Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Društvena kretanja, politika.. Začarani krugovi u žitu (i ispod žita)
Moderator: Fatih, Max
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la storm »

slika
Autor: K. K. raport.ba



Muhamed Fazlagić Fazla je, prema nezvaničnim informacijama Raporta, uhljebljen u Ministarstvo odbrene BiH kao savjetnik ministra Sifeta Podžića (DF).



Kako je Raportu rečeno, radi se o klasničnom razigravanju na relaciji DF-GS odnosno o vraćanju duga koji je Željko Komšić imao prema Fazlagiću.

Dug je nastao nakon nelegalnog, kriminalnog i u demokratskom svijetu rijetko viđenog kupusanja Građanskog saveza, a sve za predizborne i izborne potrebe Komšića i DF-a. Glavni lik razlaganja GS-a na proste faktore bio upravo Fazlagić, koji je na fantomskoj stranačkoj skupštini postavljen za predsjednika stranke.



Nakon toga, GS je zajedno sa DF-om izašao na izbore i u zagrljaj sa SDA.

Sad je na red došlo vraćanje dugova. Izvor Raporta tvrdi da je uhljebljenje Fazlagića u Ministarstvo odbrene dogovoreno upravo na najvišoj razini. Savjetnička plaća je oko 3.500 KM, a posla, kao što je općepoznato, nema. Pos’o je dobar, a para laka ili kako je Fazla svojevremeno pjevao – Sva bol svijeta… na budžetu je.
2
1 slika 1 slika
Avatar
medvjed23
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3156
Postovi: 2407
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la medvjed23 »

tanko je ovo.. tek kad bitne pozicije preuzmu dino merlin i hari mata hari, ovo društvo će krenuti naprijed..
5
3 slika 1 slika 1 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Socrates »

Ne bih ja ni Hanku zaboravio.

U stiklama do Beograda!!!
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Heidi »

Sta nam rade, dragi Nedime
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1584
Postovi: 1597
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Podrinjac »

Oooo sunce ti yebem, da ti yebem sunce.
1
1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Hannibal »

konakovicu ja sam ti sedmo koljeno uhljebi me pls
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Hannibal »

ee a koja bi fora bila da je deena stavio na tu poziciju haha al njemu mozda cuva ministarstvo finansija
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Socrates »

Kad odes na Evroviziju, mozda te i postavi za Ministra Transporta.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Sarajka »

Dug je nastao nakon nelegalnog, kriminalnog i u demokratskom svijetu rijetko viđenog kupusanja Građanskog saveza, a sve za predizborne i izborne potrebe Komšića i DF-a. Glavni lik razlaganja GS-a na proste faktore bio upravo Fazlagić, koji je na fantomskoj stranačkoj skupštini postavljen za predsjednika stranke.



Nakon toga, GS je zajedno sa DF-om izašao na izbore i u zagrljaj sa SDA.
Fazla politiĆar raskupusao GS. Oj, zivote pokvareni dzojstiku!
0
A sad adio :sara
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la storm »

Donekle razumijem, da se zguraju u ministarstvo kulture... Vidim da ima magisterij iz diplomacije... I to bi možda bilo u redu za nekog otpravnika poslova u ambasadi u Kuala Lumpuru...
Ako zanemarimo stranacko potkusurivanje
Ali ministarstvo obrane :D
Bolno.
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Socrates »

Mozda ne kontaju da ce ih iko napasti.

Gledaj sad kad Fazla bude pregovarao ulazak BIH u NATO.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Sva bol svijeta sad na budžetu je: Muhamed Fazlagić Fazla uhljebljen kao savjetnik u Ministarstvu odbrane!?

Post Postao/la Ramzess »

Pu pu zeljko komsicu ... pu pu ...
0
Odgovori

Natrag na “Bosna i Hercegovina”