To nije dio debate, jer korektivna kirurgija mi je potpuno prihvatljiva u takvim slučajevima.MunDzi je napisao/la: ↑27 maj 2021, 14:56Neko ima rak dojki pa mu odstrane grudi.Crvena Nit je napisao/la: ↑27 maj 2021, 14:52
Nije problem u prihvatanju, jer to nije moj problem.
Komleksi se ne liječe kirurškim nožem.
Vecina zele rekonstrukciju grudi.
Dakle, svega ima u bozijoj basti.
Plasticna, estetska i rekonstruktivna kirurgija
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Sve je dio debate.Crvena Nit je napisao/la: ↑27 maj 2021, 14:58To nije dio debate, jer korektivna kirurgija mi je potpuno prihvatljiva u takvim slučajevima.
Ako nekome nesto sto moze prepraviti predstavlja veliki problem u svakodnevnom zivotu, neka prepravi ako ce to poboljsati kvalitet zivota.
0
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Mi smo pričale o konkretnom primjeru.MunDzi je napisao/la: ↑27 maj 2021, 15:01Sve je dio debate.Crvena Nit je napisao/la: ↑27 maj 2021, 14:58
To nije dio debate, jer korektivna kirurgija mi je potpuno prihvatljiva u takvim slučajevima.
Ako nekome nesto sto moze prepraviti predstavlja veliki problem u svakodnevnom zivotu, neka prepravi ako ce to poboljsati kvalitet zivota.
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Sad ces ti da ceras samo da tvoja bude zadnja.
0
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Ništa ne tjeram, samo nismo o tome pisale.
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Nisi u pravu.
0
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
O svemu i svacemu.
0
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Ko ne bi uradio, ako je u mogucnosti

Pogle razlike u izrazu.
Moja prijateljica progledala, bukvalno.
Njoj se vec pocetkom tridesetih spustili kapci.

Pogle razlike u izrazu.
Moja prijateljica progledala, bukvalno.
Njoj se vec pocetkom tridesetih spustili kapci.
1
1
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Ne, nismo, pisale smo o ekstremno velikim grudima, pitanju koje si postavila Soc.
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Ne vidim nikakvu razliku.
Sta je radila.
Kapke?
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Pa nije odgovorio.Crvena Nit je napisao/la: ↑27 maj 2021, 15:08Ne, nismo, pisale smo o ekstremno velikim grudima, pitanju koje si postavila Soc.
Ali zato ti jesi..... i rekla si da je prirodna do kukova ljepsa od silikonske.
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
A odakle ti to znaš??MunDzi je napisao/la: ↑27 maj 2021, 14:12Ali ja to ne tvrdim.Crvena Nit je napisao/la: ↑27 maj 2021, 07:28
Čudim se tvojoj tvrdnji da se neće dopasti nekom muškarcu.![]()
Tvrdim ta prirodne nisu uvijek vizuelno bolje od plasticnih.
1
1
I say what I think, I think what I say
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Da, sve prirodno je bolje.MunDzi je napisao/la: ↑27 maj 2021, 15:11Pa nije odgovorio.Crvena Nit je napisao/la: ↑27 maj 2021, 15:08
Ne, nismo, pisale smo o ekstremno velikim grudima, pitanju koje si postavila Soc.
Ali zato ti jesi..... i rekla si da je prirodna do kukova ljepsa od silikonske.![]()
Plastika nije privlačna.
0
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
a odakle ti to znaš?
0
I say what I think, I think what I say
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
Tebi.
Nekom drugom nije.
0
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Plasticna, estetka i rekonstruktivna kirurgija
0

