Saobracajna ne/kultura

Život na kotačima, limeni predmeti želja...
Moderator: Max
CocoMa
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 16556

Re: Saobracajna ne/kultura

Post Postao/la CocoMa »

Malo prije na parkingu neki gospodin se parkirao i melje li melje sa nekom gospodom preko Bluetooth... a bila sam udaljena možda 4-5 auta od njegovog.... :malagani ja ne znam kako im ne smeta tako povisen volumen... :haya isto se pitam i na semaforu ..dok cekam zeleno da se upali... :ooo još otvorenog prozora voze... :lupa

I to se može svrstati u saobracajnu nekulturu... :oo
0
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6918

Post Postao/la Malena »

Ne znam zašto, ali to je postalo normalno da likovi hodaju ulicom i derinjaju se na telefon koji ne drže na uhu, već ono ispred sebe kao mikrofon, a sagovornik je na zvučniku tako da svi okolo moraju da slušaju njihovu konverzaciju :malagani
1
1 slika
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
CocoMa
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 16556

Post Postao/la CocoMa »

Bez veze zaista kao da prolaznici žele slušati/ čuti njihove razgovore.. :lupa
1
1 slika
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2868

Post Postao/la Ramzess »

Malena je napisao/la: 11 maj 2022, 15:11 Ne znam zašto, ali to je postalo normalno da likovi hodaju ulicom i derinjaju se na telefon koji ne drže na uhu, već ono ispred sebe kao mikrofon, a sagovornik je na zvučniku tako da svi okolo moraju da slušaju njihovu konverzaciju :malagani
To da se reklamiraju, fol imaju vazan poslovni razgovor, velike pare u pitanju ... tako mene poznanik nazove, prica imam posao za nas u Kataru, mene su vec zaposlili, rekao sam im za tebe zvace te uskoro - i ja odmah znam da od toga nema nista, i da to lupa jer je pored neke djevojke koja ce mu i tako dati korpicu jer nije toliko naivna da mu povjeruje ... :face
0
Odgovori

Natrag na “Auto/moto”