Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Prenosimo sa portala...
Moderatori: Fatih, Max, Socrates
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

Max je napisao/la: 28 jan 2022, 11:33 editovo sam ti ga
:max
Edityj, samo edityj :valja
1
1 slika
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la dmr »

Nole s obožavaocima belog sporta :missy :keke

IMG-034a648454181edc749236d8096cc810-V.jpg
2
2 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
:rolka
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

dmr je napisao/la: 29 jan 2022, 17:16 Nole s obožavaocima belog sporta :missy :keke


IMG-034a648454181edc749236d8096cc810-V.jpg
Hahahahah ja baš na humor nešto stavio...
Dobra, znakovita
0
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5606
Postovi: 3445
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la radostan dan »

storm je napisao/la: 28 jan 2022, 08:19 Federer se vraća za Wimbledon prema najavi.
Da li još može uzeti, drugo je pitanje.
što ne može...
može vala dvije mlatnut, sad pa sad.

slika

Cena za oko deset jagoda s kremom košta vas 2,5 funti.
Kako bi uvek bile sveže, beru se dan ranije sa odabranih farmi iz grofovije Kent, a do kluba stižu svakog jutra u 5.30.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

radostan dan je napisao/la: 29 jan 2022, 20:43
storm je napisao/la: 28 jan 2022, 08:19 Federer se vraća za Wimbledon prema najavi.
Da li još može uzeti, drugo je pitanje.
što ne može...
može vala dvije mlatnut, sad pa sad.

slika

Cena za oko deset jagoda s kremom košta vas 2,5 funti.
Kako bi uvek bile sveže, beru se dan ranije sa odabranih farmi iz grofovije Kent, a do kluba stižu svakog jutra u 5.30.
Djevojčice ili jagode?
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

:D
Pa što ti ne osvoji majstore :ooo
20220131_072806.jpg
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la Max »

storm je napisao/la: 31 jan 2022, 07:29 :D
Pa što ti ne osvoji majstore :ooo
20220131_072806.jpg
AL
AL

:palm
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la Desperado »

Koji debil jbt
1
1 slika
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5606
Postovi: 3445
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la radostan dan »

storm je napisao/la: 29 jan 2022, 21:03
radostan dan je napisao/la: 29 jan 2022, 20:43

što ne može...
može vala dvije mlatnut, sad pa sad.

slika

Djevojčice ili jagode?
jagode...








slika
3
3 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

ĐOKOVIĆEV BIOGRAF: Prema onome što može da se čuje iz Novakovog okruženja, on će se vakcinisati! Na pomolu SENZACIONALAN PREOKRET?
TENIS
slika
Da li je na pomolu senzacionalan preokret?

Danijel Mikš, čovek koji je napisao biografiju najboljeg tenisera sveta, najavio je tokom razgovora na jednoj televiziji u Austriji, da ima informacije da će se Novak Đoković vakcinisati.

- Prema onome što može da se čuje iz njegovog okruženja, Novak će se vakcinisati. Možda je takvoj odluci doprinelo i finale iz Melburna i 21. grend slem titula Rafaela Nadala - rekao je Mikš za austrijske medije.


Đoković je zbog statusa nevakcinisane osobe morao da propusti Australijan open, gde je trijumfovao Nadal. U ovom trenutku vlada neizvesnost oko toga da li će i ostali veliki turniri, poput Rolan Garosa, Vimbldona i US Opena, da donesu odluku da nevakcinisani teniseri ne mogu da igraju. Trenutno razvoj situacije ide u pravcu koji govori da Australijan open neće biti usamljen po tom pitanju.

Kurir sport
0
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la dmr »

zamisli sruši se zbog ugruška :sunja :keke :kida
1
1 slika
:rolka
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

dmr je napisao/la: 02 feb 2022, 11:02 zamisli sruši se zbog ugruška :sunja :keke :kida
Sad kad kihnes, neki avaks pored tebe....

Aha :meha2 vakcinisan...
3
3 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la Crvena Nit »

1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la storm »

Jok, eto nisi...moj ćaća je :crni



Đoković: Nisam antivakser, ali ću žrtvovati sve trofeje ako budem primoran na vakcinu
N. K.
slika
Novak Đoković (Foto: EPA-EFE)
Srbijanski teniser Novak Đoković (34) rekao je da bi najradije propustio buduće teniske trofeje nego da bude primoran dobiti vakcinu protiv korone.


U ekskluzivnom razgovoru za BBC najbolji teniser svijeta je poručio da se ne treba povezivati s antivakserskim pokretom i da podržava pravo pojedinca na izbor.

"To je cijena koju sam spreman platiti. Nikada nisam bio protiv vakcinacije, primio sam ih kao dijete, ali sam uvijek podržavao slobodu izbora šta stavljate u svoje tijelo. Principi donošenja odluka o mom tijelu su važniji od bilo koje titule ili bilo čega drugog. Pokušavam biti u skladu sa svojim tijelom koliko je god to moguće", odgovorio je Đoković na pitanje da li bi žrtvovao učešća na Grand Slamovima kao što su Wimbledon i Roland Garros.
Novak se osvrnuo i na sve ono što se dešavalo nedavno u Australiji.

NIJE SE PROMIJENIO
Raspoloženi Đoković pravio šou na treningu i tjerao sparing partnere da rade sklekove
"Zaista sam bio razočaran i tužan načinom na koji se sve završilo po mene u Australiji. Greška u viznoj dekalaraciji nije namjerno napravljena. To su prihvatili i potvrdili savezni sud i sam ministar u Ministarstvu za imigraciju u Australiji. Ono što malo ljudi zna jeste da ja nisam deportovan iz Australije na osnovu toga što nisam vakcinisan ili sam prekršio neka pravila. Sve je to zapravo odobreno. Razlog zbog čega sam deportovan iz Australije jeste taj što je ministar za imigraciju iskoristio svoje diskreciono pravo da mi poništi vizu na osnovu percepcije da bih mogao stvoriti neki antivakserski osjećaj u zemlji ili gradu, sa čime se potpuno ne slažem", rekao je.

U ostatku intervjua Đoković je također potvrdio kako se nada da će se uslovi o vakcinaciji na pojedinim turnirima promijeniti i da će moći igrati još dugo.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la Iskra »

Đoković “otvorio dušu”: Bio sam sebičan, osuđivat će, neće oprostiti

Izvor: RTS Screenshot
Novak Đoković, najbolji teniser svijeta, odlučio je "otvoriti dušu" javnosti gostujući u emisiji "Oko" na RTS-u. Pričao je o mnogim temama koje interesuju domaću javnost.

Srpski teniser je gotovo mjesec dana šutio nakon što je deportovan iz Australije, a njegovo prvo obraćanje za BBC privuklo je mnogo pažnje.

Nije želio ometati tenisere koji su se takmičili na Australian Openu, niti sebe stavljati u prvi plan dok je trajao prvi Grand Slam u sezoni.

Ipak, ostalo je mnogo otvorenih pitanja na koja je odgovarao za BBC, a sada je Đoković otkrio i nove detalje.


Novak je otkrio čitav niz zanimljivih stvari.

Otkrio je da li razmišlja da se vakciniše nakon svega što je doživio u Australiji.

“Držim otvoren um, nisam isključiv. Sve je moguće, vidjet ćemo kako će se razvijati situacija. Trenutno sam odlučio da snosim posljedice, speman sam na to kao što priznajem svaku grešku. To je odluka koju sam donio svjesno i nezavisno”, kazao je Đoković.

Govorio je o intervjuu koji je dao za L’ Equipe kada je već znao da je pozitivan.

“Priznao sam da je to bila greška. On je duže u tenisu nego ja, on je jedan od najuglednijih sportskih novinara i radi za L’ Equipe. Ta nagrada mi je bila veoma značajna, prije određenog vremena smo odlučili da će taj dan biti intervju. Saznao sam za taj test dan prije ili tog popodneva. Razmišljao sam šta da radim, bio sam sa maskom sve vrijeme osim kada smo se fotografisali. Bio sam udaljen nekoliko metara od njih. On je poslije potvrdio da sam nosio masku sve vrijeme, da je greška i da sam se postavio sebično priznajem. Svi pravimo greške, ali ne očekujem da će mi svi oprostiti. Shvatam da ima mnogo ljudi koji će me osuđivati”, dodao je teniser.


Istakao je da će cijela situacija utjecati na njega.

“Ne mogu da kažem da će stvari biti iste kad se vratim na teren, jer sigurno da će ova situacija utjecati na moj povratak sada u Dubaiju. Nadam se, ja se trudim i radim na tome da energiju usmjerim u pozitivnom smjeru, da bude konstruktivna za mene. Da iz nje izvučem gorivo koje mi je potrebno na terenu i fizički i mentalno i igrački, i da pobijedim na mečevima na kojima učestvujem. Postoji i dodatni motiv sigurno, da izađem na teren i zaigram bolje nego ikad. Kažem, ništa nije zagarantovano ali se radujem i uzbuđen sam što ću imati priliku da igram u Dubaiju”, naglasio je Đoković.

Objasnio je šta za njega znači nastupanje pod zastavom Srbije.

“Ne samo da mi donosi sreću, nego mi donosi i ogromno zadovoljstvo. I u pravu ste, osvajanje Davis Cupa u 2010. godini bila je jedna ogromna odskočna daska za pojedinačnu karijeru i moju, i Nenadovu, i Jankovu, i Viktorovu. Nadam se da će Davis Cup i ATP Cup i sva timska takmičenja koja imamo u našem sportu, služiti i dalje kao velika odskočna daska za pojedinačne karijere jer smo dio individualnog sporta i nemamo puno prilika da igramo u timskim takmičenjima, tako da predstavljanje Srbije u takvim takmičenjima predstavlja ogromno zadovoljstvo, motivaciju i ponos”, rekao je Đoković.

Istakao je da bi volio igrati na puno turnira, ali da to ne zavisi od njega već od pravila zemalja.

“U ovom trenutku znam da ću moći igrati u Dubaiju, to je moj prvi turnir ove sezone, imam veliku želju da nastupam na Grand Slamovima i velikim ATP turnirima. Pravila se stalno mijenjaju, ja sam otvorenog uma i pokušavam da razumijem pandemiju i borbu sa virusom kao svi građani svijeta. Htio sam da se troduplo promijeni ono što unosim u organizam, u tenisu svaka promjena može izazvati pozitivne i negativne stvari. Što se tiče učestvovanja na turnirima ja sam spreman i željan nastaviti sa svojom teniskom karijerom”, dodao je.

Diplomatski je odgovorio da li ga nervira nadimak “Novax”, kako ga zove britanska štampa.

“Tokom cijele moje karijere sam imao ljude koji će me podržavati ili oni koji neće. Svaki čovjek ima slobodu i osnovna ljudska prava da donosi odluku koje se tiču njega i njegovih prava. Ne dopada mi se što me etiketiraju što me stavljaju u iste kategorije sa nekim inicijativama ili zajednicama. Uvijek sam se trudio poštovati tuđi izbor”, poručio je Đoković.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la Iskra »

0
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5606
Postovi: 3445
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Skandal: NOVAK ĐOKOVIĆ POTJERAN IZ AUSTRALIJE!

Post Postao/la radostan dan »

Lako ti je bogumi Đokoviću uzimat Vimbldone, kad Britanija nema graničara da valja...
0
Odgovori

Natrag na “Vijesti”