Osmorka I hdz vlada

Društvena kretanja, politika.. Začarani krugovi u žitu (i ispod žita)
Moderator: Fatih, Max
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Hannibal »

Podrinjac je napisao/la: 03 jan 2023, 14:13
Hannibal je napisao/la: 23 dec 2022, 12:01 pocetkom sljedece godine su izbori za predsjednika sda i predvidja se da bi semsudin mehmedovic mogo pobijedit. on je meni dobar lik, nema dlake na jeziku, a i dokazo se u ratu. ratne zlocine nad srbima u tesnju mu nisu dokazali, cist je ko suza 😎
juce sam ga bas vidio, uletio greskom s autom na novu okretaljku za gradske buseve i oni ga zagrade sa 3 strane, 10 minuta je ceko i smijo se u autu 😂
Jedini pravi za predsjednika SDA je Haris Zahiragic. Pravi profil. Mlad, uhljebljen, IQ mu ne prelazi sobnu temperaturu, prosto-proširena rečenica mu je kvantna fizika... :dmr
bice abd, nego mlad je jos
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 03 jan 2023, 21:55
Podrinjac je napisao/la: 03 jan 2023, 14:13

Jedini pravi za predsjednika SDA je Haris Zahiragic. Pravi profil. Mlad, uhljebljen, IQ mu ne prelazi sobnu temperaturu, prosto-proširena rečenica mu je kvantna fizika... :dmr
bice abd, nego mlad je jos
Mlad ali se popunio ko vepar...
Na slici kad ga vidim, strah me da oni dugmici sa košulje ne polete :oo
1
1 slika
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Fatih »

BiH moze samo da zahvali tudjoj muci (storm vec pomenuo), sto bilo ko vise i obraca paznju na nas. Zalosno je, ali tacno, da ce BiH napraviti veliki pomak ka EU, samo ako sukob u Ukrajini potraje, i ukoliko se (a vjerujem da hoce) nastavi intenzivniji rad ruskih sluzbi unutar BiH otkako je sve tamo krenulo.

I onda ce nasi jadnici - trojke, cetvorke, petorke, sestorke....pedeset-dvojke, da sebi pripisuju bilo kakav "napredak", a sve sto ne valja - za to ce im SDA moci sluziti narednih 10 godina za svako njesra koje se izrodi (mada je to SDA, odnosno Bakir prevashodno, i zasluzila).

Ipak, sve u svemu - SDA forever! :valja
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la storm »

Fatih je napisao/la: 04 jan 2023, 07:01 BiH moze samo da zahvali tudjoj muci (storm vec pomenuo), sto bilo ko vise i obraca paznju na nas. Zalosno je, ali tacno, da ce BiH napraviti veliki pomak ka EU, samo ako sukob u Ukrajini potraje, i ukoliko se (a vjerujem da hoce) nastavi intenzivniji rad ruskih sluzbi unutar BiH otkako je sve tamo krenulo.

I onda ce nasi jadnici - trojke, cetvorke, petorke, sestorke....pedeset-dvojke, da sebi pripisuju bilo kakav "napredak", a sve sto ne valja - za to ce im SDA moci sluziti narednih 10 godina za svako njesra koje se izrodi (mada je to SDA, odnosno Bakir prevashodno, i zasluzila).

Ipak, sve u svemu - SDA forever! :valja
Fkt je čovjek upropastio stranku...
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 04 jan 2023, 07:56
Fatih je napisao/la: 04 jan 2023, 07:01 BiH moze samo da zahvali tudjoj muci (storm vec pomenuo), sto bilo ko vise i obraca paznju na nas. Zalosno je, ali tacno, da ce BiH napraviti veliki pomak ka EU, samo ako sukob u Ukrajini potraje, i ukoliko se (a vjerujem da hoce) nastavi intenzivniji rad ruskih sluzbi unutar BiH otkako je sve tamo krenulo.

I onda ce nasi jadnici - trojke, cetvorke, petorke, sestorke....pedeset-dvojke, da sebi pripisuju bilo kakav "napredak", a sve sto ne valja - za to ce im SDA moci sluziti narednih 10 godina za svako njesra koje se izrodi (mada je to SDA, odnosno Bakir prevashodno, i zasluzila).

Ipak, sve u svemu - SDA forever! :valja
Fkt je čovjek upropastio stranku...
Naravno da jeste. On je ubijedjen da ima isti ugled medju vecinom Bosnjaka, koji je imao njegov otac.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Osmorka I hdz vlada

Post Postao/la Hannibal »

storm je napisao/la: 04 jan 2023, 06:08
Hannibal je napisao/la: 03 jan 2023, 21:55

bice abd, nego mlad je jos
Mlad ali se popunio ko vepar...
Na slici kad ga vidim, strah me da oni dugmici sa košulje ne polete :oo
a ne mozes otic u slogu da ga ne vidis, ja bio sad u pon kad on tamo 😂
i sve krije alkohol na drugom stolu, jednom ga slikali sa pivama za stolom pa ga bake ruzio 😂
2
2 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Odgovori

Natrag na “Bosna i Hercegovina”