Suncane naočale

Vaš stil, vaš outfit modna pista foruma...
Moderator: CocoMa
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Ramzess »

Fatih je napisao/la: 06 sep 2020, 15:32
storm je napisao/la: 06 sep 2020, 15:19 Ja tipično bosanski... Ray Ban till I die :love
Pa to ti je...eno imam dva Oakley...ne znam kada sam zadnji put jedne uzeo,uz sve sto sam rekao o njima....a Raybu po defaultu odmah, cim krecem, pogotovo na pecanju, pomaze polarizacija, da vidim gdje cu kedera uhvatiti. :D
Bez polarizovanih nikad ne idem u ribu. :oke
1
1 slika
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Fatih »

E, ovo je dobro za to, za sto si ih koristio/koristis. A imaju oni u zadnje vrijeme modela koji zaista ne izgledaju lose. Malo se dozvali pameti. Iako je to ista kompanija, mislili su po svaku cijenu zadrzati Oakley "kao svoj". Medjutim, nekada i masta ima granicu. (Mogu i dokazati :D )
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Ramzess »

Evo ih na djelu :oo

slika
2
1 slika 1 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Ramzess »

Fatih je napisao/la: 06 sep 2020, 15:59 E, ovo je dobro za to, za sto si ih koristio/koristis. A imaju oni u zadnje vrijeme modela koji zaista ne izgledaju lose. Malo se dozvali pameti. Iakoje to ista kompanija, mislili su po svaku cijenu zadrzati Oakley "kao svoj". Medjutim, nekada i masta ima granicu. (Mogu i dokazati :D )
Je li i njih kupio talijan? Deru oni opasno lovu, gledao sam emisiju - proizvodna cijena najskupljih je cca 20-tak dolara, maraka ne sjecam se, a prodajna ide ihihi ...
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Fatih »

Ma da, Luxottica uzela. Ja nisam citao nigdje, ali sam isto cuo od prijatelja. Kaze, "necu da kupujem od njih da su ne znam kakve, zato sto gledaju da im ostane nemal' sve, radije cu nositi Stihlove zatitne, ionako su ljepse od njihovih." :ooo
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Fatih »

Buki je napisao/la: 06 sep 2020, 16:21 Evo ih na djelu :oo

slika
Ho's reci nedjelu? :haha Pomagao okupatorima. :D
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Čuvarkuća
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3040
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 aug 2020, 19:58

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Čuvarkuća »

Bilo kakve iz npr. dm prodavnice su mi sasvim dobre, ionako ih često zagubim ili polomim :lupa
0
"Treba otimati radost danima što bježe".
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Suncane ocale

Post Postao/la Ramzess »

Fatih je napisao/la: 06 sep 2020, 19:15 Ho's reci nedjelu? :haha Pomagao okupatorima. :D
A neeee ... regularnim vladinim snagama. Afghani su mi bili uposlenici, a vani sam upoznao jednu jako zajebanu ekipu afghanskih vojnih specijalaca, prvo su se zaletjeli na mene sa terencem da demonstriraju silu, poslije su iznijeli himbera u konzervi da pocaste. :oke Kuhar u kampu nam je bio penzionisani kapetan koji je ratovao protiv rusa, sa njim sam pio caj svaki dan i evocirali ratne uspomene. Afghani su divni ljudi, napaceni ratovima i tudjim interesima. Politika je drugo ... mali ljudi ne kreiraju politiku nigdje u svijetu.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Moda”