Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

O portalima, FB, instagram, i ostalim vladarima današnjice...
Moderator: Max
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la storm »

slika
Index Magazin


Foto/Screenshot: Instagram/YouTube
STOTINE tisuća klinaca iz regije svoje cijelo slobodno vrijeme provode uz YouTube. Današnja djeca na YouTubeu su pronašla idole i neke od njih učinili zvijezdama koje zahvaljujući pregledima i sponzorima zarađuju masnu lovu. Ako pitate današnju djecu - zvijezde više nisu na televiziji, estradi ili na nogometnom terenu. Zvijezde su na YouTubeu.

Četiri mladića koji drmaju YouTube scenom na Balkanu zarađuju nezamislivu lovu i, prihvatili mi to ili ne, današnja ih djeca obožavaju. Klinci gledaju njihove videe, kupuju njihove proizvode i pomno prate događaje u njihovim privatnim životima. Zahvaljujući tome, ova četvorica zarađuju golemu lovu te mjesečno dobiju po nekoliko prosječnih srpskih i hrvatskih plaća.

Najpopularniji youtuber na Balkanu odnedavno je Omer Nadarević Omčo kojeg na dva kanala prati nevjerojatnih 5.77 milijuna ljudi. Sudeći po podacima na Social Bladeu, na stranom kanalu je Omčo u posljednjih mjesec dana imao nevjerojatnih 386 milijuna pregleda, a za dvije godine, koliko postoji, FatTV je skupio više od dvije milijarde pregleda. Po pretpostavkama Social Bladea, Omčo za mjesec dana može zaraditi nevjerojatnih milijun i pol dolara, odnosno više od devet milijuna kuna. Podatke ipak treba uzeti s rezervom jer su razlike u zaradi na YouTubeu na američkom i europskom tržištu goleme.



Na drugom mjestu je Baka Prase, koji se opasno približio brojci od dva milijuna pratitelja. Bogdan Ilić idol je djeci u svim zemljama bivše Jugoslavije. Na svom YouTubeu objavljuje videe različite tematike - od onih u kojima komentira estradu do videa spački, koji su nevjerojatno popularni. Baka Prase snima i pjesme koje postaju instantni hitovi. Prošle godine je izgubio sve sponzore nakon što je u javnost izašla prepiska s maloljetnom djevojčicom koju je nagovarao na seks.



Treće mjesto drži Mudja s 1.82 milijuna pratitelja. Stefan Vuksanović Mudja svoju je obitelj YouTubeom izvukao iz siromaštva. Više puta je govorio o bijedi u kojoj je odrastao i kući koja je prokišnjavala.



"Iako je prokišnjavalo, prozori stari i nije imala fasadu, mi smo bili sretni. Hvala Bogu pa sada možemo osigurati, uljepšati naš dom, uz rad i muku smo zajedno to uradili. Nikada neću zaboraviti to vrijeme kada puše košava, a u mojoj sobi (gore desni prozor) se morala zakucati deka jer je uvijek bilo hladno. Život me svakog dana uči da će na kraju dana uvijek biti dobro, uvijek izađe nešto lijepo iz svega što prođete u životu", napisao je jednom prilikom.

Četvrti najpopularniji youtuber Balkana je Dex Rock, gejmer kojeg prati milijun i pol ljudi. Dejan Dražić Dex Rock rođen je 2000. godine, a svoju karijeru na YouTubeu počeo je kad je imao samo 11 godina igrajući Minecraft. Jako brzo je počeo sa streamingom igrica, a svoj kanal je kasnije obogatio i drugim sadržajima, poput horor priča i komentiranja života javnih osoba.
0
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Atomic »

Ti Atomic beri maline :mlat
3
2 slika 1 slika
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la R4IN »

Atomic je napisao/la: 12 jan 2021, 18:40 Ti Atomic beri maline :mlat
Cupaj travu beri grozdze.. :D
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la R4IN »

Sve je to fino,al gubis sebe i svoju intimu..
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Polaris »

Ne gledam nijednog :ok
2
2 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Hannibal »

Ariel je napisao/la: 12 jan 2021, 19:18 Ne gledam nijednog :ok
a pjudipaja 🤷‍♀️
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Polaris »

Hannibal je napisao/la: 12 jan 2021, 19:21
Ariel je napisao/la: 12 jan 2021, 19:18 Ne gledam nijednog :ok
a pjudipaja 🤷‍♀️
On nije Balkanac 🤷‍♀️
0
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Atomic »

Omci ne zavidim,ali mi jako smeta sto zaradjuje sprdajuci se s pojmom Bosanci,nanosivsi stetu svim ostalim.
1
1 slika
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la R4IN »

Meni su dobri oni lifehack..
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Hannibal »

Ariel je napisao/la: 12 jan 2021, 19:22
Hannibal je napisao/la: 12 jan 2021, 19:21

a pjudipaja 🤷‍♀️
On nije Balkanac 🤷‍♀️
mora tvoja uvijek bit zadnja 🙄
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6673
Postovi: 3487
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Bella_ »

Ja sam jedino gledala Mecu Cazina, i bio je smiješan..ali valjda kako vrijeme ide ono postane 🥱😴
A za Omču; no comment.
Boze dragi kuda ovaj svijet ide i na šta je spao.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Hannibal »

i meca je retardiran. gledo sam ga u nekoj emisiji, mene bilo sramota za njega koliko je mutav haha
2
1 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Dina »

Kod nas očito prolazi krkanluk, a veću sirovinu od Omče je teško naći :face
Na početku je još i bio umjeren, ali je brzo shvatio da tako neće privući subscribere... Mene nerviralo što mali gleda Amira Hadžića, ali bidim da je moglo biti i gore :crni
3
3 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Atomic »

Dina je napisao/la: 12 jan 2021, 23:01 Kod nas očito prolazi krkanluk, a veću sirovinu od Omče je teško naći :face
Na početku je još i bio umjeren, ali je brzo shvatio da tako neće privući subscribere... Mene nerviralo što mali gleda Amira Hadžića, ali bidim da je moglo biti i gore :crni
Sjecam se Amira jos u srednjoj kad je pio Bony kolu i psovao kao cetnik,sad eto fin :muhadzir
2
2 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Hannibal »

joj ona boni kola je bila najjaca, poslije skole bi uzeli za marku 2 litra i u park nalivali 😂
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Polaris »

Ja vidim gledat nekad one comentary videos, bude smjesnih

Najbolji mi je Dylan Is In Trouble youtube kanal sto se toga tice
1
1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ovi dečki su najpopularniji youtuberi bivše Juge. Zarađuju desetke prosječnih plaća

Post Postao/la Hannibal »

ne mogu nikako da skontam ljude sto gledaju kako neki lik igra igricu i komentarise. ja jednom vidijo druga da komentarise nesta po tim klipovima, nazovem lokalnog hodzu, reko takva je i takva situacija, kaze nisam ja kompetentan za to, zovi bugarija. jedva ga je bugari spasijo bgm
2
1 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Odgovori

Natrag na “Društvene mreže, mediji, portali”