E-trotineti

Život na kotačima, limeni predmeti želja...
Moderator: Max
CocoMa
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 14937

E-trotineti

Post Postao/la CocoMa »

Električni trotinet postao je dobar način za "probijanje" kroz gradsku gužvu ali i jednostavno prevozno sredstvo koje može dostići brzinu od 40 kilometra na sat. Nešto što smo koristili u jednom periodu detinjstva, a zatim ga "prerasli", danas je postalo sinonim za prevoz do posla, doduše nešto malo modernizovan.

Sve više dobijaju na popularnosti, a električne trotinete voze uglavnom poslovni ljudi. To je "moda" koja je stigla iz svetskog centra tehnologije - Silicijumske doline u Kaliforniji. Dok je u Evropi skoro ceo javni prostor "prekriven" ovim dvotočkašem.

Razlikuju se po tome što neki mogu da razviju brzinu do 15 kilometara na sat, a neki čak i do 40 kilometara na sat. Još jedan od razloga zašto je sve popularniji je to što poslovni ljudi dosta brzo mogu da stignu na posao, pritom ne razmišljaju o gužvi u saobraćaju niti o utrošenom gorivu.

Kako se u prodavnicama ističe, može da se puni preko bilo koje standardne utičnice. U slučaju da se baterija isprazni tokom vožnje, kretanje sasvim jednostavno može da se nastavi, kao nekada - odgurivanjem nogom.

blic.rs
0
CocoMa
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 14937

Re: E-trotineti

Post Postao/la CocoMa »

Ja sam sinoć probala prvi put, vožnju e.trotinetom..i bas je cool, dopada mi se, i ne čudi me što sve više korisnika ima..
Jeste da je skuplji od karte gradskog autobusa, ali sve ima svoju cijenu..

Jeste li i vi provali malo se provozati, i kako vam se dopada?
0
Odgovori

Natrag na “Auto/moto”