Ruke su i kod mene takve
Spavajte goli?
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Spavajte goli?
Ja ne bih mogao u čarapama spavati, nema šanse.
Ne spavam ionako dobro, još mi samo čarape HVALE.
U čarapama bih ušao u an endless loop of nespavanje.
Ne spavam ionako dobro, još mi samo čarape HVALE.
U čarapama bih ušao u an endless loop of nespavanje.
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- toxic
- Etablirani član

- Reactions: 10001
- Postovi: 4204
- Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
- Lokacija: My Own World
Re: Spavajte goli?
To zulja, to smeta, to nervira
meni kad hladno nogama umotam u pokrivac i zagrejem.
3
1
2
2
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Spavajte goli?
Identično reagiramo
0
- toxic
- Etablirani član

- Reactions: 10001
- Postovi: 4204
- Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
- Lokacija: My Own World
Re: Spavajte goli?
Al ne volim spavati bez vesa, gore neka oversized pamucna majica i najkomotnije. Sve to za spavanje je pidzama 
0
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
- Crvena Nit
- Etablirani član

- Reactions: 2219
- Postovi: 4322
- Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
- Lokacija: Jadrolinijska
Re: Spavajte goli?
Jest fino je spavati potpuno gol i zdravo
Ali ako zivis s nekim npr sestra, brat, roditelji, djeca..nije bas opusteno
uvijek imas osjecaj otkrit ces se u noci i netko ce uci
Ljeti je posebno fino tako spavati, pogotovo ako spavas s partnerom i zagrljeni spavate, pa osjetis toplinu njegovog tijela

Ali ako zivis s nekim npr sestra, brat, roditelji, djeca..nije bas opusteno
Ljeti je posebno fino tako spavati, pogotovo ako spavas s partnerom i zagrljeni spavate, pa osjetis toplinu njegovog tijela
2
2
Re: Spavajte goli?
Opet je lakše gaće preobuci, nego posteljinu presvuci
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p

