Osmorka I hdz vlada

Društvena kretanja, politika.. Začarani krugovi u žitu (i ispod žita)
Moderator: Fatih, Max
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Šta mislite o ovom sastavu vlade?
Čitam priče o izdaji osmorke...
SDA je izbačena iz mnogih kombinacija...
Za finale Kristo mandatar...


Meni se čini, da ja kao i u Sloveniji, Bakir kamen oko vrata SDA, kao što je i Janša samo uteg desnici tj SDS
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

I nije mi jasno, kako je dobio MVP Konakovic, ispred Sabine Cudic...
1
1 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la SmokingMan »

Ni meni višenije jasno šta rade. Ali da nešić bude MVP, a ima iza sebe epizodu selidbi. Prvo je prevatio opozicionare u RS, vidjeviši da su ovi ionako bilo u međusobnoj zavadi. Ne sviđa mi se niko, ma kako li nisu mogli peedložiti od oniliko predstavnika srba makar jednog normalnog. Znači, svaku put se u vlast natakari neki od najprevrtljivijih kandidata.

Joj Neka SDA kmeči, mada su prevazišli svaku mjeru. Sada je Bookir daleko aktivniji nego kada mu jevlast bila u rukama. Jasno je da će se dosta uhljeba morati poselamiti sa funkcijama, na kojima su parazitirali. Eno, kada pogedaš Biseru, jasno ti je da je svrha njenog hodanja o bijelom svijetu bila jedino samopromocija, umjesto državnih interesa, ili kada se trebala izmoljakati neka donacija i sl tome. :keke

Bsiera je svrha sama sebi, ali je vrijeme da ispuaca i ovo malo što joj je ostalo, valjda je se ispjela malo osunčati na toplom Maldivskom suncu. :keke
0
slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

SmokingMan je napisao/la: 23 dec 2022, 06:49 Ni meni višenije jasno šta rade. Ali da nešić bude MVP, a ima iza sebe epizodu selidbi. Prvo je prevatio opozicionare u RS, vidjeviši da su ovi ionako bilo u međusobnoj zavadi. Ne sviđa mi se niko, ma kako li nisu mogli peedložiti od oniliko predstavnika srba makar jednog normalnog. Znači, svaku put se u vlast natakari neki od najprevrtljivijih kandidata.

Joj Neka SDA kmeči, mada su prevazišli svaku mjeru. Sada je Bookir daleko aktivniji nego kada mu jevlast bila u rukama. Jasno je da će se dosta uhljeba morati poselamiti sa funkcijama, na kojima su parazitirali. Eno, kada pogedaš Biseru, jasno ti je da je svrha njenog hodanja o bijelom svijetu bila jedino samopromocija, umjesto državnih interesa, ili kada se trebala izmoljakati neka donacija i sl tome. :keke

Bsiera je svrha sama sebi, ali je vrijeme da ispuaca i ovo malo što joj je ostalo, valjda je se ispjela malo osunčati na toplom Maldivskom suncu. :keke
Hurme sredi, nema greške :oo
1
1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Hannibal »

pocetkom sljedece godine su izbori za predsjednika sda i predvidja se da bi semsudin mehmedovic mogo pobijedit. on je meni dobar lik, nema dlake na jeziku, a i dokazo se u ratu. ratne zlocine nad srbima u tesnju mu nisu dokazali, cist je ko suza 😎
juce sam ga bas vidio, uletio greskom s autom na novu okretaljku za gradske buseve i oni ga zagrade sa 3 strane, 10 minuta je ceko i smijo se u autu 😂
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 23 dec 2022, 12:01 pocetkom sljedece godine su izbori za predsjednika sda i predvidja se da bi semsudin mehmedovic mogo pobijedit. on je meni dobar lik, nema dlake na jeziku, a i dokazo se u ratu. ratne zlocine nad srbima u tesnju mu nisu dokazali, cist je ko suza 😎
juce sam ga bas vidio, uletio greskom s autom na novu okretaljku za gradske buseve i oni ga zagrade sa 3 strane, 10 minuta je ceko i smijo se u autu 😂
Jbt čovjek zaglavi na cesti, a državu ili stranku da vodi :valja
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Uglavnom Bakir, ako želi dobro stranci, a i državi, neka se makne.
Utalio se sa onom stokom covketom i dodom, kompromitirao zbog Sebije... Dobro išta dobiju na izborima...
1
1 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la SmokingMan »

storm je napisao/la: 23 dec 2022, 08:08
SmokingMan je napisao/la: 23 dec 2022, 06:49 Ni meni višenije jasno šta rade. Ali da nešić bude MVP, a ima iza sebe epizodu selidbi. Prvo je prevatio opozicionare u RS, vidjeviši da su ovi ionako bilo u međusobnoj zavadi. Ne sviđa mi se niko, ma kako li nisu mogli peedložiti od oniliko predstavnika srba makar jednog normalnog. Znači, svaku put se u vlast natakari neki od najprevrtljivijih kandidata.

Joj Neka SDA kmeči, mada su prevazišli svaku mjeru. Sada je Bookir daleko aktivniji nego kada mu jevlast bila u rukama. Jasno je da će se dosta uhljeba morati poselamiti sa funkcijama, na kojima su parazitirali. Eno, kada pogedaš Biseru, jasno ti je da je svrha njenog hodanja o bijelom svijetu bila jedino samopromocija, umjesto državnih interesa, ili kada se trebala izmoljakati neka donacija i sl tome. :keke

Bsiera je svrha sama sebi, ali je vrijeme da ispuaca i ovo malo što joj je ostalo, valjda je se ispjela malo osunčati na toplom Maldivskom suncu. :keke
Hurme sredi, nema greške :oo
Još ako su saudiJkse, sigurno nećemo gladni dočekati prvi dan proljeća. Ukoliko rezerve već nije Bysera pojela- :fiju
2
2 slika
slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la SmokingMan »

storm je napisao/la: 23 dec 2022, 12:27 Uglavnom Bakir, ako želi dobro stranci, a i državi, neka se makne.
Utalio se sa onom stokom covketom i dodom, kompromitirao zbog Sebije... Dobro išta dobiju na izborima...
Ovo je sve ono na šta on prećutno pristaje, samo je trebalo da se umjesto njega neko nađe i potpiše, kako bi retorički krenuo u odbranu države.
Kao da on ne zna da se oko preuređenja Dejtonskog sporazuma pitaju samo stranci. Evo, što se Dodik do sada nije odcijepio, a koliko je prijetio RS se do sada komotno mogla pripojiti Rusiji a ne bližoj Srbiji. Ma sve su to šulje priče, od kojih nacionalističke stranke ne da dobro žive, već da su uz pomoć svojih koruptivnih mehanizama uspjeli unutar BIH stvoriti neke vrste pricatnih mikro džava. Hjde, zašto se tako ježe na spomen onih nekada 14 uslova erupske komosije, čiji je spisak zahtjeva misteriozno preinačen na samo 8? :keke
1
1 slika
slika
Avatar
radostan dan
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 5557
Postovi: 3408
Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la radostan dan »

još se ložite na politiku...ili se i dalje po malo interesujete za nju?
pa vas nisu dovoljno izjebali...
treba još, još malo.



uu, moglo bi mi ovo proć ko haiku.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

SmokingMan je napisao/la: 23 dec 2022, 20:02
storm je napisao/la: 23 dec 2022, 12:27 Uglavnom Bakir, ako želi dobro stranci, a i državi, neka se makne.
Utalio se sa onom stokom covketom i dodom, kompromitirao zbog Sebije... Dobro išta dobiju na izborima...
Ovo je sve ono na šta on prećutno pristaje, samo je trebalo da se umjesto njega neko nađe i potpiše, kako bi retorički krenuo u odbranu države.
Kao da on ne zna da se oko preuređenja Dejtonskog sporazuma pitaju samo stranci. Evo, što se Dodik do sada nije odcijepio, a koliko je prijetio RS se do sada komotno mogla pripojiti Rusiji a ne bližoj Srbiji. Ma sve su to šulje priče, od kojih nacionalističke stranke ne da dobro žive, već da su uz pomoć svojih koruptivnih mehanizama uspjeli unutar BIH stvoriti neke vrste pricatnih mikro džava. Hjde, zašto se tako ježe na spomen onih nekada 14 uslova erupske komosije, čiji je spisak zahtjeva misteriozno preinačen na samo 8? :keke
Dobro, ta je misterija oko 14 zahtjeva, uzrokovana geopolitičkom zbiljom tj ukrajinskim ratom...
da sam prost- zapišavanje terena od strane EU, pošto nisu tajna ruski afiniteti na balkanu...
Nadam se da neće bh politika propustiti iskoristiti trenutak...
Iskreno nije ispunjen ni jedan zahtjev :D
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Hannibal »

storm je napisao/la: 23 dec 2022, 12:27 Uglavnom Bakir, ako želi dobro stranci, a i državi, neka se makne.
Utalio se sa onom stokom covketom i dodom, kompromitirao zbog Sebije... Dobro išta dobiju na izborima...
sebija njega najvise yebe, zvizdic je otiso zbog sebije iz stranke a bio je mozda drugi covjek u stranci...
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16993
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Russki »

ja mislio neki bend kad ono sve go lopov i hadalj i krimos
0
abysmal depths are flooded
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Russki je napisao/la: 24 dec 2022, 18:37 ja mislio neki bend kad ono sve go lopov i hadalj i krimos
A jest, moglo bi to biti dobro ime za neki punk band
1
1 slika
Avatar
Čuvarkuća
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3038
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 aug 2020, 19:58

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Čuvarkuća »

Vidjet ćemo vremenom šta i kako, nekako mi preuranjeno donositi ikakav sud.
1
1 slika
"Treba otimati radost danima što bježe".
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Čuvarkuća je napisao/la: 02 jan 2023, 00:53 Vidjet ćemo vremenom šta i kako, nekako mi preuranjeno donositi ikakav sud.
Tako nekako...
A najbolji su mi vriskovi o izdaji interesa, i to sa strane onih, koji su poput korporacije 30tak godina, uspješno krali zajedno sa njima...
Izgleda ih handri jedino što su odbijeni od jasli...
1
1 slika
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1584
Postovi: 1597
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Podrinjac »

Hannibal je napisao/la: 23 dec 2022, 12:01 pocetkom sljedece godine su izbori za predsjednika sda i predvidja se da bi semsudin mehmedovic mogo pobijedit. on je meni dobar lik, nema dlake na jeziku, a i dokazo se u ratu. ratne zlocine nad srbima u tesnju mu nisu dokazali, cist je ko suza 😎
juce sam ga bas vidio, uletio greskom s autom na novu okretaljku za gradske buseve i oni ga zagrade sa 3 strane, 10 minuta je ceko i smijo se u autu 😂
Jedini pravi za predsjednika SDA je Haris Zahiragic. Pravi profil. Mlad, uhljebljen, IQ mu ne prelazi sobnu temperaturu, prosto-proširena rečenica mu je kvantna fizika... :dmr
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Bosna i Hercegovina”