture, znamenitosti, zvukove i mirise koji se međusobno miješaju, on se može pohvaliti atmosferom sasvim različitom od bilo koje druge. Za ljubitelje sunca, mora i pijeska postoje fantastične plaže na dohvat ruke. Ali možete i večerati na svježim plodovima mora nakon što zaronite u ocean. Zatim krenite u jedan od užurbanih gradova ili gradova sa tržnicama, svjetlucavim lampicama, lijepim tkaninama i puno fantastičnih mjesta za jelo i piće. Maroko to zaista ima!

# 10 Bocvana i Mauricijus. Zaista jednom u životu putovanje, vruće noga do Bocvane i Mauricijusa. Krenite na safari i uočite čitav niz egzotičnih životinja u njihovom prirodnom staništu. Onda, zašto ne odsjesti u prekrasnoj kolibi na plaži i zaspati uz zvuk valova koji pljuju?

Provedite večeri uživajući u romantičnim večerama uz svijeće u žbunju. I plivajte s divljim dupinima uživajući u prekrasnim krajolikima i osjećajući se kao da ste jedina dva na svijetu.

# 11 Urugvaj. U Urugvaju uživajte u romantičnim šetnjama uz plažu, svježim plodovima mora, prekrasnim vinogradima i obiljem sjajnog noćnog života. A ako se volite opustiti i natopiti kulturu tijekom dana, ali želite stvarno spustiti kosu noću, Urugvaj je možda samo mjesto za vas.

# 12 Bermuda. Tko ne bi volio krenuti na Bermude na medeni mjesec? Ovdje znate da imate fantastično vrijeme. Uživajte u laganju na plaži i kupanju u moru zadovoljnim srcima. Naravno, Bermudi mogu ponuditi mnogo više osim sunca, mora i pijeska. Ako se osjećate više avanturistički, istražite ovaj maleni, ali savršeno oblikovan otok. Okušajte se u nizu sportskih i odvažnih aktivnosti.

# 13 Indija. Dok mnogi mladenci radije žive u krilu luksuznih nekoliko tjedana nakon vjenčanja, ima i onih koji se odluče za nešto malo neobičnije. Indija nudi malo svega. Učinite svoj medeni mjesec jednako grubim i spremnim ili luksuznim koliko želite. Uz obilje plaža za istraživanje, užurbane gradske centre, povoljne ponude i odličnu kuhinju za probati, Indija je medeni mjesec koji nikad nećete zaboraviti.

# 14 Grčka. Grčka je idealno odredište za medeni mjesec za one koji traže izvrsnu hranu, prekrasna mjesta za opuštanje, zapanjujući krajolik za istraživanje i fantastičan noćni život. U Grčkoj se odlučite zaputiti u malene gradove i sela, otkriti netaknute plaže i opustiti se od gužve. Ili se uputite u neki od užurbanih gradova i prepustite se atmosferi zabave i zaista se divite!

# 15 Sejšeli. Prekrasna skupina otoka uz obalu istočne Afrike izuzetno je popularno odredište za medeni mjesec. Lako je razumjeti zašto s dobrodošlicom mještanima, netaknutim plažama, autohtonim divljinama i prekrasnim cvijećem i biljkama. Ovdje možete uživati ​​u danima ležeći na plaži, šetajući selom, kajakom, ronjenjem, ronjenjem ili isprobavanjem ruke u raznim vodenim sportovima!

Odabir vašeg odredišta za medeni mjesec može biti težak. Najbolji način je točno odlučiti kakvom će se odmoru nadati. Želite li da bude aktivan ili potpuno miran? Jednom kada saznate, bit će toliko lakše odabrati jednu od ovih najboljih destinacija za medeni mjesec!

Magazin.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Iskra »

Las Vegas bila
Sydney bila
Dubai bila
Marko bila
Grčka bila

Linepo je na svim deszinacijama koje sam nabrojala.
Za medena mjesec ja biram Novi Zeland. Odavno zelim posjetiti tu državu, i smatram da bi se trebala naći na ovoj gore listi.
1
1 slika
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Nice try »

Smatram da smo se dobro povezali i bez medenog mjeseca :D
4
1 slika 1 slika 2 slika
Avatar
Skin
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 546
Postovi: 380
Pridružen/a: 21 sep 2021, 19:03

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Skin »

masala destinacija.
u marakes i na island 😍
0
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Crvena Nit »

Kad Vegas i Dubai, bljak

Francuska, Maroko, otoci bilo gdje na Mediteranu 🌍
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Iskra »

Crvena Nit je napisao/la: 05 dec 2021, 20:20 Kad Vegas i Dubai, bljak

Francuska, Maroko, otoci bilo gdje na Mediteranu 🌍
Dubai je super kome.je do provoda , grad je nov i nema sarma po meni.

Vegas mi se nije nešto extra dopao.
Izgubila sam 70 $ :D
1
1 slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Atomic »

Medeni se provede u autu,krevetu,kuhinji.Gdje se stigne :oo
Proslo je to vrijeme pravog medenog,bacanje para :valja
Vecina parova se poznaje detaljno prije braka :mig
3
1 slika 1 slika 1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la storm »

Ja što znam parova, što je bila wooow i skuplja destinacija, to su se prije i razišli :D

Znači donji višnjik idealka... :oo
5
4 slika 1 slika
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6673
Postovi: 3487
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Bella_ »

Mi smo bili na Maldivima, i zaista raj na zemlji, sto jest jest. Bilo je prelijepo, tiho, mirno, nezaboravno i uspomena koja se i dan danas pamti.
:srce :zaljub
3
3 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6673
Postovi: 3487
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Bella_ »

storm je napisao/la: 05 dec 2021, 22:38 Ja što znam parova, što je bila wooow i skuplja destinacija, to su se prije i razišli :D

Znači donji višnjik idealka... :oo

😳
:tersy




:ooo
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la CocoMa »

storm je napisao/la: 05 dec 2021, 22:38 Ja što znam parova, što je bila wooow i skuplja destinacija, to su se prije i razišli :D

Znači donji višnjik idealka... :oo
Jedan je još na medenom mjesecu odlučio za razvod braka...nakon dolaska se razveli...

Razlog je bio što je vidio mladu bez sminke, :D pa Kaze cak i trepavice nije imala prirodne... :valja
1
1 slika
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17892
Postovi: 8407
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la pink floydd »

3
2 slika 1 slika
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la dmr »

Aj siiiii juuu :keke

20190812_185040.jpg
4
3 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
:rolka
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la Polaris »

Ja bih u Japan, ali to cu prije sama otici nego sa nekim
1
1 slika
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la dmr »

Stooo? Ne vole ljudi Japan? :ovaj :keke
1
1 slika
:rolka
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la dmr »

Btw, ja sam isao u Tunis :prvi :D
4
2 slika 1 slika 1 slika
:rolka
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 786
Postovi: 694
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: Destinacije za medeni mjesec...💞💞💞

Post Postao/la grunf »

storm je napisao/la: 05 dec 2021, 22:38 Ja što znam parova, što je bila wooow i skuplja destinacija, to su se prije i razišli :D

Znači donji višnjik idealka... :oo
Po odabiru destinacije i slijepci mogu vidjeti ko ce osnovati porodicu, a ko ce zavrsiti kod advokata za razvod braka i brakorazvodne parnice.
1
1 slika
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
Odgovori

Natrag na “Putovanja”