Zoran Milanović

Društvo, kretanja, politika... Prije svega šljiva Tarabića, i tisućljetni snovi...
Moderator: Fatih, Max
Fatih
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 6661

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Fatih »

storm je napisao/la: 13 maj 2022, 06:21
Fatih je napisao/la: 13 maj 2022, 05:49

Naravno, slazem se. Nego sam bas mislio samo u poredjenju sa ovim narkomanom moze da izgleda poprilicno "normalno". A da pomaze BiH Hrvatima da dodju u gori polozaj nego sto su sada (iako je i to previse "navikano"), pomaze.

Kao sto si i rekao, tek neka zaista svjeza promjena, kao u tvom primjeru, mogla bi da donese boljitak i Hrvatima u BiH, ali i u odnosima sa ostalim narodima BiH.
Teško će biti, i dug proces..
Nepopravljiva je greška dvojno državljanstvo.
Za hrvatsku, koja se suocava sa brutalnim padom nataliteta i migracijama, to je dobro...
Za samo postojanje hrvata u bih, jako loše...
Nadalje, bilo bi snažnog otpora, kad bi Zagreb rekao - bih je vaša zemlja!
I počnite se tako i ponašati.
U ostatku bih i ne vidim problema, u Hercegovini jako velike... Tu su već djeca i generacije indoktrinirane...
Ali sam svakako mišljenja, da taj proces mora krenuti iz zagreba... Otkud je i onaj prvi, za bih destruktivan krenuo...

Zato mi nadu budi koalicija Možemo, koja je demolirala hdz u zagrebu, pratim da rade i na širenju u cijeloj hrvatskoj, i tu bi bio tračak nade...
A sad ih očekuju i neugodna pitanja iz Slovenije... Janša, bliski hdz jaran je bivši... Garnitura koja dolazi, prezire hdz...
Recimo Tanja Fajon, koje će zasjesti ministarstvo vanjskih i europskih poslova, osvjedočena je pobornica BIH na njenom putu...
Barem neće biti fašističkih non papera, naprotiv!

Još kad se skine Boruta Pahorja Sa mjesta predsjednika, koji mada ovih dana izjavljuje kako bih treba preko reda u kandidatski status eu,, znam da je Janšin podguz...
Marta Kos će ga pojesti na izborima...
Polako ćemo očistiti ovo smeće od populista...
Izvrstan post. Nadam se da ce taj proces i krenuti polako. Umorni smo svi od ovog mrcvarenja.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2868

Post Postao/la Ramzess »

Fatih je napisao/la: 13 maj 2022, 02:28 Ovaj lik je totalna budaletina. Cuj, " i SAD je nastala na genocidu". Njemu bi BiH trebala zabraniti ulazak. Ti Dodik sve tvoje.
Nije, pametan je on. Zna da mu je ovo jedini mandat u kojem moze maznut pare, i sve sto radi je da se nagrabi od rusa. U medjuvremenu glumi budalu na drogama kako ga niko ne bi shvatao ozbiljno ...
0
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2868

Post Postao/la Ramzess »

Hrvatska pati od kompleksa malog nebitnog naroda a htjeli bi da su kao Engleska, pa im je tesko kad im se brani da glume kolonijalnu velesilu na ono malo Hercegovine.
0
Odgovori

Natrag na “EXYU”