Tablet

Kompjuter, notebook, programi, pretraživači, aplikacije, korisni linkovi...
Moderator: Fatih,
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7806
Postovi: 4555
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Tablet

Post Postao/la Malena »

Nit je telefon, nit je računar, a i telefon je i računar :malagani

Helem, kupih danas tablet Huawei djeci jer je od sutra i cura online, pa će biti gužve oko jednog laptopa.
Međutim, ispostavi se da imam problem. Kontala da tablet dam srednjem, jer on ne koristi posebne aplikacije niti šalje fajlove, koristi samo google classroom i viber.
I sad da ga prijavim sa gmail adresom, ne prihvata tablet jer koristim family app (obzirom da je dijete mlađe od 15 godina koristi se ta app).

Zna li neko kako da prevaziđem problem?
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Tablet

Post Postao/la storm »

Malena je napisao/la: 11 nov 2020, 21:03 Nit je telefon, nit je računar, a i telefon je i računar :malagani

Helem, kupih danas tablet Huawei djeci jer je od sutra i cura online, pa će biti gužve oko jednog laptopa.
Međutim, ispostavi se da imam problem. Kontala da tablet dam srednjem, jer on ne koristi posebne aplikacije niti šalje fajlove, koristi samo google classroom i viber.
I sad da ga prijavim sa gmail adresom, ne prihvata tablet jer koristim family app (obzirom da je dijete mlađe od 15 godina koristi se ta app).

Zna li neko kako da prevaziđem problem?
Možeš ga izuzeti iz te aplikacije?
Ako baš zbog toga ne prihvaća...
0
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7806
Postovi: 4555
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Tablet

Post Postao/la Malena »

Pa to mi i jedte problem, ne mogu ga izuzeti. Mogu jedino deaktivirsti adresu a ne smijem to zbog škole, čitav proces bi bio da mu pravim novu adresu
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Tablet

Post Postao/la storm »

Malena je napisao/la: 11 nov 2020, 21:43 Pa to mi i jedte problem, ne mogu ga izuzeti. Mogu jedino deaktivirsti adresu a ne smijem to zbog škole, čitav proces bi bio da mu pravim novu adresu
A da deaktiviraš komplet app, ukineš taj nadzor, pa kasnije vratiš koga misliš?
Meni te app ionako ne mirišu...toliko smo svezali djecu, da ni disati ne mogu ...
0
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7806
Postovi: 4555
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Tablet

Post Postao/la Malena »

Nisam vam pisala da smo prevazišli problem. Tačnije rečeno, djeca su prevazišla problem.
Skontali su neku aplikaciju preko koje su mogli da skidaju sve i svašta, da koriste sve što je bilo onemogućeno.
Majke mi, današnja djeca su prirodni hakeri :malagani
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Mehaning
Proleter
Reactions: 6034
Postovi: 4653
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Tablet

Post Postao/la Mehaning »

Malena je napisao/la: 10 nov 2022, 08:08 Nisam vam pisala da smo prevazišli problem. Tačnije rečeno, djeca su prevazišla problem.
Skontali su neku aplikaciju preko koje su mogli da skidaju sve i svašta, da koriste sve što je bilo onemogućeno.
Majke mi, današnja djeca su prirodni hakeri :malagani
Ja se moje još trudim naučiti ponešto, ali sve češče imam utisak, da samo smetam... :malagani
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Informatika”