Komšije i Susjedi - Srbija i Hrvatska

Društvena kretanja, politika.. Začarani krugovi u žitu (i ispod žita)
Moderator: Fatih, Max
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la Fatih »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 17:02 ..kriterij je..a kakav bi ti kriterij..
Gdje si nasao da je to kriterij? :sok
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la Fatih »

"Komentirao je i nedavni susret s prvim čovjekom američke diplomacije Mikeom Pompeom kazavši kako je hrvatski politički vrh Pompeu predao jedan dokument u kojem se govori o BiH i neravnopravnoj poziciji hrvatskog naroda u toj zemlji."

https://direktno.hr/eu-i-svijet/dijaspo ... ta-215024/

E, bas si nasao kome ces predati taj dokument.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

R4IN je napisao/la: 23 nov 2020, 17:48
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 17:45 ..odgovorio sam ti postu iznad..
A hrvati su u manjini sto su tako izabrali,jbg dvojno drzavljanstvo..
..veze s vezom nema s temom..
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

Fatih je napisao/la: 23 nov 2020, 18:01
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 17:47 ..tretman bosnjaka u hr ..jel se tibzezas
Ne zezam. Imam pravo valjda da pitam za svoj narod? Ne kazem da ih neko kolje, smijem li pitati? Posto znam da mi je rodica morala iseliti iz Splita, kada se odlucila pokriti (prvi put ovo pominjem, jer, slabo sam tome pridavao znacaja). Kontam, svugdje ima budala. Ali, kada vise procitam "Komsic" u nekim hrvatskim novinama ili portalima, dodje mi da razbijem laptop! Ima li Hrvatska svojih problema? Koji moj se neko u HR brine ko je u predsjednistvu BiH?

Evo pitam sada tebe licno. Sta briga zvanicnu Hrvatsku o tome koji Hrvat sjedi predsjednistvu? Je li to tamo toliko popularno, u PM? Nakon svega, rata, presude o UZP, uz cinjenicu da su Hrvati procentualno PREZASTUPLJENI u organima drzave ( sa cim ja nemam probem, ako znaju raditi to za sta sjede tu!), sta jos vise Bosnjaci trebaju da urade? Narod koji cini skoro 51% stanovnistva a efektivno kontrolise negdje oko 22/23% teritorija BiH? Pa jebemu misa, ne cujes mene da kukam da smo "donji"?
..u ustavu hrvatske da vidi brigu o Hrvatima ma gdje bili..samo sto ste vi paranoičan narod o odma to komentirate kao miješanje u unutarnje stvari bih i bla bla bla..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la storm »

Fatih je napisao/la: 23 nov 2020, 18:04 @storm
Slazem se oko Komsica kao politicara. Nije on za politike. Ali, valja priznati,kad god se kandiduje, po ovom zakonu, pobijedice, radi simpatija zbog VOJNOG priznanja. A i ja stojim na tome, da to nije nikakva kvalifikacija za politiku. Ali, ko je sve tu, nije ni on iznimka. Jebat' ih sve.
Veći je problem, što hrvati danas nemaju NIKOGA, koji bi barem nešto znao, imao viziju, što i kako...
Covic uništio opoziciju, to smo dokazali na stranicama ovog foruma, komsic, eto sad smo ustanovili da je nula oko toga, i logično je, da bošnjaci biraju manje zlo...
A Covic je tome kumovao, otvoreno radeći na raskrajanju BIH, i lizajuci se sa dodikom...
I kad se to dogodilo, hajmo Kmecati :D
Tipično.
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

Socrates je napisao/la: 23 nov 2020, 17:05
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 17:04
..razlika izmedju dva nabrojena je je sto komsic od hrvatstva ima metak HVO-a a drugi nista..zajednički nazivnik prilovode ako smim rec ..ako ne brisi.
Prestani spominjati metak od HVO-a.

Nije duhovito.
..meni da s naglaskom na “sto ima u srbinom Hrvata” inace za je meni sto je on ranjen jer ljudski nije nikom želite zlo..radi se o fori valjda kuzis..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la storm »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:24
Fatih je napisao/la: 23 nov 2020, 18:01

Ne zezam. Imam pravo valjda da pitam za svoj narod? Ne kazem da ih neko kolje, smijem li pitati? Posto znam da mi je rodica morala iseliti iz Splita, kada se odlucila pokriti (prvi put ovo pominjem, jer, slabo sam tome pridavao znacaja). Kontam, svugdje ima budala. Ali, kada vise procitam "Komsic" u nekim hrvatskim novinama ili portalima, dodje mi da razbijem laptop! Ima li Hrvatska svojih problema? Koji moj se neko u HR brine ko je u predsjednistvu BiH?

Evo pitam sada tebe licno. Sta briga zvanicnu Hrvatsku o tome koji Hrvat sjedi predsjednistvu? Je li to tamo toliko popularno, u PM? Nakon svega, rata, presude o UZP, uz cinjenicu da su Hrvati procentualno PREZASTUPLJENI u organima drzave ( sa cim ja nemam probem, ako znaju raditi to za sta sjede tu!), sta jos vise Bosnjaci trebaju da urade? Narod koji cini skoro 51% stanovnistva a efektivno kontrolise negdje oko 22/23% teritorija BiH? Pa jebemu misa, ne cujes mene da kukam da smo "donji"?
..u ustavu hrvatske da vidi brigu o Hrvatima ma gdje bili..samo sto ste vi paranoičan narod o odma to komentirate kao miješanje u unutarnje stvari bih i bla bla bla..
Što o meni ne vodite brigu u deželi :D
Loše sam...
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:26
Fatih je napisao/la: 23 nov 2020, 18:04 @storm
Slazem se oko Komsica kao politicara. Nije on za politike. Ali, valja priznati,kad god se kandiduje, po ovom zakonu, pobijedice, radi simpatija zbog VOJNOG priznanja. A i ja stojim na tome, da to nije nikakva kvalifikacija za politiku. Ali, ko je sve tu, nije ni on iznimka. Jebat' ih sve.
Veći je problem, što hrvati danas nemaju NIKOGA, koji bi barem nešto znao, imao viziju, što i kako...
Covic uništio opoziciju, to smo dokazali na stranicama ovog foruma, komsic, eto sad smo ustanovili da je nula oko toga, i logično je, da bošnjaci biraju manje zlo...
A Covic je tome kumovao, otvoreno radeći na raskrajanju BIH, i lizajuci se sa dodikom...
I kad se to dogodilo, hajmo Kmecati :D
Tipično.
..tipično bosnjaci tribaju birat i u republiku srpskoj..jebiga oni znaju ko valja..kompleksi..
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:27
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:24

..u ustavu hrvatske da vidi brigu o Hrvatima ma gdje bili..samo sto ste vi paranoičan narod o odma to komentirate kao miješanje u unutarnje stvari bih i bla bla bla..
Što o meni ne vodite brigu u deželi :D
Loše sam...
..to pitaj bakira kakve veze ti imas s hrvatskom..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la storm »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:29
storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:26

Veći je problem, što hrvati danas nemaju NIKOGA, koji bi barem nešto znao, imao viziju, što i kako...
Covic uništio opoziciju, to smo dokazali na stranicama ovog foruma, komsic, eto sad smo ustanovili da je nula oko toga, i logično je, da bošnjaci biraju manje zlo...
A Covic je tome kumovao, otvoreno radeći na raskrajanju BIH, i lizajuci se sa dodikom...
I kad se to dogodilo, hajmo Kmecati :D
Tipično.
..tipično bosnjaci tribaju birat i u republiku srpskoj..jebiga oni znaju ko valja..kompleksi..
Biraju skupa u entitetu... Malo se educiraj.
Sta imaju sa izborima u RS?
Eto, vidim hrvati znaju...
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la Socrates »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:27
Socrates je napisao/la: 23 nov 2020, 17:05

Prestani spominjati metak od HVO-a.

Nije duhovito.
..meni da s naglaskom na “sto ima u srbinom Hrvata” inace za je meni sto je on ranjen jer ljudski nije nikom želite zlo..radi se o fori valjda kuzis..
Mogao si bez odgovora. Neslana fora. Ljudski je pretpostaviti da ovdje ima ljudi cija su rodbina ili prijatelji nastradali od HVO metka. Pa malo lakse sa tim neslanim ratnim "forama". Njima nije fora.

Tema i nije rat. Nego dnevna politika.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la storm »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:30
storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:27

Što o meni ne vodite brigu u deželi :D
Loše sam...
..to pitaj bakira kakve veze ti imas s hrvatskom..
Nervozan si...
Meni Bakir nije ništa... Samo smiješan.
Nije on moj problem... Covic jest.
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:33
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:29

..tipično bosnjaci tribaju birat i u republiku srpskoj..jebiga oni znaju ko valja..kompleksi..
Biraju skupa u entitetu... Malo se educiraj.
Sta imaju sa izborima u RS?
Eto, vidim hrvati znaju...
..kako nemaju..ne valja Vučić ne valja plenki ne valja Covic ne valja u Njemačkoj niko milijuninamera glupi..a sami izabrali ljude kojima ni ovce nebi da na čuvanje...
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:34
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:30
..to pitaj bakira kakve veze ti imas s hrvatskom..
Nervozan si...
Meni Bakir nije ništa... Samo smiješan.
Nije on moj problem... Covic jest.
..Covic veze nema s tobom ..ajde bogati onako iskreno al iskreno ako imas muda ovdje na tvom forumu kaži da svi čuju sta si ti po nacionalnosti..al zakunu se da ćeš rec istinu..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la storm »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:36
storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:33

Biraju skupa u entitetu... Malo se educiraj.
Sta imaju sa izborima u RS?
Eto, vidim hrvati znaju...
..kako nemaju..ne valja Vučić ne valja plenki ne valja Covic ne valja u Njemačkoj niko milijuninamera glupi..a sami izabrali ljude kojima ni ovce nebi da na čuvanje...
Oho, sad ti je i vucic oke?
Da, milijuni amera jesu glupi, šta je problem? Pričam o političkoj gluposti, i ne samo ameri, svuda je tako, pogotovo to sad izbija na ovom valu populizma...
Plenkovic je još najmanje problematična osoba, svidja mi se kako je Milančeta otresao...
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la laga-nini »

..da sad se tebi svidja jer Zoki pljunuo istinu u oci Bošnjacima..
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Grlić Radman: “Komšića u Zagrebu nitko neće službeno primiti, svaki dan dokazuje da ne predstavlja Hrvate u BiH”

Post Postao/la storm »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 19:37
storm je napisao/la: 23 nov 2020, 19:34

Nervozan si...
Meni Bakir nije ništa... Samo smiješan.
Nije on moj problem... Covic jest.
..Covic veze nema s tobom ..ajde bogati onako iskreno al iskreno ako imas muda ovdje na tvom forumu kaži da svi čuju sta si ti po nacionalnosti..al zakunu se da ćeš rec istinu..
Piše mi slovenac... Jel ti odgovara?
Mogu razširiti...
Porijeklom Bosanac iz države BIH su mi roditelji, etnički smo hrvati.
I šta je problem moja nacionalnost?
Uvijek to potegneš kad te ispreskacemo na temi, pa ne znaš šta bi od muke...
Ne ide ti u glavu da nismo svi uzepe ovci
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Bosna i Hercegovina”