Zoran Milanović

Društvo, kretanja, politika... Prije svega šljiva Tarabića, i tisućljetni snovi...
Moderator: Fatih, Max
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 13 maj 2022, 06:21
Fatih je napisao/la: 13 maj 2022, 05:49

Naravno, slazem se. Nego sam bas mislio samo u poredjenju sa ovim narkomanom moze da izgleda poprilicno "normalno". A da pomaze BiH Hrvatima da dodju u gori polozaj nego sto su sada (iako je i to previse "navikano"), pomaze.

Kao sto si i rekao, tek neka zaista svjeza promjena, kao u tvom primjeru, mogla bi da donese boljitak i Hrvatima u BiH, ali i u odnosima sa ostalim narodima BiH.
Teško će biti, i dug proces..
Nepopravljiva je greška dvojno državljanstvo.
Za hrvatsku, koja se suocava sa brutalnim padom nataliteta i migracijama, to je dobro...
Za samo postojanje hrvata u bih, jako loše...
Nadalje, bilo bi snažnog otpora, kad bi Zagreb rekao - bih je vaša zemlja!
I počnite se tako i ponašati.
U ostatku bih i ne vidim problema, u Hercegovini jako velike... Tu su već djeca i generacije indoktrinirane...
Ali sam svakako mišljenja, da taj proces mora krenuti iz zagreba... Otkud je i onaj prvi, za bih destruktivan krenuo...

Zato mi nadu budi koalicija Možemo, koja je demolirala hdz u zagrebu, pratim da rade i na širenju u cijeloj hrvatskoj, i tu bi bio tračak nade...
A sad ih očekuju i neugodna pitanja iz Slovenije... Janša, bliski hdz jaran je bivši... Garnitura koja dolazi, prezire hdz...
Recimo Tanja Fajon, koje će zasjesti ministarstvo vanjskih i europskih poslova, osvjedočena je pobornica BIH na njenom putu...
Barem neće biti fašističkih non papera, naprotiv!

Još kad se skine Boruta Pahorja Sa mjesta predsjednika, koji mada ovih dana izjavljuje kako bih treba preko reda u kandidatski status eu,, znam da je Janšin podguz...
Marta Kos će ga pojesti na izborima...
Polako ćemo očistiti ovo smeće od populista...
Izvrstan post. Nadam se da ce taj proces i krenuti polako. Umorni smo svi od ovog mrcvarenja.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Ramzess »

Fatih je napisao/la: 13 maj 2022, 02:28 Ovaj lik je totalna budaletina. Cuj, " i SAD je nastala na genocidu". Njemu bi BiH trebala zabraniti ulazak. Ti Dodik sve tvoje.
Nije, pametan je on. Zna da mu je ovo jedini mandat u kojem moze maznut pare, i sve sto radi je da se nagrabi od rusa. U medjuvremenu glumi budalu na drogama kako ga niko ne bi shvatao ozbiljno ...
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Ramzess »

Hrvatska pati od kompleksa malog nebitnog naroda a htjeli bi da su kao Engleska, pa im je tesko kad im se brani da glume kolonijalnu velesilu na ono malo Hercegovine.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

0
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1584
Postovi: 1597
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Podrinjac »

Ko je ova lijeva? Ima lijepe oči.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Podrinjac je napisao/la: 30 jun 2022, 23:26 Ko je ova lijeva? Ima lijepe oči.
Finska predsjednica vlade... Sanna Marin
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

:russ
20220419_070026.jpg
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 790
Postovi: 696
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la grunf »

Najljepse djecije pjesme - Pacija skola

Jeste l culi, kumo, vjerujte, bez sale, otvara se skola za pacice male.

Merkel, Gates, Macron, Kurz, Bezos, Ardern, Trudeau, Marin…svi iz iste pacije skole. :D
0
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Suljagić oštro: Ko je, bolan, Zoran Milanović? Budalo! Sad ću to ponovo reći. Ko si ti? Jesi li normalan?


Živimo u vremenu kada se kao nikada prije historijske činjenice i sudski dokazani fakti pokušavaju oskrnaviti i prikazati ih onakvim kakvi nisu. I to rade oni koji bi nam trebali biti prijatelji i dobre komšije.

Zoran Milanović, predsjednik susjedne nam države, u tome prednjači i ne popušta. Genocid u Srebrenici ne želi nazvati pravim imenom, što je naišlo na osude s brojnih adresa, među kojima su i one iz njegove zemlje.

Posebno to pogađa one pred čijim očima je vršen genocid i koji ljude poput Milanovića više ne žele vidjeti u Srebrenici.

Direktor Memorijalnog centra Srebrenica – Potočari Emir Suljagić u intervjuu za Hayat kaže da je “historija veoma čudna disciplina i kad čovjek posmatra iz tačke sadašnjosti sve izgleda da je trebalo biti tako kako je bilo”.

Kada je riječ o Zoranu Milanoviću, Suljagić ističe da je vulgarno reagirao na njegovu posljednju izjavu, ali se ne kaje zbog toga ni sekunde, štaviše.

Na pitanje šta je cilj Milanovićevih izjava, Suljagić se pita: “Ko je, bolan, Zoran Milanović?”.





“Koga briga za tvoje mišljenje, pogotovo o Srebrenici? Budalo! Sad ću to ponovo reći. Ko si ti? Jesi li normalan? Ovako mu treba govoriti: Ko si ti, budalo jedna? Nakon današnjih izjava Plenkovića, tako treba govoriti i s njim. S tim ljudima se ne može, ne smije i nije pristojno govoriti drugačije. Ne treba se govoriti u rukavicama, niti voditi računa ni o kakvoj etiketi. Zoran Milanović mrzi muslimane, patološki ih mrzi, a mi se sve vrijeme pravdamo nekome ko nas mrzi. Nismo se pravdali Karadžiću, zašto bi Milanoviću. Ovo je naša zemlja! Mi svoji, na svom, suvereni u svojoj zemlji. Mi se pravdamo nekom alkoholičaru, narkomanu, kojem se dogodilo da su ga Hrvati slučajno izabrali za predsjednika. Jel još neko živi u stvarnosti u ovoj zemlji? To što on govori ima samo jedan cilj. Da nas navikne na to. Mi smo već navikli na to. Da Aleksandar Vučić negira genocid. On to kad kaže, može reći i ne reći. Kad Milanović to kaže, to je tobože incident. Hrvatska je prijateljska zemlja i to je tobože incident. Uopšte nije incident – Nismo čuli da je Plenković rekao bilo šta na tu temu nakon što je ovaj gad našao za shodno. On je toliko internalizirao tu mržnju, da je rekao u jednoj potpuno opuštenoj atmosferi, uz kafu sa drugim šefovima država”, oštar je Suljagić.
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Hannibal »

storm je napisao/la: 01 jul 2022, 01:27 :russ

20220419_070026.jpg
jel nju ono snimise kako se kurva po klubova
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 26 sep 2022, 11:17
storm je napisao/la: 01 jul 2022, 01:27 :russ

20220419_070026.jpg
jel nju ono snimise kako se kurva po klubova
Ne
0
Odgovori

Natrag na “EXYU”