Gdje putujete?

Naši odmori, preporuke, iskustva...
Moderator: Heidi, Socrates
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 1649
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la exliberal »

vjesticanametli je napisao/la: 04 jun 2023, 19:13 portugal jug 👌🙃 tenerifa def sve 👍 uffff ja iduci vikend amsterdam pa onda nema do novembra 🙈😂
onda dubai i F1 abu dabi 😂 cojk kae kupice mi burku reko haj da i to probamo 😊
Jos nisam poceo kupovat al sam skoro skontao turu ...otprilike ovako
Lisabon 2 dana...Porto 2 dana onda se prebacujem u Spaniju Salamanca , Segovia po dva dana, Toledo 1 dan onda najduza tura prema Malaga ili Merabel..2 dana to sa izletom u Rondu...ovaj zadnji dio jos uvijek gledam hocu li Cadiz ,Faro Losabon. ili prema Sevili Badajez Lisabon...mozda opet odem u Granadu...sve u svemu oko 14 dana...2000 km tura....
0
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la vjesticanametli »

Faro ubaci super je
Marbela a kad si vec dole skreni na gibraltar

meni je bilo super al fakat smo odrali turu od porto do malage sve autom preko gibraltara 👍👌 fantasticno

e u mene slatka idem ipak za dvije hefte uzela sam ioak sedmicu da odmorim 😂😂 malo Cro 2 dana na more
konacno kuci 2 dana ca u SA i slovenija dan dva 😂🙈
0
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 1649
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la exliberal »

vjesticanametli je napisao/la: 03 jul 2023, 20:06 Faro ubaci super je
Marbela a kad si vec dole skreni na gibraltar

meni je bilo super al fakat smo odrali turu od porto do malage sve autom preko gibraltara 👍👌 fantasticno

e u mene slatka idem ipak za dvije hefte uzela sam ioak sedmicu da odmorim 😂😂 malo Cro 2 dana na more
konacno kuci 2 dana ca u SA i slovenija dan dva 😂🙈
Bio sam na gilbrataru I ne da sam ostar razocaran nego....sad ga zaobilazim u sirokom luku...
0
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la vjesticanametli »

svasta meni bas bilo super 😂 osim sto sam se pobila gore s majmunom pa me ganjo 😂
0
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la vjesticanametli »

e kakve svirke imaju u bosni od 14.7 🙃✈️ moram guglenzi 😂
0
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 1649
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la exliberal »

Nesto mi pade na pamet...pitanje za sve sto su vani. Kako cesto idete u stare krajeve. Ja zadnji put prije 7 godina ako se nevaram....I nemam namjeru posteno da kazem.
0
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la vjesticanametli »

hmmm sta da ti kazem ti si i daleko

tetka moja iz kanade isto ko i ti 🤷‍♀️
ja idem cesto jedino u zadnjih god i po nisam jer sam cekala pasos a onda sam hodala okolo pa ev tek sacu max za vikend i da smugnem na more i cojek me vraca nazad jbg poso promijenila
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la storm »

Ide mi se na Karibe
Skonto sam da njih boli tuki za sve...
0
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 1649
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la exliberal »

storm je napisao/la: 05 jul 2023, 20:11 Ide mi se na Karibe
Skonto sam da njih boli tuki za sve...
Sad je bas vrucina dole...jednom bio bas je zvjezdan da nije prijatno
1
1 slika
Avatar
Lana
PRO behar
PRO behar
Reactions: 19257
Postovi: 13121
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la Lana »

exliberal je napisao/la: 05 jul 2023, 03:23 Nesto mi pade na pamet...pitanje za sve sto su vani. Kako cesto idete u stare krajeve. Ja zadnji put prije 7 godina ako se nevaram....I nemam namjeru posteno da kazem.
Zavisi kako kad,mi smo znali ici samo jednom godisnje,sto sad to i nije tak.Nekako sam primjetila sto vise idemo, i vecu zelju imamo za cesce ici.
Daljina nam nije prepreka.
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 1649
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la exliberal »

Posteno...ja nemam bas nikakve zelje. Mozda je kao sto Lana rece ako ides cesce vise te privlaci, kod mene je sto vise putujem po drugim destinacijama sve sam dalje ....eh da je vremena I para gdje bi sve nos zavukao.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29541
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la storm »

exliberal je napisao/la: 07 jul 2023, 15:57 Posteno...ja nemam bas nikakve zelje. Mozda je kao sto Lana rece ako ides cesce vise te privlaci, kod mene je sto vise putujem po drugim destinacijama sve sam dalje ....eh da je vremena I para gdje bi sve nos zavukao.
J
Ja na Korčulu moram.
Tamo mi je kao doma, tamo me svi znaju, sve znam...u zadnjih 26 godina, samo dva puta nisam bio barem jednom dolje...jednom korona, drugi put kad sam stan uzimao...
A naravno, ostalo je bonus, isto volim otići
0
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 791
Postovi: 697
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la grunf »

storm je napisao/la: 09 jul 2023, 11:25
exliberal je napisao/la: 07 jul 2023, 15:57 Posteno...ja nemam bas nikakve zelje. Mozda je kao sto Lana rece ako ides cesce vise te privlaci, kod mene je sto vise putujem po drugim destinacijama sve sam dalje ....eh da je vremena I para gdje bi sve nos zavukao.
J
Ja na Korčulu moram.
Tamo mi je kao doma, tamo me svi znaju, sve znam...u zadnjih 26 godina, samo dva puta nisam bio barem jednom dolje...jednom korona, drugi put kad sam stan uzimao...
A naravno, ostalo je bonus, isto volim otići
U ovoj prilici se prisjecam Korcule kada se na magarcu putovalo dva dana do Smokvice ili Blata. Onda je Stane Dolanc, ponajvise na nagovor njegove mlade prijateljice, sedamdesetih godina napravio put do svoje kuce na otoku. Govorio sam mu, “stari prijatelju, treba biti oprezan, mjestani ce gundjati, tim putem u srcu sezone dnevno ce prolaziti pet vozila”. Tako je i bilo. Kad je Stane zaboravio da dise u fotelji pored prozora, onda su pocetkom osamdesetih napravili moderan put, kojim su spojili Korculu sa Vela Lukom. Kasnije je napravljen jos jedan put uz obalu, ali to je vec bilo posljednje zbogom staroj Korculi.
1
1 slika
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 1649
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la exliberal »

storm je napisao/la: 09 jul 2023, 11:25 J
Ja na Korčulu moram.
Tamo mi je kao doma, tamo me svi znaju, sve znam...u zadnjih 26 godina, samo dva puta nisam bio barem jednom dolje...jednom korona, drugi put kad sam stan uzimao...
A naravno, ostalo je bonus, isto volim otići
Vala nebi se ni ja bunio Korcula mi je uvijek bila fina.
Pogotovo sad kad vidim kako je dole sve blizu, ovdje em je sve daleko em saobracaj ugusi em dosadna ravnica...tako da mi je mrsko vozit van grada.
Ja sam skoro isplanirao rutu za portugal/ spaniju...2500 km tura sto mi nije neki problem jer volim vozit...sad pocinjem da ganjam avio karte I hotels. U sustini ovako ce da izgleda tura , jos nisam siguran za jug al to cu skontat.
20230709_231916.jpg
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la vjesticanametli »

hahhaa dobar ja isla uz obalu tako a ti ces s druge strane 👍👍 donesi slika i popij za mene sta bilo i pozz mi domovinu drugu
0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22401
Postovi: 17120
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Gdje putujete?

Post Postao/la Russki »

iso u bijeljinu neku krmad vozio u prikolci
3
3 slika
abysmal depths are flooded
Odgovori

Natrag na “Putovanja”